ROpa na obrazku ktory predajca poskytol je sedlo cierne Ak sa chceme handrkovat o odtieni tak aj ta "strieborna" je uplne ina ako ta ktoru mi poslal...
22.03.2013 - 17:40:02
00
matt take jednoznacne to nie je, teraz som tu mal nezujatu osobu ukazal som jej oba linky co sem dal laci a povedala ze tie sedla su rovnake, potom som nasmeroval notebook s TFT displejom presne na tu osobu aby videla tie obrazky co najlepsie a opravila svoj nazor na tmavsie sede a druhe je bledosede.

Podla mojho nazoru sa kupujuci mohol presne informovat na vlastnosti (v tomto pripade farebne prevedenie) produktu najma ak sa jedna o inzerat z ktoreho to nie je uplne jasne a vychadzame len z nie prilis kvalitneho obrazku ktory navyse nezachytava aktualny stav produktu. Ak predavajuci nedeklaroval nijako inak ze sa ma jednat o cierne prevedenie a malo to vyplyvat len uvedeneho obrazka tak sa obavam ze na to aby sme mohli povedat ze predavajuci podvadzal je to malo. Dalej si treba uvedomomit ze sa nejedna o nakup v eshope ale nakup na inzerat teda obaja zucastneni su fyzicke osoby - obcania a teda tu nejaka SOI nepomoze, poskodeny sa moze obratit akurat tak na policiu s podozrenim na trestny cin podvodu, co ovsem pri cene toho sedla vyznieva ako strata casu.
22.03.2013 - 17:48:00
00
laci presne ako si napisal "Ak sa chceme handrkovat o odtieni tak aj ta "strieborna" je uplne ina ako ta ktoru mi poslal..." a o tom to vlastne cele je a to je presne to co si podcenil. obavam sa ze uz je to len na (ne)ochote predavajuceho.
22.03.2013 - 17:53:06
00
matt take jednoznacne to nie je, teraz som tu mal nezujatu osobu ukazal som jej oba linky co sem dal laci a povedala ze tie sedla su rovnake, potom som nasmeroval notebook s TFT displejom presne na tu osobu aby videla tie obrazky co najlepsie a opravila svoj nazor na tmavsie sede a druhe je bledosede.

Podla mojho nazoru sa kupujuci mohol presne informovat na vlastnosti (v tomto pripade farebne prevedenie) produktu najma ak sa jedna o inzerat z ktoreho to nie je uplne jasne a vychadzame len z nie prilis kvalitneho obrazku ktory navyse nezachytava aktualny stav produktu. Ak predavajuci nedeklaroval nijako inak ze sa ma jednat o cierne prevedenie a malo to vyplyvat len uvedeneho obrazka tak sa obavam ze na to aby sme mohli povedat ze predavajuci podvadzal je to malo. Dalej si treba uvedomomit ze sa nejedna o nakup v eshope ale nakup na inzerat teda obaja zucastneni su fyzicke osoby - obcania a teda tu nejaka SOI nepomoze, poskodeny sa moze obratit akurat tak na policiu s podozrenim na trestny cin podvodu, co ovsem pri cene toho sedla vyznieva ako strata casu.

Mas pravdu urobil som chybu aj ja ale co je na tom aby bol predavajuci ktory o sebe tvrdi ze je cestny clovek prijal vratenie tovaru s tym ze jeho presun hradim ja a on mi posle peniaze ktore som mu poslal na ucet...
Pravda je taka ze tu to sedlo dlho stalo on je rad ze sa ho zbavil a cestnost prekrylo 50 eur...
22.03.2013 - 17:53:50
00
[quote=""]laci presne ako si napisal "Ak sa chceme handrkovat o odtieni tak aj ta "strieborna" je uplne ina ako ta ktoru mi poslal..." a o tom to vlastne cele je a to je presne to co si podcenil. obavam sa ze uz je to len na (ne)ochote predavajuceho.[/quo
Neviem ak nieco predavam tak tam dam korektnu fotku ktora nezavadza kupujuceho Navyse aj fotka strieborneho sedla je ina ako to co doslo lebo je svetlejsie takze rozdiel je dost velky
22.03.2013 - 17:56:16
00
predavajuci ? ano ale iba ako sukromna osoba , sak si kupoval z bazaru ci nie ? tak ake danove doklady by si chcel ?
inak bacha pozrel som na tu fotku a pohlad na sedlo z hora je cierny stred sive boky bocny pohlad je vsak naozaj cierny ....
22.03.2013 - 18:02:34
00
Tomas Holub Ty potrebujes mentalnu instituciu. Kup si prosim Ta balicek poslednej pomoci (snura na pradlo) a urob tomuto svetu sluzbu svojim odchodom. Tieto tvoje zvasty nemienim komentovat. Predal som Ti fizik arione za 50€ tak bud preboha rad. Na jednom obrazku bolo sedlo cierne ale na druhom pekne sive. Takze ak ti nebolo nieco jasne mal si sa spytat.
22.03.2013 - 18:10:46
01
Tomas Holub Ty potrebujes mentalnu instituciu. Kup si prosim Ta balicek poslednej pomoci (snura na pradlo) a urob tomuto svetu sluzbu svojim odchodom. Tieto tvoje zvasty nemienim komentovat. Predal som Ti fizik arione za 50€ tak bud preboha rad. Na jednom obrazku bolo sedlo cierne ale na druhom pekne sive. Takze ak ti nebolo nieco jasne mal si sa spytat.

dakujem ti som "nesmierne rad ze som zaplatil za nieco co som nechcel a za tvoju dobrotivost a cestnost
22.03.2013 - 18:13:16
00
no teeeda ze si ty ho chcel dalej strelit za tych 90ecok co ? ale podmienka bola aby bolo cierne ,ze ? lolek ...ak pre seba daj sem foto biku nech to zhodnotim ci ta cierno siva poskodi design a nevyrovna sa cenovemu bonusu ktory si ziskal kupou nejazdeneho sedla za smiesnu cenu ...
22.03.2013 - 18:15:47
00
Tomas Holub Ty potrebujes mentalnu instituciu. Kup si prosim Ta balicek poslednej pomoci (snura na pradlo) a urob tomuto svetu sluzbu svojim odchodom. Tieto tvoje zvasty nemienim komentovat. Predal som Ti fizik arione za 50€ tak bud preboha rad. Na jednom obrazku bolo sedlo cierne ale na druhom pekne sive. Takze ak ti nebolo nieco jasne mal si sa spytat.


Uz len z toho ako tu vystupujes by som od Teba nic nekupil, nechapem, ze Ti stoji za 50 EUR robit zo seba saska, ale snad pomozu ..

Mna by ani len nenapadlo sa taktiez spytat na farbu, ked tam da fotku z netu a ze je to uplne nove, predpokladal by som, ze predajca ma zrak v poriadku.
22.03.2013 - 18:24:06
00
Uz len z toho ako tu vystupujes by som od Teba nic nekupil, nechapem, ze Ti stoji za 50 EUR robit zo seba saska, ale snad pomozu ..

Mna by ani len nenapadlo sa taktiez spytat na farbu, ked tam da fotku z netu a ze je to uplne nove, predpokladal by som, ze predajca ma zrak v poriadku.


Presne o to tu ide riesi tu kade co tak ako v mailoch miesto toho aby sa dohodol na vrateni a korektnom vyrieseni situacie Prezentuje sa ako vyhodne som ja nakupil no ja mam co nechcem
22.03.2013 - 18:29:49
00
Chyba je na oboch stranách. Keď niečo kupujem, vždy si vypýtam reálne fotky + info. A opačne, ak niečo predávam, napíšem presný popis a pridám reálnu fotku. Ako malé deti...
22.03.2013 - 19:14:31
00
K tym realnym foto. Tiez som nedavno nieco chcel kupit cez bazar, v inzerate boli fotky z netu, tak som si vypytal realne foto a prisla mi odpoved, ze to vyzera presne tak isto ako na obrazkoch z netu a ze on to bude fotit, davat do pc kvoli mne a aj tak z toho nic nebude :-D
No, nebolo, kupil som inde :-)
22.03.2013 - 19:24:25
00
Tak to je už záležitosť konkrétneho jedinca, ako je seriózny a "profesionálny".
22.03.2013 - 19:27:29
00
podľa mňa by nemal byť problém dať podmienku na zverejnenie inzerátu originál fotku daného tovaru.
22.03.2013 - 19:40:26
00
cron
keyboard_arrow_up