user_id napísal:
Ved ten bufet bol od BA a od Hamuliakova co by clovek kamenom dohodil. To hadam vydrzis, nie?


Ja ano, moje deti nie :-) Po troch hodinach motania sa na Kopaci padne nieco chladene a Magnum celkom vhod
A zase bez nich tam chodim jazdit so psom, auto necham pri Jamaice, unavim psa a zase si doprajem nieco. Teda teraz uz nie...
25.04.2018 - 21:52:12
01
Ani sa nedivim, ze to do bufetu v BA nevydrzia, ked ich 3 hodiny mucis na Kopaci :D. Brat do uvahy premenne "deti" a "pes" mi nenapadlo. Po ich zaratani to dava zmysel. :)
25.04.2018 - 22:01:42
01
na Kopaci sa uz tiez daju stretnut ovecky

m.smedata.sk

m.smedata.sk
26.04.2018 - 20:42:31
01
Zeby nahrada za vyhoreny bufet? Kto chce nech si nadoji za hrncek ovcieho mlieka :D.
26.04.2018 - 20:59:39
00
Nie je to náhodou PR?
27.04.2018 - 00:13:54
00
Je. Preco?
27.04.2018 - 09:53:03
00
Kenai napísal:

Auto by malo ist cca 50tkou v meste 90 mimo mesta. A cykliti by mali pouzivat chyklotrasy a jazdit po krajnici za sebou.
U auta vyzadujes striktne dodrziavanie predpisov u bikera nie, preco ?


uz ste to riesili davno ale toto je perla hodna trochu flame-u :D

napisat maximalnu povolenu rychlost ako rychlost ktorou ma auto ist je prudko demagogicke a v absolutnom nesulade so zakonom.

ak potrebujes vysvetlenie utekaj naspat do autoskoly :)
27.04.2018 - 11:43:06
04
Mňa by celkom zaujímalo aj to, odkiaľ panáčik vyhrabal moju údajnú povinnosť rozsekávať galusky na štrkom a črepmi zasratej krajnici.
27.04.2018 - 12:02:38
02
Po dlhom období, kedy bola brána pri plavebných komorách sústavne zatvorená, som ju v poslednom čase našiel vždy otvorenú a ani ma žiadny SBSkár nebuzeroval. Oficiálne ide cyklotrasa stále dolu popri rozvodni, ale hádam sa už bude dať chodiť skratkou.
27.04.2018 - 12:38:50
01
perez napísal:
Je. Preco?

No mam pocit ze volny pohyb domacich zvierat je v PR zakazany.
27.04.2018 - 15:37:15
00
Hosť napísal:
uz ste to riesili davno ale toto je perla hodna trochu flame-u :D

napisat maximalnu povolenu rychlost ako rychlost ktorou ma auto ist je prudko demagogicke a v absolutnom nesulade so zakonom.

ak potrebujes vysvetlenie utekaj naspat do autoskoly :)


Neviem ci si to adresoval mne, ale ak ano, tak Auto by malo ist cca 50tkou v meste 90 mimo mesta.... bol citat mojho predrecnika.
27.04.2018 - 15:40:41
00
tulenik napísal:
Mňa by celkom zaujímalo aj to, odkiaľ panáčik vyhrabal moju údajnú povinnosť rozsekávať galusky na štrkom a črepmi zasratej krajnici.


Ak ta viac zaujima znenie ako vyznam, tak specialne pre teba:
(1) Na bicykli sa jazdí predovšetkým po cestičke pre cyklistov. Po cestičke pre cyklistov sa jazdí vpravo. Kde cestička pre cyklistov nie je alebo nie je zjazdná, jazdí sa pri pravom okraji vozovky. Ak sa tým neohrozujú ani neobmedzujú chodci, smie sa jazdiť po pravej krajnici. Osoby mladšie ako desať rokov smú jazdiť po chodníku.

ale to iste vies, mozno vies urcit aj kde, na vozovke je krajnica, kde pravy okraj, a ake su na tej ktorej ceste siroke.


Naposledy upravil Kenai dňa 27.04.2018 - 16:13:44, celkovo upravené 1 krát.

27.04.2018 - 15:54:09
00
Kenai napísal:
(1) Na bicykli sa jazdí predovšetkým po cestičke pre cyklistov. Po cestičke pre cyklistov sa jazdí vpravo. Kde cestička pre cyklistov nie je alebo nie je zjazdná, jazdí sa pri pravom okraji vozovky. Ak sa tým neohrozujú ani neobmedzujú chodci, smie sa jazdiť po pravej krajnici. Osoby mladšie ako desať rokov smú jazdiť po chodníku.

ale to iste vies, mozno vies urcit aj kde, na vozovke je krajnica, kde pravy okraj, a ake su na tej ktorej ceste siroke.

Krajnica nie je sucastou vozovky. Asi to vies, nie je mi to jasne z tvojho prispevku, tak len pre istotu.
27.04.2018 - 15:56:26
01
Ano, viem. Ale ak viete niekto urcit urcit aj kde, je krajnica, kde pravy okraj, a ake su na tej ktorej ceste siroke. Myslim ze mnohym by to prospelo, hlavne tym, co povazuju za pravy okraj, pravych 30 percent jazdneho pruhu.
Definicia krajnice je:
Krajnica je krajná časť pozemnej komunikácie, ktorá už nepatrí k vozovke. Skladá sa zo spevnenej a nespevnenej časti,[1] a môže byť od vozovky oddelená vodiacou čiarou; kde nie je táto čiara a ani chodník, považuje sa za hranicu medzi vozovkou a krajnicou obvykle hranica spevnenej časti komunikácie, prípadne zvodidlo alebo podobná zábrana. Komunikácie pouličného typu majú obvykle miesto krajnice zvýšený chodník, niekedy však krajnica býva aj medzi vozovkou a chodníkom. Na diaľnici je krajnica širšia a používa sa ako odstavný pruh.[2]

Mozno este jedna myslienka, ak je nevyhnutne na ceste Riviera - Devin, kde je znacka V8c Koridor pre cyklistov, osadit 30km/h, ako to ze vsetkym pripada na ceste rovnakych parametrov Cunovo - Gabcikovo 90km/h za uplne v poriadku. Alebo uplatnili logiku, ak tam nie je V8c Koridor pre cyklistov, tak je to tam bezpecnejsie ?
27.04.2018 - 16:07:47
00
Kenai napísal:
No mam pocit ze volny pohyb domacich zvierat je v PR zakazany.


Maju ich tam ochranari s nejakou univerzitou myslim. Je to nejaky projekt, spasanie luk s cielom ich zachrany.
27.04.2018 - 18:22:24
01
keyboard_arrow_up