samozrejme, že si vyberiem to najväčšie... :)
14.09.2012 - 11:01:40
00
Kamarat ma Edge 705, ak ma to napadne, skusim si spustit zaznam spolu s nim a uvidime, ktora vyska bude najblizsie k jeho :-)
14.09.2012 - 11:08:43
00
pouzivam Endomondo Pro a ked idem na cely den bikovat, este ani raz mi nezaznamenalo celu trasu, lebo mi vzdy prdne baterka, aj ked startujem rano s uplne nabitym mobilom. Pritom vypnem vsetky udaje na pozadi, znizim jas obrazovnky na minimum... Je to baterkou ( :mp: HTC Wildfire S), alebo tie apky su fakt take zrace? je ST v tomto lepsia, pripadne viete mi poradit nieco, kedze tachac je OFF?

... Do not go where the path may lead... go instead where there is no path and leave a trail!

14.09.2012 - 13:02:23
00
Sandri: skús prepnúť mobil do letového režimu a nechať pustené len GPS, u mňa to zvýši výdrž priam dramaticky.
14.09.2012 - 13:04:55
00
bedo dik za radu, urcite to vyskusam.. zaujimalo by ma ale, ako sa chova mobil v tomto rezime.. hovor, sms atd.

... Do not go where the path may lead... go instead where there is no path and leave a trail!

14.09.2012 - 13:13:20
00
Chova sa vtedy priam idealne - nikto ta pocas bikovania nebude otravovat :-)
14.09.2012 - 13:17:37
00
:y: :D :y:

14.09.2012 - 13:21:54
00
Inak, ja si vtedy vypinam len pristup na Internet (mobile data aj wifi), ak ich mavas standardne zapnute, tiez by ti to pomohlo s vydrzou. Skontroluj si aj, ci nemas zapnuty bluetooth, som bol neraz prekvapeny, kolko ludi ho malo zapnuty bez toho, ze by vobec vedeli, co to je :-) Btw. ako sa chova Endomondo, ked dojde baterka - ostane tam zaznamenana trasa?
14.09.2012 - 13:45:57
00
modry zub, wifi, vsetko mam povypinane, zakazene vsetky aktualizacie, jas obrazovky na uplne minimum, proste nic nemam spustene, okrem GPS a Endomonda.. ale aj tak to baterka nevydrzi :/ zakupila som si kvoli tomu aj Pro verziu, pretoze je tam Low Power Mode, ktory by prave toto pozieranie baterky mal eliminovat...

pokial Ti prdne baterka, alebo sa z akehokolvek dovodu vypne tlf, udaje zostanu zachovane, avsak zaznamena Ti to iba do doby vypnutia tlf. Obcas sa mi ale stava, ze udaje v mobile nekoresponduju s udajmi na webe a opacne. Uz ma to trosku stve, nezostane mi nakoniec nic ine, iba investovat do noveho tachaca... BTW, daju sa na novom tachaci nadefinovat napr. uz spravene km?

14.09.2012 - 14:06:38
00
Tak uz fakt len skusit ten letovy rezim... Pripadne vyskusaj Locus, co pouzivam ja, zdalo sa mi, ze k baterke je dost milosrdny. Locus ma aj widget pre zaznam trasy, takze netreba spustat celu aplikaciu, ale nikdy som ho neskusal, lebo ja ho pouzivam najma kvoli mapam.
Tachac - veru netusim, zrejme zavisi od modelu. Ale tipoval by som, ze by sa to mohlo dat.
14.09.2012 - 14:16:06
00
mozno s tym tachacom bude niekto vediet :)

14.09.2012 - 14:44:21
00
Na väčšinou tacháčov sa dá počiatočný stav nastaviť.
14.09.2012 - 16:04:06
00
Sandri
Odhliadnúc od toho, že ti Endomondo Pro žerie aj trávu pri ceste.... s appkou ako takou si spokojná? Mala si predtým aj neplatenú verziu, alebo si rovno skočila na Pro?

Ja ako som písala predtým... najprv SportTracker úplne v pohode, potom mi to začalo blbnúť, až to skončilo vypínaním mobila. A keď mi vymazalo celkom fajnú cca 70km trasu, dosť ma to nasr... :devil:
14.09.2012 - 18:30:34
00
Po vsetkych moznych pokusoch o zaznam trasy na mobil a s tym spojene neprijemnosti som sa rozhodol kupit GPS tracker Canmore GT730FL-S a som spokojny. Je to velke ako zapalovac, vazi to par deka, zapnem to, hodim do ruksaka a viac sa o to nestaram. Ked sa vratim, vypnem. Stiahnem tracklog do PC a zabavam sa. Vraj to vydrzi pracovat 18hodin, co nemozem potvrdit, lebo sa mi ho este nepodarilo tak dlho pouzivat. Zaznamenava to aj vysku. Cena do 50€. Mozno to niekomu pomoze pri vybere zaznamenavatka...

http://www.bbbikers.eu

14.09.2012 - 19:48:42
00
Áno, keď chce človek iba zaznamenávať trasu, GPS datalogger je ideálne riešenie.

... "Jinýmu bych žebřík půjčil, ale Hájkovi na.ser."

14.09.2012 - 21:18:05
00
keyboard_arrow_up