Po "uzasnych" skusenostiach v Kaktuse som zabludil sem. Partia nadsencov, co vedia a su velmi ochotni poradit, nehladiac na otvaracie hodiny (az pri odchode sme si vsimli, ze s nami boli hodinu dlhsie po zaverecnej). Slusny vyber, velke priestory, skoda, ze su trocha od ruky. Urcite stoji za navstevu.
21.07.2003 - 17:05:30
00
Maximálne ústretový predajcovia.Nemožem namietat na nic.Mám odtial bike a som spokojný.
03.03.2004 - 00:48:37
00
bol som spokojny personal sa vyzna a hlavne si najde cas a je trpezlivy aj na takych ako som ja vyberavy a nerozhodny.bol som spokojny kupil som bajk aj ked som siel iba pozriet:-}
28.03.2004 - 00:59:55
00
toto je jeden bohovský obchod, pomôžu, poradia, vykupujú komponenty, aj celé biky na protiúčet. Výnimočná ochota.
10.05.2004 - 13:34:59
00
Personal predajne mily a ochotny, a par ludi do toho aj vidi. Ale do servisu im tam nic nedavajte!!! Niaky svistik mi tam dodrbal bezdusovku ked som si nechal vymenit ventil!!! Oprava za pade - nova guma liter a pol... Odvtedy si robim vseetko doma sam:(
13.07.2004 - 15:34:59
00
Obchod hodnotim ako velmi dobry, po stranke tovaru aj personalu /casto som sa s nimi radil aj cez telefon, myslim, ze ti chalani na poschodi sa v tom fakt vyznaju, vedia o com hovoria/ mozno na jedneho predajcu, ktory ma snahu trochu manipulovat zakaznika, ale ani s nim to nie je az take zle, mysli to v konecnom dosledku dobre. Niektore ceny by mohli byt nizsie. Za tu ich ochotu a pristup im to odpustam. Atmosfera u nich je super, na rozdiel od Zanza a aj Kaktusu.
22.07.2004 - 14:58:24
00
Je to jeden s najlepsich obchodov v Bratislave.Super obsluha ktora sa celkom vyzna, super vyber bikov,konponentov.KONECNE PREDAJNA SO VSETKYM CO MA MAT.
23.12.2004 - 19:52:13
00
pridavam sa k pozitivnemu ohlasu. siroka ponuka bikov, prislusenstva, dielov... super personal co sa vyzna, venuje sa, poradi, vysvetli, pomoze; na servis tiez nemozem nadavat. jeden bike odtial mam (mal som), druhy bude tiez odtial
29.04.2005 - 11:35:15
00
najlepsi obchod v akom som bol <br />
05.06.2005 - 16:40:25
00
Super obchod. Ako na spodnom tak aj hornom poschodi boli velmi mili, predajci sa nam venovali dostatocne dlho, vysvetlovali aj najmensie detaily. Urcite odporucam navstivit. Dokazu poradit a nesnazili sa nam vnutit urcitu znacku ci typ.
17.06.2005 - 10:09:23
00
pobehal som si par obchodov v BA. tu sa mi najviac pacil vyber, aj ceny. Personal ochotny, netlaci kaleraby do havy, vedia poradit. mal som z coho vyberat az som bol zufaly :)<br />
vykupuju komponenty. odchadzal som po 19:00 a nikto za mnou nezamykal. odporucam nakup. Dakujem.
24.02.2006 - 22:23:09
00
aj ja sa pridavam s pozitivnym ohlasom...kupil som si tam bajk aj vaecsinu prislusenstva..velmi dobra obsluha, servis a da sa dobre "pokecat" (objednat, poinformavat..) aj cez telefon...
20.07.2006 - 01:45:19
00
perfektny obchod - velke priestory, velky vyber, dobre ceny a ochotny personal - niet co dodat..
15.05.2007 - 11:11:04
00
je tu vela pozitiva na tento obchod ale musim sa aj ja pripojit.. ked som si ta m kupoval bike tak sa mi predavac plne venol, tak isto aj ked si tam priatelka kupovala bike, mal proste na nas cas.. chalosi na poschodi zjavne vedia o tejto praci co to a myslim ze zakaznikovi to zostava v pamati.. co nemozem povedat o kaktuse a zanze.. par krat som tam bol a ked si ma nik nevsimol ani po 30 minutach a dokonca ta ani nik nepozdravi, tak clovek nema dovod tam nieco kupovat.. a este velmi ochotny pan robi v bikeovom obchode v Moste pri BA.. odporucam
17.05.2007 - 12:31:14
00
tak tazke srdce mam ...

trepal som sa tam cez celu BA aby mi to pred maratonom nastelovali, nejak mi to preskakovalo 8. kolecko (skakalo zo 7. rovno na 9.) tak nastelovali, zaplatil som a v piatok vecer, pred maratonom, ze to troska preskusam a prd ... zo 7.meho kolecka vyzsie ani za svet, tak som sa s tym troska pohral ale nebolo to ono, na deviatom kolecku som musel kliknut aspon 3x aby sa to tam udrzalo. Vraveli (aj som za to zaplatil), ze som mal krivu patku, ze ju narovnali. OK, ak tam je nieco naprd, treba povedat, bubaky boli, kupil by som nove, ale takto ... hmmm
21.05.2007 - 12:56:58
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up