imro1 ideálne do budúcna použiť mail, tam je najlepší tracking dopytov na trase zákazník - MTBIKER - dodávateľ
20.09.2019 - 19:50:53
00
V pohode, nič sa nedeje, no do budúcna to spravim tak 🙂
20.09.2019 - 21:43:55
00
Obrazok je trosku mimo s popisom https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/naboje/mtb-kotucove/sram-mtb-naboj-746-zadny.html

    06.10.2019 - 19:56:13
    00
    Zle zaradené 😉

    https://www.mtbiker.sk/shop/servis-a-trening/oprava-dusi-plastov/super-b-tb-tl15-dlhe-montpaky.html
    06.10.2019 - 21:49:09
    00
    martinko76 kontaktovali sme dodávateľa a vyžiadali si správny obrázok. Akonáhle ho obdržíme, tak ho zameníme priamo pri produkte . EDIT : už je zmenený na správny

    Kikiko vďaka za upozornenie, zaradené do správnej kategórie ;)
    07.10.2019 - 10:10:01
    00
    ahojte, do kategorie Flase https://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/flase by bolo velmi uzitocne zaradit filter "Thermo" flase. Lebo ked hladam flasu ktora drzi teplotu najdem ich az ked prejdem vsetky flase a mozno mi nejaka aj usla pozornosti. Okrem ineho kazdy vyrobca to oznacuje inac, jedna je Chill, druha Thermo, dalsia od Elite flasa Nanogelite pre istotu nema v nazve nic s teplotou aj ked je to termoflasa. Urobit taky filter pomoze hodne si myslim
    09.10.2019 - 11:38:20
    03
    Dovolim si ciastocne odpovedat za kompetentnych. Asi by to bolo fajn, aj ked je to skor taky okrajovy sortiment, ale nakolko je v shope daleko vacsi "bordel" v omnoho dolezitejsich, ci skor potrebnejsich veciach, pri ktorych je rozdelenie do roznych kategorii jednoduchsie a omnoho prinosnejsie, tak sa tymto nebude nikto zaoberat :-)
    09.10.2019 - 11:47:49
    00
    Ked si das vyfiltrovat flase od nejakeho vyrobcu, termo budu po zoradeni podla ceny z velkej pravdepodobnosti vzdy tie z drahsieho spektra. Kazdopadne speci termo filter by bol urcite vhodnejsi.
    09.10.2019 - 11:50:52
    00
    Jaiub ak chcu mat kvalitny eshop tak toto nemoze byt problem urobit. dalsia vec je ze kopa produktov nema ziadny popis a mikro obrazky a to nie je OK. robil som to kedysi na jednom eshope a viem presne co zakaznik potrebuje pri tovare vediet a vidiet. tazko si kupis nieco co asi hladas ale nevies posudit ci je to ono kedze si k tomu neprecitas popis alebo nevies pozriet detaily na malinkej fotke
    09.10.2019 - 12:08:37
    00
    Ano, to nie je ok, a aj nato narazam. To su podla mna dolezitejsie veci a nejake bidony budu urcite na konci zoznamu, popripade ked nebude do coho pichnut :-)
    09.10.2019 - 12:14:15
    00
    tak ale vacsina eshopov ma ludi kde ma jeden na starosti urcitu kategoriu/ie a mal by ju robit kvalitne. tu asi je tych ludi malo a maju toho na starosti vela. ale ak ide o nejaku efektivitu prace versus vydavkov tak je to pochopitelne
    09.10.2019 - 12:22:32
    00
    Tak ste si ciastocne aj odpovedali :). Nasa filozofia je mat co najsirsiu ponuku produktov, preto ich mame v ponuke vyse 30 000. Take mnozstvo popiskov sa neda napisat, preto sa pouzivaju popisky od dodavatelov, ktore vsak nie vzdy su kompletne / dostatocne a niekedy uplne chybaju. Cize skor ako zamestnavat X ludi na pisanie popiskov len pre nas (co by ekonomicky zmysel naozaj nedavalo) sa snazime robit s dodavatelmi na lepsom importe popiskov na ich strane, aby sa potom dali natiahnut aj k nam. Preto je dost velky rozdiel medzi popiskami roznych znaciek - niektore su plnohodnotne, niektore neadekvatne. Sme si toho vedomi a robime na tom, nicmenej nasa priorita je dat produkty do ponuky a potom zlepsovat popisky. Ti co vedia presne co potrebuju kupit detailny popis nepotrebuju.

    Atribut pre termoflase pridame, ale budeme to musiet manualne otagovat a to chvilku potrva.

    Jaiub skus konkretizovat kde by bolo prinosne dalsie rozdelenie / je bordel.

    PS: nahlasovanie chyb / zleho zaradenia je fajn, diky Jaiub a Hack3r a dalsi.
    09.10.2019 - 13:42:42
    01
    Tak rozdelenie myslim ze uz je celkom fajn, navyse popribudali filtre pre detailnejsi vyber, takze tam uz moc toho neni kde vylepsit, tu a tam sa nieco najde ako napr. spominane bidony, popripade prednedavnom retaze, ale to je nic... Skor som narazal na kategorizaciu, resp triedenie samotnych produktov. Najhorsie to osobne vidim vo vyzive a servise-olejoch atd. Obcas ked mi je v robote dlho tak si poviem ze idem ponahlasovat zopar produktov, aj zacnem, ako napr. dnes, ale po chvili a najma po zisteni kolko toho je ma nalada nato hned prejde. Proste je toho stale vela, aj ked je to postupne lepsie, ale preco by som mal robit robotu za niekoho ineho? Niekto tu nahodi novy tovar len aby bol a dlabe nato kde je zaradeny.. Napr. novopridane proteinove tycinky od powerbar (inac konecne powerbar :-) ), jedny v regeneracii, druhe v ener. doplnkoch, proteiny, iontaky a rozne kapsule hala bala, raz clovek nevie kde to hladat. Medzi olejmi bolo taktiez toho pozehnane, ale tam uz je to samizda lepsie. Napr. aj take Perfetto, nove v zimnych bundach, stare medzi prechodnymi... Rozdelenie dobre, idea s filtrami taktiez, uz len aby sa to dodrziavalo a nebolo to naopak na skodu veci, ked nenajde nieco vdaka filtru pre zle zaradeny tovar...
    Mimochodom, eviduje sa pocet nahlasenych produktov od jednotlivych clenov? Len tak, pre zaujmavost :-)
    09.10.2019 - 14:13:32
    01
    Za nahlasovanie ďakujeme. Štatistiky nemáme, ale asi vedies :). Hala bala to zaraďované nie je, ale pri tom množstve sa chyby robia a nahlásenia nám pomáhajú ich napraviť. Každopádne spätnú väzbu posuvam zodpovednej osobe :)
    09.10.2019 - 15:56:49
    00
    Otázka - toto zahŕňa aj nastavovanie prešmykača? Lebo na mojom biku rozhodne skontrolovaný a nastavený nebol...skôr to vyzerá akoby ho niekto totálne rozhasil. Žiadna katastrofa, chápem, môže sa stať, alebo zabudnúť nastaviť. Môžem v prvej garančke vyžadovať jeho nastavenie? Ak som v zlej téme, poprosím o presun. Ďakujem

    Prílohy:

    ddd.jpg
    ddd.jpg 8.74 KiB thumb_up0thumb_down

    18.10.2019 - 07:26:47
    00

    Výber z produktov

    Prejsť do shopu (Komponenty)
    keyboard_arrow_up