https://www.bergfreunde.eu/endura-hummvee-short-ii-cycling-bottoms/

Objednával niekto s tejto stránky?
14.02.2023 - 16:43:51
00
Jj, aj sme sa pýtali na stratený šroub zo šiltu helmy (poslali zadarmo), pripadne sa mi podarilo objednať 16x krátke nohavice - v pohode poslali, v pohode spracovali vratku.
14.02.2023 - 17:21:41
00
nenasiel som na rychlo ako to maju z velkostami, treba brat ako maju v tabulke? dik
14.02.2023 - 17:41:12
00
Hack3r napísal:
ALPHA RoS 2 za 170€ paradna cena!

alpha ros 2 - 147e
https://www.chainreactioncycles.com/sk/en/castelli-alpha-ros-2-jacket/rp-prod200431

alpha ros 2 light - 112
https://www.chainreactioncycles.com/sk/en/castelli-alpha-ros-2-light-jacket/rp-prod200495

doprava zdarma
14.02.2023 - 20:57:19
03
Ta nechcem dráždiť, ze bola pred Vianocami na bikester.at za 110 :).. Myslím alpha ros 2. Inak je paradna, len bola na nu toho roku slabá zima. Ta
funguje tak okolo - 5... :)
dellax napísal:
14.02.2023 - 21:53:47
03
Ja ju mam za 190, ale nelutujem ani euro
14.02.2023 - 22:03:33
20
Nechcem byť OT, ale mám Perfetto Ros a chcel som do šatníka aj Alphu, ale Perfetto RoS je topka.
-8 st. na bežkách, pod tým len jedno tenké termo Odlo a totálny tepelný komfort (kiež by som to vedel povedať aj o rukaviciach). Žiadna zima, žiadne potenie, skrátka ideál. Viem si predstaviť aj väčšie mrazy iba v Perfette s teplejšími spodnými vrstvami.
Každý vníma chlad inak, ale kto má Perfetto RoS, Alpha asi nie je nutnosť, okrem toho vraj horšie dýcha. Aj keď ak by bola zase okolo stovky, neviem či by som odolal :D
14.02.2023 - 22:31:39
00
nemozes porovnavat bezky a bike, na biku vacsinou sedis a slapu "len nohy", kdezto na bezkach maka cele telo. tak sa zohrejes ovela viac ako na biku.
14.02.2023 - 22:45:02
08
asi značne individual, tiež nie sú bežky ako bežky.. rozdiel skate niekde na okruhu a rozdiel nejaká BC turistika... ja na bike dávam vždy len dve vrstvy, termo a príslušnú bundu.. a na bežky alebo turistiku vždy tri vrstvy... perfetto ako vrchnú používam len ak je plusová teplota na bežky.. aby som nebol úplne OT, ak je niekto menší, tak veľkosť M ROS2 mám, akurát dizajn QS, ked tak správu
14.02.2023 - 23:04:49
00
je pravda ze alpha je dost jednoucelova - ale zalezi kde byvas a jazdis. v BA a okoli je asi fakt zbytocna. nad 0 je v nej totiz zbytocne teplo, +5 je horna hranica. v mraze sa ale fakt dobre nosi. perfetto je dost na telo a napratat pod to teplejsie vrstvy tak aby si v tom nebol stiahnuty moze byt problem. brat koli tomu vacsie cislo - zase ti bude volne ked das len jednu tensiu vrstvu.
ale inak ano - najuniverzalnejsia bunda je gore membrana navrch bez podsivok a pod to sa vrstvit podla teploty - len to chce trafit primerany strih a velkost.
14.02.2023 - 23:05:18
12
Hack3r Na bajku s tým mám úplne rovnakú skúsenosť len s tým rozdielom že viac fúka zpredu ako na bežkách a viac to schytávajú ruky.
Ono to všetko záleží od intenzity a terénu, ale ja sa skôr začnem potiť na bajku ako na bežkách a skôr sa rozopínam. Nepochybujem že Alpha je tiež topka ale neviem si predstaviť zimu ktorú by Perfetto pri správnych spodných vrstvách nedalo. Oveľa skôr budú limitom rukavice, tam som zatiaľ ideál nenašiel. Akotak to riešia primaloftové lyžiarske rukavice s ploskačkou :)
14.02.2023 - 23:07:50
00
Alpha Ros by mala byt v podstate Perfetto Ros s jednou vnutornou zateplenou vrstvou naviac a mierne inym strihom.

Toto by mohla byt paradna alternativa v super zlave. Skoda ze aj po zlave stale nie lacna https://isadore.com/sk/signature-deep-winter-softshell-jacket-honey-ginger
14.02.2023 - 23:21:00
00
110€ je dobra cena, nemozes ju mat za 60 ako Force.
14.02.2023 - 23:22:33
00
ved preto som aj tu Alpha RoS 2 tak dlho odkladal, vystacil som si s perfettom, ale nekup to za 110 euri … to som uz nezvladol … dnes som si ju dal a pod nu len brynje a bolo mi v to strasne teplo, vonku bolo 7 stupnov ale trochu fukalo. brynje a perfetto by bolo stacilo. alphu som optimalne vyuzil akurat minuly tyden na nocne vyjazdy okolo 20.00 ked uz bol fakt okolo -5 a pod to brynje alebo rolak od ekoi

Gusto0 napísal:
je pravda ze alpha je dost jednoucelova - ale zalezi kde byvas a jazdis. v BA a okoli je asi fakt zbytocna. nad 0 je v nej totiz zbytocne teplo, +5 je horna hranica. v mraze sa ale fakt dobre nosi. perfetto je dost na telo a napratat pod to teplejsie vrstvy tak aby si v tom nebol stiahnuty moze byt problem. brat koli tomu vacsie cislo - zase ti bude volne ked das len jednu tensiu vrstvu.
ale inak ano - najuniverzalnejsia bunda je gore membrana navrch bez podsivok a pod to sa vrstvit podla teploty - len to chce trafit primerany strih a velkost.
14.02.2023 - 23:54:50
00
ta vyzera velmi dobre. ja mam od nich deep winter gate a v -5 funguju. ber ju, za 110 euri je to neuveritelna cena, lepsie uz nebude. skoda, ze ju ale fakt ze nepotrebujem.
gravel1 napísal:
Alpha Ros by mala byt v podstate Perfetto Ros s jednou vnutornou zateplenou vrstvou naviac a mierne inym strihom.

Toto by mohla byt paradna alternativa v super zlave. Skoda ze aj po zlave stale nie lacna https://isadore.com/sk/signature-deep-winter-softshell-jacket-honey-ginger
14.02.2023 - 23:59:00
00

Výber z tovaru vo výpredaji

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up