cele je to <>vina, chalan dobre kupil a dobre predava. koho je co do toho ze si na tom hodil par smiesnych eur. ak by ich predaval 20ks tak uz to nie je celkom ok, ale ani vtedy pokial nema eshop alebo kamenny obchod alebo predajnu a teda by to tu vyuzil vyslovene zarobkovo, mu kazdy moze fukat praskovy cukor do zadku.
je smutno-smiesne ze sa tu posledny rok az dva vsade na celom webe riesia uplne sratchky...a su tu vyslovene vyhladavaci "senzacii". ja si tiez mozno niekedy rypnem, ale myslim ze je to v ramci normy, az teda sa nehram na svataho. ale iste osoby chodia skoro denne cez ciaru...
20.08.2021 - 08:37:01
019
uz len urcit kontrolora inzeratov co bude porovnavat ceny na webe s inzerovanymi :)

ps. briko ma druhy mesiac summer dale miestami -60%.. kvalita dresov je supis
20.08.2021 - 09:11:55
01
Hack3rz toho dovodu zacinam stale viac a viac ocenovat funkciu oznacenia "pacienta" a nasledne skrytie jeho vyplodov. Forum mam cistejsie, zbytocne sa nenasieram a nemam snahu sa zapojit do vopred stratenej debaty a dotycnemu sa snazit nieco vysvetlit. Urcite to ma aj svoje nevyhody, ale tie su zatial v mensine.
20.08.2021 - 09:14:29
03
Pri sucastnom vyvoji cien velkych shopov (bikedisc, bikecomp, chain...) sa toto este celkom oplati...
https://www.sadesport.sk/sk/10-rychlosti/4182-retaz-sh-hg54-seda-deore-10-kolo.html
20.08.2021 - 09:16:17
00
Oveľa viac ako (predaj nákup- každého osobná vec) má udivuje aký má prehľad čo v akej téme je, a následne porovnania, upozornenia atď 😁
20.08.2021 - 09:37:31
04
Tak áno, niekto ho tu označil za dobrého človeka, keď ho osobne stretneš, no ľudí čo mu zavádzajú by bil hadicou, ako píšeš smiruje co kto kúpil a vypisuje mu divne ss.. reaguje takmer na všetko svojimi "mudrostami" .. škoda slov
20.08.2021 - 09:46:44
04
divotvorca napísal:
uz len urcit kontrolora inzeratov co bude porovnavat ceny na webe s inzerovanymi :)

ps. briko ma druhy mesiac summer dale miestami -60%.. kvalita dresov je supis

Môžem potvrdiť, dres Grand Fondo je výborný, kupoval som ho minulý rok. Grand Fondo 2.0 sa oplatí aj tu https://www.muziker.sk/briko-granfondo-2-0-mens-jersey-red-flame-point-s
20.08.2021 - 12:17:42
00
scarinko napísal:
A tak sa aj stalo
A to som to ani nenahlasil lebo sa to stale oplatilo 😁


Maju to tam zle, malo by tam byt, dovod zmazania konkurencny inzerat. :lol:

Asi by som nemal, ale neda mi.
komerčnosť = zameranie na zisk
Z tohoto titulu tu nie je danove ani ine hladikso zaujimave. Kommrcny inzerat je taky ktory predavajuci zverejnuje za ucelom zisku.
Zakazane nie je predat drahsie alebo vytvorit zisk. Zakazane je zameranie na zisk. Ak to je myslene tak ze nesmie vzniknut zisk, musia to v pravidlach preformulovat na zakaz vytvorenia zisku. Alebo zakotvit povinnost predat pod obstaravaciu cenu.

Mam za to ze ak niekto kupi tovar pre svoju potrebu a nasledne sa z akychkolvek dovodov rozhode tovar predat nejedna sa o komercny inzerat, bez ohladu na to za aku sumu tovar predava.
Inym slovom cena je tu irelevantna. Relevantny je dovod predaja.

Keby som sem dal moj stary favorit, ktory bol kupeny za ccz 1300SK a predal by som ho za 300E bol by to kommercny inzerat ? Mam ho predat za 20E aby to bolo bez zisku ? Ze ma tovar v tomto pripade vacsiu hodnotu ako v momente nakupu ? A vcom je rozdiel ked kupim nieco v akcii a po jej skonceni to predam drahsie, tiez uz ma tovar vacsiu trhovu hodntu ako v momente nakupu. Je dobry dovod preco ma ceny urcovat trh.

Z hore uvedeneho je jasne, ze pre urcenie kommercnosti je nutne poznat motivaciu inzerujuceho. Verim teda, ze kazdy co oznaci nejaky inzerat za kommercny ma vestecku gulu a vie citat myslienky.

Zaverom: Je velmi kratkozrake tlacit na predavajucich aby predavali pod cenu.
1. Zmensuje ponuku na bazare, lebo malo kto nieco kupi na skusku a potom preda za polovicu, radsej to vrati, aj ked zo stratou (postovne...)
2. Kazdy z nas je aj predavajuci aj nakupujuci. Cize to co usetrime pri nakupe stratime pri predaji.


Naposledy upravil Kenai dňa 20.08.2021 - 13:30:11, celkovo upravené 1 krát.

20.08.2021 - 13:05:21
01
nehovoriac o tom, že kto presne vie vyčísliť hodnotu ktorú stratili napr. kazeta, alebo celý bike po roku používania, aby to bolo "bez zisku" ? teraz keď v tejto dobe nie sú bicykle ani komponenty a niekto predá svoj bike sa dobré peniaze a za vyššiu sumu než by ho predal pred 2 rokmi.. predáva so ziskom?
20.08.2021 - 14:47:38
00
Ahoj vymením kratasy Gore Passion velkost M čierne ( mám ) za velkost L ( chcem ). Zn.: Zalando
20.08.2021 - 15:40:15
00
oddnes akcia na Gore veci aj na https://www.sportpursuit.com/sales/gore-aug21?sport=Mountain_Biking%2CRoad_Cycling&order=special_price&dir=desc&p=2 ... poštovné je 11 euro, ja si tam určite chcem kúpiť thermo navleky na zimu, keby sa niekto chcel pridať ale bosa k niekomu pridám aby sme sa podelili o poštovné :)
22.08.2021 - 13:36:44
01
Na bike24 nove vzory speslovskych renegade/fast trak atd po 30€…
https://www.bike24.com/mtb-tires-29-inch.html?menu=1000%2C1868%2C1951%2C103%2C212&__qf_form-filter=&mid%5B155%5D=1&ff=1
22.08.2021 - 19:14:06
00
romanca napísal:
oddnes akcia na Gore veci aj na https://www.sportpursuit.com/sales/gore-aug21?sport=Mountain_Biking%2CRoad_Cycling&order=special_price&dir=desc&p=2 ... poštovné je 11 euro, ja si tam určite chcem kúpiť thermo navleky na zimu, keby sa niekto chcel pridať ale bosa k niekomu pridám aby sme sa podelili o poštovné :)


ahoj, pripojil by som sa
22.08.2021 - 20:31:35
00
xemanpet napísal:
ahoj, pripojil by som sa

Poslal som spravu
22.08.2021 - 21:36:48
00
Ja by som sa tiež pridal. romanca pisal som spravu
22.08.2021 - 22:59:19
00

Výber z tovaru vo výpredaji

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up