mám jednu otázku je legálne niekoho nakrucat v jeho priestoroch bez jeho povolenia a prezentovať to na nete?
08.06.2013 - 15:06:04
00
mám jednu otázku je legálne niekoho nakrucat v jeho priestoroch bez jeho povolenia a prezentovať to na nete?

neuvadzam ziadne mena ani nazov obchodu
08.06.2013 - 15:13:03
00
Mne to moc legálne neprijde...
08.06.2013 - 16:09:33
00
Občiansky zákonník v ust. § 12 ods. 1 upravuje aj právo na ochranu písomností osobnej povahy, podobizní, obrazových snímkov a obrazových a zvukových záznamov týkajúcich sa fyzickej osoby alebo jej prejavov osobnej povahy pred vyhotovením alebo použitím bez súhlasu tejto osoby. Uvedené právo je od práva na prejavy osobnej povahy odlišné v tom, že sa jedná o prejavy osobnosti, ktoré sú zachytené na hmotnom substráte, napr. na filme.
08.06.2013 - 16:14:39
00
Mne to moc legálne neprijde...

Ak si pravnik tak sa isto vyznas v ulickach a medzerach zakona.Ja sa tu snazim poukazat na aroganciu a drzost voci zakaznikovi,taketo videa su uplne bezne aj inde a v inych krajinach a vyspelejsich ako je svk.tu netreba polemizovat a vypisovat zakony ktore su upravovane nie obcanmi ale skorumpovanymi hnidamy vo vlade.Ja mam tiez svoje prava a svoju hrdost a nikto ma nemoze bezdovodne osocovat.A ked to robi a nie som jediny osocovany,tak na to rad poukazem takymto sposobom ktory je mozno ten najdvoveryhodnejsi.
08.06.2013 - 16:39:56
00
ja som sa len pytal preto aby ti este nerobil problemy, ze si ho natacal..
PS: keby sa takto spraval k mojmu prchkemu bratovi , uz by si ten majitel zbieral zuby po podlahe. hehe
08.06.2013 - 17:40:18
00
Tiez mam dojem, ze aj ked si za problem moze zrejme majitel (aj ked mohlo to byt zle od vyroby) tak nechapem toho predavajuceho preco ten ram nechce poslat ku vyrobcovi na reklamaciu. Je uplne jedno ze tym zakaznik nic nedosiahne, ale ked chce reklamovat tovar tak podla mna mu to podla zakona musi predajca umoznit. To je ako keby som reklamoval mobil ktory mi padol do vody a nefunguje. Aj ked viem ze mi asi nedaju novy, reklamaciu skusim, ved za pokus nic nedam. Mozno mi kvalitny vyrobca da novy aj napriek tomu ze sa pokazil mojou vinou. Nehcapem ze sa predajca so zakzanikom vobec bavi. Chce to reklamovat OK, spise sa reklamcny formular, posle sa ram a hotovo. Neviem coho sa ten predajca boji a preco k zakzaznikovi tak arogantne pristupuje.
Mne ak by niekto nechcel nieco zobrat na rekalmaciu tak tam ma ten predajca na druhy den SOI a ani sa s nim nebavim.
08.06.2013 - 18:07:55
01
presne tak... dlhe roky som robil v obchode...dosiel zakaznik a aj ked som vedel , ze nepochodi tak sa mu zobral vyrobok poslal do servisu a servis sa vyjadril...hotovo..
08.06.2013 - 18:21:06
00
komponenty/helma-bell-variant-dovod-na-reklamaciu-t27902-30.html
08.06.2013 - 21:27:11
00
este stale je pri neodovodnenej reklamacii uctovany nejaky poplatok? ak sa dobre pamatam bolo to okolo 500Sk. Tmobile to rad uctoval, priblem bol v tom ze sa vyhovarali a aj ked im clovek doniesol mobil ktory ocividne nebol utopeny tak to skusali
08.06.2013 - 21:41:42
00
Netreba sa nechat odradit.Ako som uz pisal,moj brat tam tak reklamoval boty a tahalo so to az 4 mesiace az zasiahla SOI a dostal nove boty.chcem aby ludia vedeli ako sa tam jedna so zakaznikom ohladom reklamacii a pod.pri kupe sa snazia oblbnut kade cim a ked zaplatis tak Ta tam uz nechcu vidiet.nedostal som pravo na reklamaciu a bol som osocovany.verte mi,ze keby som tam prisiel este skor a reklamoval by som to bez zasahu druheho servisu ,tak isto by mi to neuznal a tvrdil by,ze som si to urobil sam.pretoze beztak povedal aj na videu,ze to vzniklo alebo mojou vinou ,ze som to nedotahoval alebo to spravili v druhom servise.To,ze som to dal robit inde im ako zamienka odmietnutia posluzilo velmi dobre.Poznam ich aj moji znamy ktory mali problemy s tymto obchodom.
08.06.2013 - 22:13:22
00
kus nechapem ze ked mas tolko negativnych skusenosti s nimi, tak naco tam furt chodis :)
08.06.2013 - 22:16:36
00
kus nechapem ze ked mas tolko negativnych skusenosti s nimi, tak naco tam furt chodis :)

ani nehovor,kupovat som tam nebol nic,vzdy len riesit bike,ked som ho cvakol a bol moj prvy,tak vedz,ze som sa on staral a chcel som ho mat ok.
08.06.2013 - 22:22:13
00
Kebyže sa oň staráš, tak si hneď všimneš že sa ti hýbe stredové zloženie.
08.06.2013 - 22:24:07
00
Kebyže sa oň staráš, tak si hneď všimneš že sa ti hýbe stredové zloženie.

nemusime teraz polemizovat keby,keby pes nes.tak ho roztrhne..vravim,ze bol moj prvy ,jednoducho sa to tak stalo a naozaj som si to vsimol az neskor,nechytaj ma za kazde slovo a nepouzivaj ho proti mne,to sa nerobi.tema je o niecom inom priatelu.dakujem
08.06.2013 - 22:27:10
00
keyboard_arrow_up