Lebo som to zamkol :-D
23.03.2013 - 10:14:29
00
Aha, to som si nejak nevsimol. :D
23.03.2013 - 10:27:13
00
janokl, síce sa nepoznáme, no nehnevaj sa na mňa, poslať kupujúcemu (hoci aj nedopatrením) sedlo inej farby ako bolo uvedené a potom, čo sa v podstate slušným spôsobom (a oprávnene) ohradí mu nadávať do čurákov je teda riadna zhovadilosť.

A tie tvoje argumenty typu je to len iný odtieň, na fotke to bolo tiež strieborné, že si tak či tak zľavil 10€ a pod. sú asi na takej úrovni, ako dôvody nevymenovania Generálneho prokurátora...
23.03.2013 - 10:34:11
00
Tá fotka patrí k čiernej verzii (a teda aj hore aj dole je jednoznačne čierna verzia), si pozri stránku odkiaľ si ju sťahoval a nebude tam v popise k foto niečo ako "hore čierne prevedenie a dole strieborné" :D
Pomôžem - toto je ten obrázok vo vysokom rozlíšení http://www.hargrovescycles.co.uk/images/product_images/big/fizik-arione-black.jpg
A toto je strieborné prevedenie na rovnakom type fotky
http://www.bikemania.cz/uploadedfiles/products/image_ARIONGREY.jpeg
Toto jednoducho neobhájiš, je fakt že si mal na obrázku jednoznačne iba čierne prevedenie pričom si poslal vedome značne odlišnú farbu od toho obrázka ktorý mal reprezentovať daný produkt, ak teda nie si ty slepý - potom sa to dá ospravedlniť.

Tento prispevok hovori za vsetko ...
23.03.2013 - 10:36:08
00
ja s tohoto normalne nechapem. jedna sa "len" o 50€ a stacilo len obycajne "prepac stalo sa nedorozumenie posli mi to vratim ti peniaze" (a v podstate sa to takto stale da riesit) ze toto niekomu stoji za to :x
23.03.2013 - 10:52:57
00
ja s tohoto normalne nechapem. jedna sa "len" o 50€ a stacilo len obycajne "prepac stalo sa nedorozumenie posli mi to vratim ti peniaze" (a v podstate sa to takto stale da riesit) ze toto niekomu stoji za to :x


Ak si necital povrchne (co asi hej) tak by si mal pochopit ze sa tu nejedna o 50€ ale o to ze nemam vrcholne zaujem travit svoj cas v polhodinovych radoch na zasmradenej poste ked mi je zena na rizikovom. Sedlo som mu poslal v poriadku bez jedineho skrabanca. Navyse som uz predtym bez reptania spravil Tomasovi ustupok v cene takze som si len dovolil mu povedat nie, skus to predat. Zial je to typ ktory je zrejme zvyknuty vzdy si vymanipulovat svoje. A to ze som si v minulosti vytvoril zasadu netolerovat hajzlikov ma tu v ociach vas (ferovych a zasadovych, vsakze) stavia to pozicie idiota, ale nech. ked ma somar oznaci za somara, beriem to ako kompliment. Znamena to ze asi nieco robim dobre.
23.03.2013 - 13:20:08
00
janokl, síce sa nepoznáme, no nehnevaj sa na mňa, poslať kupujúcemu (hoci aj nedopatrením) sedlo inej farby ako bolo uvedené a potom, čo sa v podstate slušným spôsobom (a oprávnene) ohradí mu nadávať do čurákov je teda riadna zhovadilosť.

A tie tvoje argumenty typu je to len iný odtieň, na fotke to bolo tiež strieborné, že si tak či tak zľavil 10€ a pod. sú asi na takej úrovni, ako dôvody nevymenovania Generálneho prokurátora...



Nevyznas sa ani do mojho problemu ani do kauzy generalneho prokuratora. kauza generalneho prokuratora bola sposobena potom ako iste kruhy tlacili skupiny poslancov ku zvoleniu centesa a to tak nechutne (fotenie listkov za plentou a podobne) ze ma ten nas gaspar-ovic u mna respekt nech je aky je ze ich poslal niekam. V podstate je prezident (a to niesom jeho fanda) pod rovnakou palbou manipulatorov ako som teraz ja.
23.03.2013 - 13:25:28
00
Zaujimave, ze ten "seriozny" obchodnik na toto uz neodpisal. Preco asi? Tak len aby to bolo kompletne:

ICO 45485887

http://www.dobrybicykel.sk/sk/content/3-obchodne-podmienky
http://www.dobrybicykel.sk/sk/content/4-kontakt

http://www.facebook.com/jan.a.klasovity


Google ma jednu vyhodu, ze dava kridla aj uplnym somarom. A co tymto ako sledujes?
Tajim niekomu ze mam vlastnu firmu? Nie.
Das tu aj svoje meno a svoju fotku? Preco sa tu hras na boha spravodlivosti? Nieco som Ti urobil? Nieco som niekomu inemu urobil? Odpovies mi prosim?

Ak Ta to zaujima, tak sedlo fizik arione je z bicykla Red bull, kupeny v roku 2011. Nie je v mojom uctovnictve, PREDAVAM HO AKO SUKROMNA OSOBA, a podobne VSETKY veci na mtbikeri.
23.03.2013 - 14:02:15
00
Asi by si uz teda Google pouzivat dalej nemal. Teda ak nahodou nechces, aby bol z Teba somar s kridlami. ;)

A co tym sledujem? Vobec nic, len Ti pomaham robit reklamu - velmi vela ludi u Teba bude chciet urcite nakupit ked si to tu cele precitaju, pretoze si slusny a korektne jednajuci clovek...
23.03.2013 - 14:07:18
00
Ja uz ani nemozem pochopit kam toto cele doslo a kolko ludi sa nechalo zmanipulovat jednym hajzlickom v konflikte, ktory zdaleka nie je cierno-biely (Zly zly nanichodny Jano a dobry nic netusiaci mierumilovny Tomasko). Tomas Holub sa zato ze som mu povedal NIE zachoval ako jeden kus podradneho spinavca, nenechal na pokoji ani moju rodinu a vy mu to zeriete???????????? to sa povazujete za kompetentnych k comukolvek vyjadrovat????


Naposledy upravil janokl dňa 23.03.2013 - 14:11:05, celkovo upravené 1 krát.

23.03.2013 - 14:07:50
00
Ja myslim, ze ludia sa vyjadruju k tomu, co predvadzas Ty. A rozhodne Ti ani nikto nemusi pomahat - zly obraz dokazes o sebe vytvarat uplne sam. Asi mas vrodeny talent...
23.03.2013 - 14:10:58
00
Ja myslim, ze ludia sa vyjadruju k tomu, co predvadzas Ty. A rozhodne Ti ani nikto nemusi pomahat - zly obraz dokazes o sebe vytvarat uplne sam. Asi mas vrodeny talent...


Zly obraz? Niekto si opiera hubu o moju rodinu kvoli banalnemu problemu a svojej neschopnosti kompromisov a ja sa mam na to pozerat? Prepac ale ja sa so spinavcami nebudem bavit v rukavickach. Nehraj sa prosim na moralneho arbitra. Staraj sa do svojho zivota..ja tu vystupujem pod svojim menom ale ty si len jezis XY. Vylez z ulity a mozme sa bavit.
23.03.2013 - 14:16:28
00
Ja uz ani nemozem pochopit kam toto cele doslo a kolko ludi sa nechalo zmanipulovat jednym hajzlickom v konflikte, ktory zdaleka nie je cierno-biely (Zly zly nanichodny Jano a dobry nic netusiaci mierumilovny Tomasko). Tomas Holub sa zato ze som mu povedal NIE zachoval ako jeden kus podradneho spinavca, nenechal na pokoji ani moju rodinu a vy mu to zeriete???????????? to sa povazujete za kompetentnych k comukolvek vyjadrovat????

Jano klobuk dolu nad tvojou obmedzenostou
23.03.2013 - 14:20:28
00
Jano klobuk dolu nad tvojou obmedzenostou


Mozes to nazvat osobnostnou integritou.

Uz sa tomas citis lepsie? Ulavilo sa ti po tom nakydani spiny?


Naposledy upravil janokl dňa 23.03.2013 - 14:33:08, celkovo upravené 1 krát.

23.03.2013 - 14:31:00
00
jano cas straveny riesenim tohoto problemu si uz mohol vymenit za cas co tvrdis ze nemas na poste pri prevzati sedla.
23.03.2013 - 14:32:48
00
keyboard_arrow_up