Nazdar,

pouzivate nekto tuto app?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.runtastic.android.mountainbike.lite&feature=search_result

paci sa mi ze ako podklad sa da miesto google maps nastavit opencyclemap http://www.opencyclemap.org/ co je pre bikovanie v horach urcite lepsie nez google maps, na ktorych nie je vidiet nic.


Vcera som ju skusal prvykrat, zatial sa mi pozdava. mal som popri nej pustene aj endomondo a vo vysledku bol len minimalny rozdiel.
04.07.2013 - 23:47:51
00
No ja som ju skusal, je super, nielen mapove podklady ale aj moznost offline map (ked ides do zahranicia, tak to je dolezita moznost). Presiel som vsak na endomondo z 2 dovodov:
1. Runtastic zerie baterku ako divy (na Iphone mi vydrzal max 3.5 hodiny. Endomondo vydrzi 2x viac...
2. Premium account na webe je na Endomondo o MNOHO lacnejsi ako u Runtactic.

Takze vo vysledku na tracking pouzivam Endomondo a na navigaciu Offline TOPO maps...
16.07.2013 - 21:11:51
00
Zdravím,
tiež som začal používať Runtastic v kombinácii s OCM mapami, celkom to vyhovuje na moje účely.. V zálohe mám ešte PhoneMaps so stiahnutou mapou M.Karpát resp. výseku okolia Bratislavy. Používal som aj Endomondo, ale pre bike je myslím lepší ten Runtastic - tým, že tam človek vidí mapu s cyklotrasou..
02.09.2013 - 10:59:37
00
Mala aktualizacia: dokupil som si na bike senzory kadencie a rychlosti (a aj senzor srdecnej frekvencie) a Endomondo mobilna aplikacia z nich odporuje iba ten hear rate... tak som dokupil este externu baterku na nabijanie iPhone za jazdy a pouzivam totalny galimatias: Runtastic Mountain Bike aplikacia na iPhone a nasledne export do suboru a import do Endomondo webovej aplikacie. Zvlastne je ze webova aplikacia Endomondo v pohode nacita a analyzuje data aj zo senzorov, ktore mobilna aplikacia nepodporuje...

Inak uplne suhlasim s @Pietro_SK, ze Runtastic je lepsia mobilna appka pre biking.
02.09.2013 - 13:21:59
00
Zdar
Ja používam tiež Runstatic a som spokojný. O hladom batérie mám Iphone5 keď vypnem wifi,Bluetooth,mobilne data a počas jazdy mam displej vypnutý (samozrejme že sa občas pozriem) tak mi to zoberie max 8-10% batérie na hodinu.
14.09.2013 - 16:30:09
00
Čaute, stiahla som si Runtastic Mountain Bike (verzia PRO) a mám problém s tým, že mi neukazuje mapu trasy, ktorú som prešla. Všetky ostatné grafy a štatistiky sú zaznamenané, len mapa nikde. Už som to skúšala aj so zapnutým internetom (wifi) a stále nič. Jediné čo je schopný program ukázať je trasa cez Google Earth, ale to nepotrebujem.
Mám aj aplikáciu My Tracks od googlu a tam je mapa v poriadku; chcem však vyriešiť tento Runtastic.
Máte niekto podobný problém?
Ďakujem
02.05.2014 - 07:31:22
00
Kee: ahoj, to je divné. Predpokladám, že GPS máš aktívne (keďže máš grafy a štatistiky správne), ale internet cez wifi ti v prírode (mimo pokrytia wifi) nepomôže, musela by si zapnúť mobilné dáta (i keď napr. v MK to tiež robí problém, pretože kopce nad BA nie sú pokryté, Runtastic si to však na základe GPS logovania vie dopočítať a dokresliť - teda aspoň u mňa to takto funguje)...
Inak, skús napísať, čo máš za mobil, možno niekto bude vedieť čo a ako nastaviť...
02.05.2014 - 09:30:32
00
Runtastic dava neskutocne nastupane metre inak za mna ok.
02.05.2014 - 10:09:58
00
skús napísať, čo máš za mobil, možno niekto bude vedieť čo a ako nastaviť...


Mám Samsung Galaxy S4 mini ale nemám pocit, že by bola chyba v telefóne, lebo My Tracks ukazuje mapy bez problémov a aj v programe Strava nie je žiaden problém.
Runtastic som si stiahla lebo sa mi zdá byť lepší ako Strava.
02.05.2014 - 12:35:00
00
Hmm, tak to neviem, s androidom nemám skúsenosti a netuším, kde by mohla byť chyba..
02.05.2014 - 12:36:57
00
Obyčajná verzia ti tiež robí problém alebo ide v pohode?
02.05.2014 - 15:47:36
00
Práve, že keď som si stiahla free verziu z Google Play a stiahla som si tam trasy zo servera Runtastic.com, mapy to v pohode zobrazilo.
Ale problém je už vyriešený - nainštalovala som si verziu 1.5 (pro) /predtým som mala 1.2/ a natiahla tam históriu, mapy už fungujú :-)
Dúfam, že pri budúcej jazde to bude šlapať normálne.
Teším sa, lebo toto je super aplikácia
02.05.2014 - 17:10:12
00
Mne sa aj tak viac pozdáva Endomondo. Má aj väčšie využitie. Ale 100 ľudí, 100 chutí. Ak to ide tak je to okey.
02.05.2014 - 19:49:49
00
ja som mal endomondo ale som si dal runtastic hlavne kvoli opencyclemap a ma podla mna aj presnejsie meranie trasy
04.05.2014 - 17:35:16
00
Ja pouzivam divoku kombinaciu. Endomondo Premium na webe (kvoli vacsej univerzalnosti pre rozne druhy sportov a nizsej cene v porovnani s premium funkcionality od Runtastic) a Runtastic v mobile na zaznamenavanie trasy (a vsetky jazdy potom exportujem na webe do Endomondo). Runtastic pouzivam na zaznamenavanie jazdy k niekolkych dovodov: lepsie mapy (opencyclemap), offline mapy (takze mozem vypnut datove prenosy a predlzit zivotnost baterky a v zahranici nepotrebujem datovy roaming), podpora bluetooth senzorov na pulz, kadenciu a rychlost. Na pocudovanie, aj ked mobilna aplikacia Endomondo pre IOS nepodporuje bluetooth senzory, tak po importe z Runtastic na Endomondo web stranku ich bez problemov zobrazuje a analyzuje...
04.05.2014 - 20:08:12
00
keyboard_arrow_up