Ahojte všetci, čo sa vyznáte na strednom Slovensku. V lete sa budem nachádzať v okolí Zvolena ( presnejšie v obci Zaježová) a mám v pláne vziať so sebou aj bike a trochu si vychutnať tamojšiu prírodu. Vôbec sa však v tej oblasti nevyznám a zatiaľ som nezohnal ani cyklomapu... ak by mi niekto vedel odporučiť nejaký pekný výlet pre horskáč ( čo možno najmenej asfaltu ), bol by som veľmi vďačný :)
Dakujem vopred
02.07.2014 - 16:42:01
00
1. severnym smerom - Viglasska huta - Slatinske lazy - "haková križovatka" - Detva - Hriňová - Poľana
Týmto smerom máš krásne výjazdy v okolí Detvy, Očovej (Hrochoť, Kyslinky, Raticov Vrch, Poniky...)
2. juznym smerom to az tak nemam zjazdene - ale napr. Pliešovce, Senohrad až do Krtíša a v okolí Krtíša su pekné cesty, málo áut
3. jednoznačne západný smer - Krupina - Svaty Anton (Sitno) - a v okolí Štiavnice máš neskutočne veľa možností
4. potom na Zvolen (po Hlavnej ceste) - Ostrá Lúka a po trase tohtoročných okolo Slovenska - Budča, Tŕnie, Ž.Breznica a prípadne Kremnické vrchy (Nevoľné, Kremnica, Skalka, Krahule)

Záleží koľko budeš mať času a koľko km od toho čakáš. Ak plánuješ jazdiť kopce, tak si prídeš na svoje. Tento kraj je úžasný.

Príjemné jazdenie, prípadne daj vedieť čo si pojazdil.
03.07.2014 - 14:29:47
01
Teraz som si všimol, že si chcel na horskáč. Tak som mimo (posledných pár minút v práci a letím na bike) :-) Ale príspevok teda nechám pre tých čo by hľadali cestné trasy.
03.07.2014 - 14:31:37
00
Www.cykloatlas.cz
03.07.2014 - 19:32:12
00
dakuejm pekne :) ( hej, najradsej na horskac, ale ked tak ani po ceste kusok mi nevadi )
10.07.2014 - 17:54:08
00
keyboard_arrow_up