https://bikerumor.com/2020/02/10/strava-hits-50m-athletes-3-billion-activities-adds-new-metrics-leaderboards
11.02.2020 - 12:25:23
00
More features .. cha, chcel som merat pulz cez ANT/BT a mobil, nainstalil stravu .. padalo mi to , updatol som na novsiu a ANT pripojenie zmizlo. Potom som sa docital, ze to zrusili. No, stava sa mi to casto..
11.02.2020 - 21:56:39
00
Strava aplikacia mne osobne nikdy nefungovala, aj ked som mal v mobile nastavene vsetko tak ako bolo potrebne, takmer vzdy zamrzla pocas zaznamu. Aj najlacnejsi Garmin urobi stokrat lepsiu sluzbu ako ta ich appka.
11.02.2020 - 23:52:31
00
Vzdy som bol v tom, ze Strava je len socialna siet kde sa grcaju sportove aktivity z inych sluzieb :) Fakt neviem preco niekto, kto to kusok so sportom mysli vazne, tuzi zaznamenavat aktivity telefonom.
12.02.2020 - 08:06:55
04
ak strava app nenahra korektne vjazd, zamrzne alebo sa vypne pocas záznamu, na 100% je pricinou telefon a nie app ...
12.02.2020 - 08:30:12
01
Mne sa to dialo na HTC One, Sony Xperia a aj na Samsungu S9.
12.02.2020 - 09:01:46
00
vlastoch: ale pokial Locus funguje bez problemov, ale Strava nie, tak na 100% je pricinou neschopnost app :) .. ale ono to je v skutocnosti zlozitejsi problem. Stravu pouziva mega milion ludi a prestalo ich bavit asi riesit problem s roznymi implementaciami kadecoho u BT.

Sesulak: na garmin mam ja svoj nazor :) .. ale minimalne v tom co pises je drobny problem. Totiz na zaznam garminom ho potrebujes kupit a starat sa on.
12.02.2020 - 09:10:46
00
Ja som problém so strava app na záznam trasy nemal nikdy. Až na tú “presnosť” záznamu. Ale to je iba čisto o zázname, zbytočnosti cez BT som nemal pripojené. Teraz mám lacný Garmin 130 a záznam je oveľa lepší :)
12.02.2020 - 10:49:17
01
Nikdy som nemal problém s nahraním trasy v Locuse a následným exportom na Stravu. Funguje bezproblémovo.

Prílohy:

Screenshot_20200212-110017_Locus Map.jpg
Screenshot_20200212-110017_Locus Map.jpg 95.37 KiB thumb_up0thumb_down

12.02.2020 - 10:59:46
00
To je zas dalsi problem, lebo dost ludom ten export nejde .. locus na to ma aj dlhodobe vlakno. Bohuzial, nejde ani mne :D .. chyba "locus.oauth.callback.strava err_name_not_resolved"

Presnost zaznamu je ale snad vec mobilu, nie stravy. Ak ma clovek slusne gps v mobile a nie nejake mediateky, tak nema preco byt zaznam nejak zly. A napr. vyskove metre mi Strava z mobilu ukazuje do 5% odchylky oproti tachometru. A mimochodom, Garmin si s presnostou u niektorych modelov moze konkurovat lacnym mobilom akurat.
12.02.2020 - 11:08:38
00
Aha... Potom jedine manuálne export do .gpx a nahratie súboru na Stravu.
Ale ako si napísal, ak má niekto problém v mobile(Mediatec a pod), tak toto nepôjde...
12.02.2020 - 11:13:33
00
No, prave tie manualne zalezitosti to cele kazia .. export priamo do Strava je velmi sikovny a odpada spusta saskovani okolo (zdielanie,zalohy, vytahovanie,atd). Tusim som skusal aj iny mobil, rozne browsery podla doporucenia, ale nist ... este mozno je problem s pravami, treba sa s tym asi viac pohrat, ale prestali ma take veci uz bavit.

Strava ma problem jednak s tym, ze ju android zabija, ak je dlho zapnuta /zerie baterku/ a nie je manualny vstup do nej. Da sa nastavit ako chranena appka a(pripadne) vo firewall spotreby. Toto je ale hlavne problem na Huawei mobiloch. Locus s tym mal tusim tiez problem daky, ale tam je moznost ho zapnut do service modu, potom neni problem. Starsi huawei ale ani s tymto proste nevydrzi, povacsine hodina,hodina a pol. a appka ide dole. Tusim to padlo aj pri pouziti powerbanky, keby to system nemal robit, ale skusal som len raz.
Samsung Galaxy S5 nema vobec problem,tam to bezi jedna radost. Pri navigacii mi ale Strava pripadala vyrazne agilnejsia, nez Locus. Len potiaz je v mapach. Moze byt agilna, ked nevidim nic nez biele :D

Trackovanie mediatekmi asi potom dava uplne odveci .. predpokladam , ze to je pricina , ze poniektori vo vyjazdoch mavaju 2-2.5x vacsie nastupane metre, ako su real. Ja Stravu testujem len asi 1.5mesiaca, cakal som hovadiny, alebo v najlepsom pripade 30% rozdiel, ale zatial som velmi prijemne prekvapeny.
12.02.2020 - 11:38:26
01
Ani raz som nemal problem s automatickym exportom z locusu do stravy, ak som mal internet :)
12.02.2020 - 11:59:10
01
lto napísal:
N

Strava ma problem jednak s tym, ze ju android zabija, ak je dlho zapnuta /zerie baterku/ a nie je manualny vstup do nej. Da sa nastavit ako chranena appka a(pripadne) vo firewall spotreby.

staci vypnut stravu v battery setrici v systeme
12.02.2020 - 22:11:43
00
Stretol sa už niekto s problémom oneskoreného ukazovania pozície na Flybys. Nemal som nikdy tento problém až teraz poslednú dobu mi to ukazuje cca. 10 sekúnd pomalšie ako inokedy. Príklad - ideme v skupine alebo s niekym vedľa seba ale na Flybys ma zobrazuje neustále pár metrov pozadu. Kontroloval som hodinky ( ide o Garmin fenix ) idú úplne presne na sekundu aj v PC som dal opätovnú synchronizáciu s časom ale na Strava mi to skresľuje...môže byť problém v baterke ? nič konkrétne mi nenapadá.
25.02.2020 - 13:09:23
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up