Celkom zaujmavu vec poriesili bratia spoza rieky Moravy.
http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/
09.07.2008 - 00:07:33
00
to je zaujimave, diky :)
09.07.2008 - 07:02:27
00
Je to fajn, len je tam dost chyb...a cyklotrasy v SR su kreslene skoro vsetky len ciarkovanou ciarou...
09.07.2008 - 07:32:14
00
Je to fajn, len je tam dost chyb...a cyklotrasy v SR su kreslene skoro vsetky len ciarkovanou ciarou...

Pokial myslis chyby v presnosti zakreslenia tras, tak to je len problem zlych podkladov od autorov tras.
Na MTB sa aj tak riesia skor TZT (tur. znacene trasy) ako cyklotrasy.

Inak pekne to robi profily z naklikanych tras.
09.07.2008 - 08:10:40
00
jj, tie mapy su ozaj podrobne, skvele je na nich ze sa da, ako tam pisu "nakreslit vylet", + vytvori sa vyskovy profil trasy, len skoda ze to ma podporu len pre mapu ČR :(
09.07.2008 - 10:26:40
00
jj, tie mapy su ozaj podrobne, skvele je na nich ze sa da, ako tam pisu "nakreslit vylet", + vytvori sa vyskovy profil trasy, len skoda ze to ma podporu len pre mapu ČR :(


Trpezlivost ruze prinesie? :roll:

http://www.cykloserver.cz/aktuality/?a=30001807

Jelikož se nový Cykloserver narodil právě teď, je ještě v prudkém vývinu a možná trpí některými dětskými nemocemi, na které společně přijdeme během ostrého provozu. Zatím tedy prosím omluvte, že není možné kreslit trasy po Slovensku, ale v brzké době to bude napraveno.
09.07.2008 - 10:43:26
00

Trpezlivost ruze prinesie? :roll:

http://www.cykloserver.cz/aktuality/?a=30001807

Jelikož se nový Cykloserver narodil právě teď, je ještě v prudkém vývinu a možná trpí některými dětskými nemocemi, na které společně přijdeme během ostrého provozu. Zatím tedy prosím omluvte, že není možné kreslit trasy po Slovensku, ale v brzké době to bude napraveno.


ok, potom to bude uz ozaj parada
09.07.2008 - 12:00:08
00
este by bolo super ak by sa dali zobrazit aj turisticke chodniky, mapa by bola daleko prehladnejsia...

:oops: no vidim ze som sa s tym malo pohral uz som to nasiel, no parada... :)
09.07.2008 - 20:16:42
00
pekna mapa , dufam ze dorobia aj to kreslenie trasy s profilom pre SR
09.07.2008 - 20:47:37
00
Pokial myslis chyby v presnosti zakreslenia tras, tak to je len problem zlych podkladov od autorov tras.
Na MTB sa aj tak riesia skor TZT (tur. znacene trasy) ako cyklotrasy.
Inak pekne to robi profily z naklikanych tras.

Neviem presne, ako si to myslel, ale ja myslim celkovo, ze tie podklady nie su presne... Viem co hovorim, lebo napr. opravujem mapove podklady i pre Shocart... Aj tie turisticke znacky obcas pekne " lietaju " nie je problem byt i 100 m vedla... Staci si ist pojazdit s GPS...:o)
Niesol som minuly tyzden nejake opravy z okolia BA do Shocartu, tak som zvedavy, ci sa to zmeni i v tejto mape...:o)
09.07.2008 - 21:02:11
00
Laco, pozrel som si Rohace, ta mapa je jasne od Shocartu. Je to proste vidiet.
Je tu nadej, ze nase vnucence sa Tvojich oprav dockaju! :D
10.07.2008 - 10:06:10
00
Laco, pozrel som si Rohace, ta mapa je jasne od Shocartu. Je to proste vidiet.
Je tu nadej, ze nase vnucence sa Tvojich oprav dockaju! :D

Cykloserver=Shocart
http://www.cykloserver.cz/kontakt/

Na priebeh TZT je asi najlepsi hiking.sk (=turistickamapa.sk), mapy su Shocart, ale vrsta TZT je vlastna. Reaguju pruzne.
10.07.2008 - 13:13:25
00
Mne výškový profil funguje pri hraniciach, t.j. napríklad Biele Karpaty. Aj Považský Inovec funguje. Viac na východ to potom ukazuje nezmysly, a ešte viac na východ potom výškový profil nefunguje vôbec.
10.07.2008 - 13:49:35
00
Na priebeh TZT je asi najlepsi hiking.sk (=turistickamapa.sk), mapy su Shocart, ale vrsta TZT je vlastna. Reaguju pruzne.

Nechcem zbytocne rozvirovat hladinu, ale ci cykloserver.cz, ci turistickamapa.sk, je to jedno, chyby su na oboch mapach rovnake...
Nie je v tom rozdiel...jedina moznost je ta, ze Shocartu, ako dodavatelovi podkladovej mapy postupne opravim vsetky chyby... Ale toho sa asi nedozijem... :P
P.S. Ale uz sa na tom pracuje... a co je hlavne, Shocart to i opravuje... otazka len je, ako im to bude dlho trvat, az sa to objavi na nete... :(
10.07.2008 - 14:22:07
00
ci pana ... ked tak o tom obcas rozmyslam ... naco sme sa delili .. mohli sme ostat cechodlovaci ;-] politikov mame sprostych obe krajny ale preca su cechuni aktivnejsi v beznom zivote ;-]

ta stranke je nadherna
10.07.2008 - 14:24:24
00
keyboard_arrow_up