Takze ak chcete nieco od Authora,tak su skvely.Este som nezazil,ze by mi povedali to sa neda.Staci ked okolo idem,vzdy sa zastavim. Personal je ochotny, vie poradit a odporucit. Zozenu skoro cokolvek,skratka super vyber a dobre ceny.Platit sa da aj kes aj kartou.
28.05.2003 - 11:15:53
00
No tiez som bol doteraz spokojny, bohuzial dovtedy kym som nekupil priatelke k narodkam cyklokomp VDO C08. Namontovali sme ho na baj a vyrazili. Hold po cca3km pruser. Komp sa vynuloval. No co uz, nastavil som obvod kola a slo sa dalej. dalsie tri km, dalsi pruser. Tentokrat komp zmrzol, nefungovali tlacitka. Druhy den sme ho vzali do obchodu, tam ho resetli a vratili mi. Dalsi vylet a znovu to iste. Resetol som ho sam, ale on zmrzol zas. Tak som ho zobral do obchodu, ze ho vymenim za rovnaky kus. Pohodicka vymenili sme ale znova to iste. Tak som sa v obchode dohodol ze ho donesiem cely spat odmotovany z bajku. Medzitym sa zistilo ze vadna je cela seria /POZOR NA C08/ a vratili ju distributorovi s tym ze mne vratia peniaze alebo novu C08. No ked som si bol v dohodnuty den v obchode po doriesenie, prisli vyhovorky. Uz sme to tam poslali, a cakame na dobropis, BLA BLA BLA. Som este celkom pekne nastvany o dva dni tam idem po dalsie finalne doriesenie, tak sa mozno nieco zmeni /Napisem dalej/, hold chodit niekam kvoli reklamacii 2 mesiace dva krat tyzdenne ako na klavir sa mi zda sproste.
13.08.2003 - 14:05:26
00
ja som si chcel v tomto obchode kupit karbonovu sedlovku znacky BBB.cele to zacalo asi v maji,ked som sa chlapa prvy krat spytal ci ju maju.povedal mi,ze ne,ale ze sa mam zastavit za tyzden,ze ich maju dostat.takto to chodilo asi dva mesiace(mal som to po ceste,tak som tam vzdy zasiel:-)potom mi povedal,ze maju jednu,ale nie 27.2 ale 31.to ma nasralo,ale chlap ma uistil,ze urcite dostanu aj MTBckovu 27.2.po pol roku ma to vsak omrzelo a vykaslal som sa na neho.je to velmi dobry obchod,setri zakaznikom peniaze:-)
05.10.2003 - 11:09:13
00
Neviem, ci sa niekomu paci ked mu tahaju medove motuziky pod nos, ale mne nie.<br />
Ked vtacka chytaju pekne mu spievaju, ale pri reklamacii nikdy nemaju cas, maju kopec vyhovoriek, ze to tak ma byt atd.
02.08.2005 - 15:47:14
00
keyboard_arrow_up