Nene, medveď na kolobežke ...
01.07.2021 - 07:25:33
00
takto?

Prílohy:

183411_clanok_foto_402.jpg
183411_clanok_foto_402.jpg 15.6 KiB thumb_up0thumb_down

01.07.2021 - 07:32:52
04
Ja som s ním nemal žiaden problém a to som tam už nechal za posledný rok 10 tisíc eur a všetko v pohode a dostal som aj niečo čo som si neobjednal namiesto radiacej páky x9 som dostal x0 takže pre mňa top obchod !!!
04.09.2021 - 10:25:00
00
Moja skusenost so suncycle pozitivna, nutnost je poslat email o dostupnosti produktu. Email o odostupnosti mne vacsinou dosiel po polnoci.
08.09.2021 - 00:24:25
00
matt napísal:
akim_olaf_dzijn ako take male voditko by som asi bral udaj B, teda dlzku ramu ( v podstate vsetko ostatne sa da nasledne mierne doladit...sedlovka, predstavec atd ). Ak si na rozhrani medzi dvoma velkostami, vacsinou odporucam ten mensi. Napr momentalne ideme skladat 183cm zakaznikovi bike na rame vo velkosti M/17 pretoze nechce dlhsi ako 600mm.


Zakaznik asi nema rad svoju hrudnu a krcnu chrbticu.
08.09.2021 - 12:47:17
00
zomg, každý má iný pomer dĺžky trupu a končatín, niekomu sedí to a druhému tamto. Napríklad mne tiež v mnohých kalkulatoroch vychádza veľkosť L a pre mna by bol taký rám absolútne nepoužiteľný, teda veľký :)
08.09.2021 - 12:53:01
03
Ja musim vyjadrit obrovsku vdaku matt za vyriesenie mojho problemu s prasknutym rafikom, kedy vsetky naklady na opravu zobral na seba v "demo programe :-) ", aj napriek tomu ze sa nejednalo o typicku reklamaciu ale mal som tam urcite svoju mieru zavinenia. A to sa nepovazujem za nejakeho verneho a staleho zakaznika, skor prilezitostneho, zeby sa to dalo chapat z tohto hladiska a predplateneho clenstva v gold klube. Takze treba vyzdvihnut aj taketo skutocnosti, nielen take ze clovek nedostal odpoved na mail a podobne malichernosti. Ano chapem a aj sam som si tym presiel, dokaze to nastvat ked clovek nema ani len info ci vobec mail doputoval do inboxu, v akom stadiu je obj. a pod., ale myslim ze o tomto neduhu matt vie a aktivne ho v poslednej dobe poriesil. Z jeho odpovedi je zrejme ze ma zaujem o cyklistiku a hlavne zaujem a snahu pomoct. Skratka hajim ze pokial sa clovek rozumne opyta, dostane aj rozumnu odpoved a aj ked verim, ze obcas to moze trvat "neskutocne dlho" alebo nadobudat dojem ze sa clovek "doprosuje" ako tu odznelo, tak na probleme sa medzitym pracuje a k spokojnosti oboch stran vyriesi. Skratka len treba trochu trpezlivosti a pochopenia, oto viac v dnesnej dobe a trhovym moznostiam, aj ked sa to mozno vymyka standardu inych e-shopov kde pochopenie netreba a procesy idu tak nejak automaticky a plynulo. Ano su veci ktore by sa dali a mali spravit lepsie-ohladom eshopu, ale o tom matt taktiez urcite vie a aj ked si osobne myslim ze takato vec sa s dnesnymi moznostami da spravit pomaly z vecera do rana (najma ked clovek vidi ako sa niektore stranke menia, zlepsuju a vyvijaju niekolkokrat do roka...), tak verim ze coskoro to aj realne nastane a vsetci budeme spokojny :-) Dovtedy prajem vela energie, spokojnych zakaznikov, menej ufrflanych a hlavne plne sklady pre nas vsetkych! :-) howgh
09.09.2021 - 08:10:41
012
Kubo, kde Ti to mam podpisat :-), suhlasim.
09.09.2021 - 08:50:26
00
No, hadam niekedy na Inovci.. ;-)
09.09.2021 - 09:30:01
00
Jaiub Dohodnute :-) a aby sme neboli OT mozme zavolat aj matt na pivo na Inovec.
09.09.2021 - 11:15:18
02
Ja sa idem zachvíľku na biku pretrapit z MT aspoň do PD, uvidíme kade nakoniec :) …ak niekoho stretnem a spozná ma, môžeme dať pivo/kofolu :) …týmto ešte dodatočne ďakujem všetkým za rady v susednej téme že kade najlepšie ísť :)
09.09.2021 - 13:02:11
03
Pridám dalšiu viac než pozitívnu skúsenosť- 14.9. odoslané radenie XTR 9100 na reklamáciu, dnes 21.9. mi prišlo nové vyreklamované radenie !
Čo dodať... pre mňa stále top shop a dakujem !
21.09.2021 - 20:46:22
00
U mňa trochu inak. Jedna objednávka z 27.5., druhá 11.7.2021 zatiaľ v lufte- čakajúce na tovar..
21.09.2021 - 21:02:37
00
rtl, je mi luto danej situacie, ale bohuzial momentalne tovar naozaj nie je :/ Pozrel som tie objednavky a dve z troch poloziek v tych objednavkach maju dlhodobo dostupnost "viac ako 14 dní - tovar NIE je podľa informácii dodavateľov momentálne dostupný na ich skladoch a aktuálne nevieme poskytnúť presný termín naskladnenia tohoto tovaru." Objednane u dovozcoch to mame, ale kedy nam to pride netusia momentalne asi ani oni. A len tak cvicne som preklikal teraz viacere vacsie eshopy a rovnako som ten tovar nenasiel u nikoho. A ked uz napr take plaste Schwalbe dlhodobo nemaju ani nemecke eshopy, tak k nam sa to tiez tazko dostane :/ Chapem ze ludia chcu jazdit rovnako tak ako my by sme chceli vybavovat vsetky objednavky...len vsetci musime pochopit aka je doba a dufat ze sa to casom utrasie...

Laro22, co je aktualne v nasich silach, aspon to sa snazime vybavovat v co najkratsom case ;)
21.09.2021 - 21:52:52
00
čo je dlhodobo nedostupne na to nemá význam čakať.... ani srnka vo výrobe netuš,í kedy to expedujú do shopov. to som sa naučil už pred 10timi rokmi :)
21.09.2021 - 22:28:17
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up