veru v kúte, ale aspoň Zapadnutom :!: :rofl:
13.03.2014 - 08:30:19
00
Ved sa aj hanbim, ale chystam sa to napravit :-) Pri pivku v Zapadnutom kute sa mi bude dobre hanbit :-)
13.03.2014 - 08:37:14
00
Ja mam plan ist cez vikend na Cerovku. Pridal by sa ku mne niekto? Moja kondicka je nulova, pripadne aj pod nulou :D
13.03.2014 - 21:28:44
00
Ja mam plan ist cez vikend na Cerovku. Pridal by sa ku mne niekto? Moja kondicka je nulova, pripadne aj pod nulou :D


No ak opravim brzdy tak by som mozno skusil. :D Mam nejake zosrotovane koleno, ale od lekara mam prikaz ze mam jazdit pokial sa da...zatial som daval cisto asfalt tak na hodku a prekvapivo koleno drzalo. Tak treba vyskusat co spravi v terene. :)
13.03.2014 - 21:59:36
00
Ja pojdem uplne light, kedze tento rok som nemal vela moznosti jazdit v terene. A btw, na Cerovke som bol iba raz :)
14.03.2014 - 08:27:39
00
Ja pojdem uplne light, kedze tento rok som nemal vela moznosti jazdit v terene. A btw, na Cerovke som bol iba raz :)


No brzdy som vcera "opravil", takze dnes musim zaniest do servisu a som bez biku pouzitelneho do lesa...na 99% to bude az buduci tyzden opravene :(

Na Cerovke som bol tusim 3x a vysypal som sa tam tusim tiez 3x. :D
14.03.2014 - 09:53:14
00
Kedysi sa tu debatovalo o tom či sa dá Cerovka prejsť bez dotyku nohou. Určite dá keď som to prešiel aj ja - taký turista - v smere od Malého Slavína (ak nerátam zastavenie pred stromom, ktorý akurát chalanisko pílil a pomohol som mu). Ale je pravda, že niektoré exponované úseky sú už upravené a na fulle sa mi napr. cez korene ide podstatne ľahšie ako pred rokom na HT keď som si po prechode prvej časti (po Kačín) necítil, resp. až priveľmi cítil chrbát :lol:
14.03.2014 - 10:00:09
00
Cerovka uz je tak upravena a zjednodusena, ze sa to da iba ak prestrelis rychlost a vyletis zo zakruty :lol:
pre mna zostava miesto ktore nedam, bo sa bojim :$ :n: / singel nad Vydricou ten kamenny usek, kde sa da zgulat dole svahom skaredo /
14.03.2014 - 10:05:01
00
silva: treba potlacit pud sebazachovy a nabehnut aby sa nesmyklo predne na kameni, inak je to v pohode. Dobry trening na to je napriklad prejdenie AM/EN kratkeho useku, ktory je priamo nad tym miestom. Je to ten svah vlavo hore, je tam cesticka a dokonca aj stary singlac, ktory pred 2 rokmi obnovili. Ale priamo dole po hrebeni je to velmi pekne, korene , sem tam sutrak. Ked zides uspesne dole, uz ten kamenny usek ani nezaregistrujes :lol:

cerovku si poupravovali a prepilili tak, ze je z toho velky nezmysel, myslim tym usek od asfaltky po dalsiu asfaltku na M. Slavin. Bolo tam niekolko zaujimavych usekov na techniku, ale ked proste niekdo nevie a namiesto naucenia sa pouzite pilku, tak ... neviem. Nech si radsej jazdi po asfalte.
14.03.2014 - 10:20:34
00
ja som bol na cerovke v nedelu po dosť dlhom čase, a dosť ma sklamal úsek kde sa išlo pomedzi stromy cez korene, že teraz je to vyjazdené zhora aj zdola ... pričom skrz je to prejditeľné bez zaváhania aj s 700 mm riadítkami a odhadom aj tak z 780 by to šlo
14.03.2014 - 10:22:07
00
Silva: podobne som na tom bol aj ja. Na tom singli som bol x-krát, ale cez kamene som vždy bike prenášal. Keď som bol minulý týždeň tak som konečne nazbieral odvahu a dal som to aj na biku, super pocit aj keď adrenalín to bol riadny :)
14.03.2014 - 10:22:44
00
Tak inak vyletiet zo zakruty nie je zrejme az taky problem na cerovke, hlavne koli velkemu mnozstvu "off camber"* zakrut ktore maju navyse vonkajsi okraj len z makkeho listia :D Svedci o tom velke mnozstvo flekov a stop ktore clovek vzdy vidi na takych miestach.

A inak si nemyslim, ze to dotycny upravuju a pilia koli sebe. Ide proste o trasu so zameranim na sirsiu verejnost.

*neviem aky je slovensky vyraz pre zakrutu ktora je naklopena tak ze vnutorny okraj je vyssie ako vonkajsi okraj.


Naposledy upravil Ferisko dňa 14.03.2014 - 10:27:16, celkovo upravené 2 krát.

14.03.2014 - 10:25:21
01
ja som bol na cerovke v nedelu po dosť dlhom čase, a dosť ma sklamal úsek kde sa išlo pomedzi stromy cez korene, že teraz je to vyjazdené zhora aj zdola ... pričom skrz je to prejditeľné bez zaváhania aj s 700 mm riadítkami a odhadom aj tak z 780 by to šlo

ale ved kludne jazdi medzi stromy, to mi nevadi,ze ini jazdia zhora zdola, stale sa da ist povodna stopa
14.03.2014 - 10:25:32
01
jo jazdím, len to nechápem, podobne ako mostíky za asfaltkou na kačín :) ale ja nechápem hrozne veľa vecí tak to už neriešim
14.03.2014 - 10:27:42
02
no je to uz masovka, jazdia tam deti, aj ludia na trekingoch, teraz sa mi zda, ze uz je to len o rychlosti, tych par usekov s korenmi, ktore boli medzi dvoma asfaltkami ako spomina lto boli naozaj o rozmyslani,a sikovnosti jazdca
ja tamnapriklad vobec cez vikend nejazdim, lebo to je uplne preplnene bikermi
14.03.2014 - 10:32:00
00
keyboard_arrow_up