Takze vecerny/nocny vyjazd cez most nie je problem? :D
22.06.2012 - 16:32:23
00
naposledy som videl ako skupina mozno 5 ludi doslova rozkopala tie "zatrasy" a presli sa na druhu stranu, pocul by to aj hluchy a nikto nic :D raz som tade isiel a SBSkar svietil smerom na most baterkou, no pokial je to jeho jedine svetlo tak moze byt rad ze trafi na latrinu meter od dveri :D
22.06.2012 - 16:37:18
00
... skupina mozno 5 ludi doslova rozkopala tie "zatrasy" a presli sa na druhu stranu,

:fubar:
Mosta tam nebolo celé desaťročia, ba dokonca si pamätám pohraničníkov s ostrým strelivom a nemenej ostrými vlčiakmi. Vtedy sme sa nemohli k Morave ani priblížiť a zrazu naráz sa niektorí už nemôžu dočkať. Pričom ide už len o zopár dní. Ten most dovtedy nikto neukradne, ani sa nezrúti.
A toto boli tí kovboji -
Príloha:
428.jpg
428.jpg 56.02 KiB thumb_up0thumb_down

23.06.2012 - 06:06:21
00
Dúfam, že dnes som bol na rakúskej strane posledný krát takou príjemne dlhou obklukou.
Pár foto z mosta a okolia na priblíženie atmosféry.
Rakúšania si most v rámci automoto prechádzky chodili obzerať, čo som tu bol, sa tam vystriedali tri dvojice.
Ak by to niekoho napadlo, nie, nešiel som po ňom na našu stranu.

Prílohy:

Komentár súboru: Cykotrasa smer Schlosshof, asi sa po otvorení stane viac navštevovanou.
M1.jpg
M1.jpg 269.94 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Zelená je dobrá.
M2.jpg
M2.jpg 203.23 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Na rakúskej strane stačí kus dreva.
M3.jpg
M3.jpg 207.01 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Na našej strážca.
M4.jpg
M4.jpg 132.1 KiB thumb_up0thumb_down

24.06.2012 - 19:18:20
00
u nás sa znižuje nezamestnanosť :D
24.06.2012 - 19:36:58
00
aj my sme tam dnes boli, ale nepustil nas dalej,
ze kolaudacia nebola uspesna :tmi:
24.06.2012 - 21:16:49
00
ano chybaju tam este pasy
24.06.2012 - 23:21:22
00
http://www.pluska.sk/regiony/bratislava/vyskusali-sme-cyklovylet-z-bratislavy-rakusku-zostanete-nasucho.html
26.06.2012 - 12:30:24
00
pekne som sa pousmial :) a co tam cakali ? cerveny koberec a za nim funglac asfalt nie? toto reportoval biker co sedi 3x v roku asi aj to na stacionarnom. ako tu bolo spomenute prejde prvy tyzden osialu a po moste budu zvacsa chodit akurat turisti na zamok a psickari.
no ale moze povedat ze bol prvy co sa tade presiel :D
26.06.2012 - 14:05:02
00
Prvy nebol...:)
26.06.2012 - 14:14:54
00
http://www.pluska.sk/regiony/bratislava/vyskusali-sme-cyklovylet-z-bratislavy-rakusku-zostanete-nasucho.html


Jáááááj :fubar: to sú egreši. Chudáčikovia, nemali sa kde napiť, potom to bolo drahé cesta bola kamienková. Dúfam, že slnko moc silno nesvietilo a vietor nefúkal oproti, lebo kto to videl v takom počasí jazdiť.
Obidvaja nemajú ani jeden fľašu v košíku ak vôbec nejaký majú. To sú tí najpovolanejší odborníci čo 3 krát do roka dajú nejakú trasu "bufet a späť".
No na budúce by mali títo dvaja experti zosmoliť nejaký článok o tom, že na petržalskej hrádzi sú veľmi veľké niekoľkokilometrické rozostupy medzi bufetmi a to človek potrebuje už dobrú kondičku aby sa dostal od jedného k ďalšiemu. :headbang:
26.06.2012 - 16:09:28
00
Najviac sa mi páči, že maníkovi na fulle prekáža tá kamienková cesta. :D
26.06.2012 - 18:26:47
00
http://www.pluska.sk/regiony/bratislava/vyskusali-sme-cyklovylet-z-bratislavy-rakusku-zostanete-nasucho.html


Trapny clanok ale aspon som sa pobavil, smiesna rozpravka o tom ako sa dvaja amateri vybrali na skusy do Rakuska a objavili trasu, ktora je krasne pristupna aj z Petrzalky a vobec ku nej netreba ist po moste z DNV. A tych 30 km co oni isli dve a polhodiny by sa bez preblemov dalo prejst za 50-60 minut a to by sa teoreticky dalo vydrzat aj bez tej vody. Takito ludia nech sa idu pobicyklovat do parku a nie zavadzat na cestu. :n:
Tu kratku trasu by kazdy poriadny cyklista presiel bez toho aby si vobec "vsimol", ze bol ten den na bicykli.
26.06.2012 - 19:24:15
00
Ja som sa zdržal komentára voči tomu článku, to čo by sa mu mohlo reálne vyčítať, je to, že chlapci od cyklomosta zjavne nepoužili značenú cyklotrasu, ale sa pustili hneď po hlavnej ceste doľava. Mali ísť doprava. To, že vyčítajú kamienky je úsmevné, u nás by nebolo ani to, len sa deliť o krajnicu hlavnej cesty. Bufetový štýl cyklistiky a chýbajúcu aspoň pollitrovku vody komentovať asi netreba, každý sme iný.

Dnes som si prešiel okolie cyklomosta a myslím, že podľa toho čo som videl, netreba čakať na nejaké oficiálne sprístupnenie mosta, za tých pár minút čo som pod ním bol, po ňom veselo prechádzali peší aj cyklisti...
26.06.2012 - 21:40:43
00
Najviac sa mi páči, že maníkovi na fulle prekáža tá kamienková cesta. :D

podla mna ani nevie naco mu taky bajk je :), len prisiel do predajni ze dajte mi daky drahy bajk a vsetko k tomu :), a teraz s tym chodi po hradzi :D

ale pindat ze neni voda a oni si nezoberu ani kvapku tak to je sila :D
26.06.2012 - 22:29:08
00
keyboard_arrow_up