V podstate by to tak malo fungovať, ale ako dlho sú tie peniaze na jeho účte neviem...Pri tom množstve obchodov je ten systém už dávno overený, samozrejme aj tu sa stávajú nepredvídané veci, ale ak kupuješ od ľudí abo obchodov s nepriestreľným feedbackom, nemáš sa čoho obávať...
10.09.2008 - 14:21:51
00
Chalani, tak ako to je s tym PayPal? Uz sa to tu niekto pytal a nebolo to uplne zodpovedane - ked zaplatim za tovar aku mam istotu ze mi ho dotycny posle resp. ako funguje cely ten system. On si moze tie moje prachy vybrat z uctu hned alebo az po urcitej dobe??? Napr. po 2 tyzdnoch, co je asi maximalna doba do ktorej by mal byt tovar doruceny... T.j. ak by mi dovtedy tovar nedosiel, napisal by som na ebay a oni tie prachy zmrazili. Je to tak alebo ani nie?


No ja si myslim to iste ako katko, pokial kupujes od "overeneho" predavajuceho, tak sa nemas coho bat. V poslednej dobe za asi 3 mesiace som nakupil na e-bayi asi 10-15x a nebol ani jeden problem. Vsetko prislo ako malo a relativne rychlo. Niektore veci z USA dokonca objednane vo stvrtok a u nas uz to bolo v utorok. Ale samozrejme niektore veci chodia ku nam dlhsie, na nieco som cakal aj 3 tyzdne. Takze nejaka maximalna doba asi nie je.
10.09.2008 - 19:32:37
00
existuje aj nejaka ochrana kupujucich/predavajucich, ale ked kupujes od nejakeho powersellera s 15.000 hodnoteniami a feedbackom 99.5%, tak sa urcite nemas coho bat ;)
10.09.2008 - 19:44:20
00
paypal nieje nic viac ako virtualny ucet
dalo by sa to tak nazvat
11.09.2008 - 13:01:32
00
paypal nieje nic viac ako virtualny ucet
dalo by sa to tak nazvat


VELMI VELMI zjednodusene povedane. Virtualny ucet neposkytuje ani z daleko tolko a take vyhody ako PayPal.
22.09.2008 - 15:02:30
00
Evo, myslim, ze uz nie je potrebne to tu rozoberat do detailov.... Popisane bolo toho dost. :D
22.09.2008 - 15:21:18
00
Hlavne velky pozor na podvodne stranky je to doslova vsade stale mi nieco chody ako napriklad toto samozrejme podvodna stranka jak dostat udaje a vybrat dengy.
Priklad:
Dear PayPal client
Closing Accounts and Limiting Account Access
This is your official notification that your account has been Limited. We recently reviewed your credit card and it seems that you are using the same credit card for 2 accounts. As you can read in our User Agreement ( section 5.11 ) opening multiple accounts is strictly forbidden. You are now requested to provide information relevant to your account. PayPal will investigate the matter promptly and if the investigation is in your favor, we will restore your account.
How can I restore my account access?

Click here and complete the steps to remove limitations.

Completing all of the checklist items will automatically restore your account access.

Thank you for using PayPal !
The PayPal Team
Copyright © 2009 PayPal Inc. All rights reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners

Please do not reply to this e-mail. Mail sent to this address cannot be answered. For assistance, log in to your Pravex Bank account and choose the "Help" link in the footer of any page.

Pri zalozeny paypal uctu hned za cerstva mi dosiel mail na prihlasenie a zadanie udajov.skoro som naletel.
20.03.2009 - 12:19:05
00
Hlavne velky pozor na podvodne stranky je to doslova vsade stale mi nieco chody ako napriklad toto samozrejme podvodna stranka jak dostat udaje a vybrat dengy.
Priklad:
Dear PayPal client

Click here and complete the steps to remove limitations.

Completing all of the checklist it............
............



a ako si prisiel na to, ze je to podvod? ako sa to da zistit?
04.05.2009 - 00:18:20
00
vždy keď ti príde mail od PayPalu musí byť na tvoje meno a priezvisko..žiadne Dear client... :!:
04.05.2009 - 08:06:56
00
Prave dnes mi nabehlo na ucet cez paypal spat mojich 530 libier. Pred cca mesiacom som na ebayi zaplatil chlapikovi, no ten neposlal. Cisty podvod. A pustil by som perie, kebyze platim mimo paypal. Takto cez resolution center a trochu komunikacie su peniazky spat v keseni. A predavajucemu som dal taky negativ feedback ze jaj!
Vivat Paypal!!!
04.05.2009 - 09:46:33
00
pekne... :mrgreen: takže opatrnosti nie je nikdy dosť...však žigo a keš v obálke... :lol:
04.05.2009 - 10:57:00
00
A predavajucemu som dal taky negativ feedback ze jaj!
Vivat Paypal!!!

A ake mal predavajuci hodnotenie a pocet transakcii, ked sa ti to zdalo spolahlive?
04.05.2009 - 17:34:47
00
...no pravda je taka, ze mal len par nakupov prkotin. Bolo to riziko. Parkrat predtym vyslo, tentokrat nie. No vdaka paypalu sa az tak vela nestalo
04.05.2009 - 22:21:22
00
pekne... :mrgreen: takže opatrnosti nie je nikdy dosť...však žigo a keš v obálke... :lol:

Pokial viem tak mam paypal dlhsie ako ty 8)
A ta obalka sa mi raz extremne vyplatila aj ked som s tym mal natahovacky.
04.05.2009 - 22:30:07
00
ty máš paypal dlhšie ako ja? pochybujem, že tvoje prvé obchody v júni 2006 si platil paypalom môj zlatý :mrgreen: :lol: a inak nechápem čo to má s tým spoločné :idea: ja by som nikdy také voloviny ako ty nerobil, ak si to nepochopil... :mrgreen:
05.05.2009 - 08:15:08
00
keyboard_arrow_up