Ja som poslednú objednávku zrušil lebo tovar isto nie je nikde. Aspoň to co som potreboval. No stále sa do suncycle vrátim, lebo tu nájdem veci ktoré iný neponúkajú a ceny sú fajn. Na komunikáciu si treba zvyknúť. 😉
21.04.2021 - 14:56:05
00
mail zo suncycle mi fakt skoncil v spame, netusim preco :/ nastastie tam mate na to upozornenie :)

btw chcel by som si potvrdit ci mam fakt cakat so zaplatenim, tak ako tam mate uvedene:
"Vážený zákazník. Platbu prevodom na náš účet prosím zrealizujte až po našom potvrdení, že Vami objednaný tovar máte nachystaný na odoslanie alebo je u nás nachystaný pre osobný odber."
21.04.2021 - 21:15:41
00
Tak ja mam tiez dobre skusenosti, kedy bol tovat za 2 dni doma, ale aj horsie, kedy nieco poplietli, alebo teraz cakam uz vyse mesiaca lebo veci co mam objednane tam nie su (spotrebak na 3x9 XT). NAstastie tie veci chcem do suplika, ale tak za mesiac-dva mozno nebudem mat na com jazdit :) tak verim, ze sa to rozbehne.
05.05.2021 - 12:45:11
00
No neviem ale okrem cien ma tento obchod zatiaľ neoslovil. Mám tam prvú objednávku a čakám na tovar ale nejaký aj majú. Pred 2 týždňami som tam písal aby poslali aspoň jednu vec a nkto nič. Komunikácia na bode mrazu
18.05.2021 - 21:51:10
01
Ja som s komunikaciou bol velmi spokojny, vzdy odpovedali, dokonca aj cez vikend a nebol problem sa dohodnut aj na odoslani objednavky bez tovaru ktory bol nedostupny.
Pri poslednej objednavke vsak doslo k zamene tovaru a prisli 2 produkty ine ako boli objednane.
18.05.2021 - 21:58:57
00
Moja posledná objednávka z dnes v suncycle bola odoslaná ešte dnes, takže ak majú veci skladom tak posielajú rýchlo v mojom prípade. Stále som spokojný zákazník.
18.05.2021 - 23:14:18
00
A na maily taktiež odpovedajú stále, tento mesiac som celkom dosť otravoval z dostupnosťou tovaru.
18.05.2021 - 23:32:02
00
V sobotu som objednával tovar skladom, v pondelok ráno prišlo potvrdenie, dnes (utorok) bol tovar doručený.
25.05.2021 - 12:30:54
02
tak pridam aj ja. Zhanal som nove kolesa a cuduj sa svete zohnal som. Inde ma odmietli a neboli ochotni sa bavit alebo riesit. Naopak v Suncycle som sa stretol s ochotou a snahou pomoct. Za mna velky palec hore a urcite este nakupim.
28.05.2021 - 14:21:24
06
V nedeľu pred polnocou objednané, dnes (utorok) na obed doručené. Spokojnosť a veľká vďaka :y: :)

matt je možné, že keď som dlhšie nič neobjednával (moc som tej cyklistike nedával, tak už to bude aj pár rôčikov ;) ) moja registrácia vypadla zo systému? Či si len nepamätám pod ktorým mailom som mal registráciu? Ale skúšal som všetky ;) .
08.06.2021 - 13:43:05
00
mna prihlasilo po 7r v pohode.. okrem toho ze som zabudol ze sa neprihlasuje mailom ale nickom a zabudol som heslo tak som ho musel resetnut 😀
08.06.2021 - 18:03:13
00
matt kedy budú novinky od oakley v ponuke na suncycle?
08.06.2021 - 18:49:41
00
mipo13, skús nám poslať mail, malo by sa to dať nejako “oživiť”

p3t3rch, rátam že nejaké nové Oakley modely sa začnú objavovať v priebehu júla...od 1.7. sa mení distribútor pre CR/SR/atd, tak by to mohlo priniesť lepšiu dostupnosť ( ale uvidíme v tejto bláznivej dobe čo z toho bude )
08.06.2021 - 19:00:25
10
Zdravim matt. Vidim ze na tomto fore culo odpovedas... na moju potvrdenu objednavku 21052518 som info co sa s nou deje 2 tyzdne nedostal, ani na email co som posielal. Tak vyuzijem tuto platformu konkurenta 😎 vdaka
08.06.2021 - 19:07:04
00
masincak, poslal som ti mail.

Ono celkovo čo sa týka dostupnosti tovaru ktorý nemáme skladom ale mal by byt teoreticky na skladoch dodávateľov, tak to je v tejto dobe jedna veľká lotéria. Mnohokrat sa stáva že v čase objednávky je ešte čo to v externých skladoch, stačí zopár minút “zaváhať” a už je na sklade 0. Alebo sa naopak opakovane predlžujú/menia termíny kedy majú ten ktorý tovar naskladnit ako to bolo pri tejto dopytovanej položke. Najskôr dátum naskladnenia začiatok júna, potom polovica júna a teraz im tam už “svieti” dátum 28.6. ( a to tiež nedokážem na 100% sľúbiť že to tak bude kým to tu reálne nemáme :/ )

Rovnako aj tovar ktorý mame skladom, tak v mnohých prípadoch sa jedna o zopár kusov a občas to pri niektorých položkách ide ako teple rožky...takze kým stihneme vyfaktúrovať prvé objednávky, prichádzajú nám ďalšie ktoré už nedokážeme vybaviť.

Ale myslím že s týmto sa trápia v dnešnej dobe takmer všetky obchody pomaly vo všetkých odvetviach...chce to len trosku viac trpezlivosti a akési vzájomne porozumenie. Veď aj mne osobne sa podarilo zložit si bike až teraz...
08.06.2021 - 22:47:32
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up