Neviete niekto odkial si vysosali ceny v servise ? Dal som tam montovat viazko /rovnako je to so servisovanim bikov - prihody kolegu/ a bohuzial som sa nespytal na cenu-moja chyba :-(. druhy den pridem pre lyze a chlapik ze 800 Skk. Tak tomu vravim slusna zlodejina, ale ako hovorim moja chyba. Takze pani zbohom, to bola posledna navsteva u vas /a verte ze som k vam chodil casto, a mam kopec veciciek na bike cca 15000rocne / ak budem nieco potrebovat radsej wika, alebo kaktus. Caute , a ste obycajny zlodeji.
09.12.2003 - 16:26:16
01
na ten cenník servisu vodim kamošov nech sa tiež zasmejú. Ja ked som ho videl prvý krát tak som sa bavil naozaj dlho. to isté sa týka aj bajkov. všimol som si tam pri niektorých modeloch až 10000 rozdiely oproti konkurencii. no čo nezarobíš na \"blavákoch\" čo na to majú a prd tomu rozumejú :)
07.04.2004 - 20:29:16
00
Ten shop je uplne strasny, Mavic X317 tam stoji 2700 a v kaktuse 1900 !!!! , ten servis he, to radsej kupim novy bike ako si tam dat spravit generalku :))))), ale aj tak najlepsi je ten sváko hore za pultom, \"ten dokaze teda poradit\", ja len lutujem tych co sa nevyznaju a chodia tam nakupovat !
11.06.2004 - 21:59:59
00
Na prvy pohlad obchod vyzera dobre, predavaci dole poradia tiez celkom obstojne. Ale jedna vec ma zarazila. A to serioznost majitelov obchodu. Bracho jazdi cestne bicykle a za rok vyhodi za diely a za servis cca 50 000.-. Pred troma tyzdnami mal nehodu a dal si tu vyskladal bike a dal zan cca 70 000.-. Vsetko v pohode az na to, ze som mu spomenul ze chcem kupit horsky bike a vravel ze mi vybavi zlavu, ved im tam robi dobry kseft. Doholi sa z majitelom na 10% z ceny. Boli sme tam vcera a oni mali 10% zlavu na vsetko. Ono to vyzera fajn, laka to ludi a problem je v tom, ze oni iba dali vyssie ceny a tie skrkli. Mal som vybraty APACHE BLACKHAWK cena cca 35000.- 10% zlava by bodla. A majitel vyhlasil ze zlavu neda ved zlava je na vsetko. ***** taky pristup. Keby bol seriozny tak aspon ukeca na 5% ved tu islo o princip.
18.06.2004 - 23:21:57
00
je to doost drahy obchod ale potesilo ma ze mi typek v servise zadara opravil celkom slusnu osmicku
03.07.2004 - 01:03:51
00
zarabaju na hluposti ludi. o tom to je. 90 a cosi percentne rabaty na oblecenie to uz je fakt sila. ale zase na druhu stranu zozenu cokolvek. ale to su taki ludia co tam chodia s ochrankou a vylestenou kreditnou kartou.
08.11.2004 - 12:43:18
00
Ten obchod neznasam. Ukazem sa tam maximalne raz za rok ked prechadzam z Authoru (Vysoká) Do Demy (pri tesku) a aj to iba zo zvedavosti ci sa hadam neuvedomili. Ceny nadsadené, Prístup vlazný a servis som kvoli cenam radsej ani neskusal.<br />
12.01.2005 - 17:52:05
00
Tak to je katastrofa. Na vlastne usi som pocul ako tam neaky fuzaty predavac nadava pred zakaznikmi kolegovy do ***** a tak...mal som pocit ze som vo stvrtej cenovej...normalne som zabudol preco som tam prisiel.
21.03.2005 - 23:51:18
00
prečo hemeroid? raz my tam jeden týpek poradil sedanku a od vtedy mam hemeroidy...
02.04.2005 - 22:44:23
00
ceny som nejak neriesil, zdali sa mi vyssie ako inde, ale ked som bol vyberat bike, tak som tam zabludil a v celom velkom obchode bol jediny typek a ked som sa mu povedal moje poziadavky a cenu do ktorej sa chcem zmestit tak sa lenivo odlepil od pultu a zacal sa hrabat v bikoch akokeby ich videl prvykrat, o vybave nepadlo ani slovo, to som si vsetko musel pozriet sam, skratka ten chlap tam musel byt omylom, akurat som tam bol a dosiel jeden anglan, samozrejme obsluha po anglicky ani necekla, tak som este aj prekladal, co bolo ale prd platne lebo ho poslali doriti vraj maju kopec roboty...tak tolko k ich pristupu...
30.06.2005 - 10:32:29
00
Bajk som tam nekupoval, teda podla toho co citam som spravil dobre. Znamy si tam bol kupit cestak, akoze taky...... Kupil tam Vectora za 43000 ked som ho zobral na dovolenke v zahranici do obchodu z kade mam bike ja bol o triedu vyssie o polovicu lacnejsi. A obsluha? Je tam taky mlady predavac co jazdi zavodne. Uplne v pohode. Vie poradit pri vybere, ne ze vas navedie na najdrahsu vec! Ked som cakal pokial sa druhy predavac co je mimochodom uplny ........ (akoze chcel som tretry na cestak a on mi ukazoval MTB-cka a ze vraj odbornik) hrabal v sklade, v ktorom mu trvalo najst jednu vec dobru tristvrte hodinu (a este k tomu na mna pozeral ze ci mi ***** ked chcem cestne pedale, ze to pocuje 1. krat) tem mladas poradil typkovi co chcel bike za 40000 ini za 30000 ze to mu staci... klobuk dole
02.08.2005 - 17:59:15
00
Do zanzo biku nechodte!! Bol som tam v servise a z mojho MTBcka mi vymontovali prevodnik a dali mi tam tsky shit bez toho aby som o necom vedel! Fuuuuuuuuuj!!!
23.08.2005 - 11:20:33
00
Ahojte.

Chcel som jeden dres od NorthWave. Nikde na SK som ho nevedel najst. Zistil som ze oficialny distributor pre SK je Zanzo. Tak som im volal. Povedali, ze nemaju moju velkost. Snazil som sa ich presvedcit aby mi ju objednali. Povedali ze nie. - NEUVERITELNE. Tak reku skusim z ceska. Zavolal som distributorovi do ceska a tam ze maju ale nemozu poslat na slovensko, lebo tu ma vyhradnu zmluvu Zanzo. Pripadal som si ako v Hlava 22. (tu nemaju a neobjednaju, v cesku maju ale neposlu, lebo je tu ten co nema a neobjedna). Nakoniec som musel otravovat kamosa v cesku aby to kupil...

Ake ponaucenie z toho plynie? Northwave si na SK nekupite... Zanzo sa uz o to postara.
29.05.2008 - 10:07:19
00
Skus wiggle a este vydelas :P
29.05.2008 - 10:12:28
00
Zanzo je obchod plný vypatlaných ľudí....
Neuveriteľné, ako niekto môže kydať na Kaktus...taký človek asi ešte nebol v Zanze... :!:
29.05.2008 - 10:13:04
00
keyboard_arrow_up