SUPER OBCHOD V KTOROM SA DOHODNES NA VSETKOM ZO SUPER OBSLUHOU A DOBROU ATMOSFEROU. TEN SHOP STOJI ZA TO!!!!!
27.01.2005 - 07:21:18
01
asi nemas predstavu o obchode.ten chlapik nema sajnu o bikoch a tomu hovoris obchod.
28.01.2005 - 10:05:08
00
ten obchod je v stadiu rozpadu!!!! to neni obchod ale trhovisko kde ked sa opytas na cenu tak pocujes uz to stare zname \" no mohlo by sa trochu z tej ceny zhodit......\" to je bordel!!!! humus!
03.05.2005 - 20:27:14
00
Pravda je, ze chlapik o bikoch nevie vobec nic, ale s tym trhoviskom nesuhlasim. Kto sa v bikoch vyzna, tak tam kupi kvalitu za cenu, ktoru inde nenajde...<br />
Servis by som si tiez radsej urobil sam ako nechat moju lasku v rukach \"odbornikov\".
25.05.2005 - 15:49:17
00
maju tam zaujimavu strategiu, vsadili na u nas menej zname a predavane znacky ako mongoose a vedora a kedze sa chcu stat autorizovanymi dilermi tak ich predavaju za kazdu cenu, maju aj ine znacky...da sa s nimi dohodnut takmer na vsetkom, na cene, na vymene komponentov, na nejakej tej volovine zdarma, cenia si stalych zakaznikov, ti maju zlavu istu, my ako partia sme tam kupovali uz asi 6 bikov a typek spravil cenu kazdemu, maju toho dost, takze mam podozrenie ze servis nie je uplne detailny, ale su tam fakt profici, chalanisko jazdi a ujca inak ako na biku v ziline vobec nevidiet...je pravda ze veduci je ukecany trulo ale servismani sa vyznaju, poznam ich osobne...
29.06.2005 - 21:24:02
00
Bacha na toho ***** , co sa hra na downhillera.Je to ***** prveho stupna.Preda Vam vec,pokial sa nerozumiete tak Vas ***** ako sirotu.Hajzlik!!!!!
30.06.2005 - 13:08:33
00
Caute, podla mna je Rivia super obchod, ALE LEN V TOM PRIPADE, ZE TO, CO IDES KUPOVAT MAS UZ VYHLIADNUTE. V tom pripade tam pridem, zjednam cenu a odidem. Ale pokial si chcem nechat nieco poradit, tak tam radsej nejdem.
19.07.2005 - 19:25:33
00
podobne dobra skusenost. kupovali sme jeden bajk + nejake komponenty dalsie. cena prijemna, da sa dohodnut, jednanie pohodove, ujco ma podla mna dobry pristup k predaju, proste ak budem nieco potrebovat skusim znovu tam. snad mu to vydrzi aj ked sa obchod rozrastie.
10.08.2005 - 13:35:41
00
Velmi dobra skusenost.Bike som tu zohnal o dost lacnejsie ako u konkurencie.Celkom prijemny pristup k zakaznikovi,mal som problem s reklamaciou,posnazili sa obvolali a od dodavatela to bolo naspat za 2 dni a komponent vymeneni.A zlava u staleho zakaznika je samozrejmostou.Odporucam<br />
29.09.2005 - 10:23:21
00
pred tyzdnom som kupoval v tejto predajni rafik za 850Sk , dali mi zlavu 60Sk a to mi hovorili aka super cena to je.ked som chcel spice tak nemali,preto som isiel do inej predajne a co sa nestalo?ten isty rafik tu stal 650Sk!viete si predstavit co ma asi napadlo.daju Vam akoze zlavu , ale vskutocnosti preplatite tu vec viac ako dost.bohuzial nebol som jediny,ktoremu sa uz podobna vec stala.nalakaju vas na super zlavu a vskutocnosti tu vec preplatite.uz asi tazko tam niekedy pojdem.v ziline su predajne kde sa da ovela lepsia nakupit,tak ma prekvapuje co ty ludia tam popisu.to si asi majitel pise sam!!!ha,ha
01.10.2005 - 09:58:33
00
pred tyzdnom som kupoval v tejto predajni rafik za 850Sk , dali mi zlavu 60Sk a to mi hovorili aka super cena to je.ked som chcel spice tak nemali,preto som isiel do inej predajne a co sa nestalo?ten isty rafik tu stal 650Sk!viete si predstavit co ma asi napadlo.daju Vam akoze zlavu , ale vskutocnosti preplatite tu vec viac ako dost.bohuzial nebol som jediny,ktoremu sa uz podobna vec stala.nalakaju vas na super zlavu a vskutocnosti tu vec preplatite.uz asi tazko tam niekedy pojdem.v ziline su predajne kde sa da ovela lepsia nakupit,tak ma prekvapuje co ty ludia tam popisu.to si asi majitel pise sam!!!ha,ha


toto robia iba takym co sa dotoho nejak neviznaju ty co chcu nieco poriadne daju mu naozaj zlavu
20.05.2007 - 12:55:29
00
okrem toho, ze je to stara tema...teba sa zda ok, ze tam vlastne podla teba okradaju tych, co sa nevyznaju?

toto robia iba takym co sa dotoho nejak neviznaju
20.05.2007 - 12:59:50
00
okrem toho, ze je to stara tema...teba sa zda ok, ze tam vlastne podla teba okradaju tych, co sa nevyznaju?

toto robia iba takym co sa dotoho nejak neviznaju


neokradaju oni potom daju naozaj zlavi
20.05.2007 - 14:31:23
00
palig: uz som na inom mieste naznacil, ze "obchodnikov" akosi nemam velmi v oblube. co sa tyka rivie tak neokradaju, len nedaju zlavy tym co sa nevyznaju a su ochotni zaplatit danu ciastku (ak sa vsak otocia, tak myslim, ze ujco im tu zlavu miernu da) a to je rozdiel od mnohych dalsich, ktori nedaju zlavu ani ked sa vyznas a este ta dobreze nekopnu do zadku, ze si si take cosi dovolil, kedze oni su uz isto na hranici nakladov, ak uz nie pod nou. to ci je podliezanie cien korektne to je ina tema, ale o korektnosti celeho trhoveho hospodarstva asi radsej nebudeme diskutovat...
20.05.2007 - 18:02:25
00
tak sa vráťme k komunizmu.. pozri je na dobrej vôli konkrétneho obchodníka, či ti zľavu dá alebo nie... ak máš prehľad v cenách tak sa dohodneš.. ak nie tvoja smola.. takže tak.. vieš nemému ani vlastná mama nerozumie...
20.05.2007 - 18:46:57
00
keyboard_arrow_up