Kto ma zaujem o vlastnu optimalizaciu map, tak tu si moze stiahnut jednoduche tools pre vytiahnutie obrazkov z sqlite mapy, a naslednu kompilaciu po optimalizacii obrazkov, z ktorych sa mapa sklada:

http://ulozto.cz/xm98jj51/sqlitetools-zip


pouziva sa to jednoducho, do adresara kde mate subor sqlite.db nahrajte tento exac a spustite v prikazovom riadku vo Windows , do tohto adresara sa nasledne rozbalia stvorceky tvoriace mapovy databazovy subor

podobne funguje zabalenie, len sa tam udava cielovy adresar, kde ma vzniknut cielovy db subor

pozor - velke mapy obsahuju obrovsky pocet stvorcekov, takze konverzia trva dost dlho, ja som pouzil Zoner Photo Studio na quad core masine so 16GB
18.06.2013 - 12:25:27
00
este som zabudol povedat ze Oruxmaps podporuje format png a jpeg, takze naprikad ked mate mapu v sqlite, ktore je tvorena Mobacom, obvykle su stvorceky mapy v PNG (aspon ja som zatial nenasiel sposob ako to zmenit na jpeg uz v mobacu) tak potom ked chcete zmensit sqlite subor, skonvertujte ich do JPEG, ale pozor na kvalitu, nesmie sa to prehnat, pri niektorych mapach, hlavne kreslenych, by uz sa nedal citat drobny text, ked je jpeg kompresia prilis velka
19.06.2013 - 09:16:57
00
Ja som to pustil na slovakia.sqlitedb takto "sqlite_rozbal.exe slovakia.sqlitedb ." a urobilo to 100000 png suborov s velkostou 1Byte.
Skusal som to aj na mensie sqlitedb mapy, ale vysledok bol podobny. Robim niekde chybu ?
04.08.2013 - 09:58:22
00
mne to ide takto - priklad:

sqlite_rozbal OruxMapsImages.db d:\temp\pokus\


a v temp/pokus mi vytvara png o velkosti 4 724
08.08.2013 - 21:08:13
00
keyboard_arrow_up