Ahojte,
tak snazim sa najst nejake mile pekne trasy ktore nepovedu po asfaltkach (asi sa im nevyhnem, ale nech je prevazna cast mimo asfalt) a nebudu prilis narocne.

Ide o to, ze som si len minuly rok kupila bike (logicky na jesen :) a nejak sa necitim byt uplne bikerkou v pravom slova zmysle. Nasla som aj tu na fore, aj na kadejakych strankach kadejake cyklotrasy aj s profilmi a tak. Lenze akosi tazko podla toho posudit aka ta trasa skutocne je. Nejake prudke vyslapy alebo zjazdy proste nezvladam. Dali sme dve jazdy v okoli kosic a ja som vacsinu cesty tlacila, lebo vyslap nezvladam a zjazd ked je prudsi tak sa bojim este a pritom podla profilov sa zdali byt celkom v pohode. A niektore useky boli uplne neprejazdne a to tiez z mapy nevycitame.

Takze ak mate nejake typy na take "neznejsie" trasy v okoli Kosic, tak sem s nimi. Ja som zatial taku nasla z Krasnej do Trsteneho pri hornade...ale to zas bola prilis light...to by zvladli aj moje 7 rocne neterky :D Takze nieco medzi prosim :D

Kludne aj odkazy na web, postudujem...
Dakujem krasne
25.03.2010 - 13:00:10
00
ahoj missl,
no podla mna je treba si pozriet tie "renomovane" trasy v okoli bud na bikemap.net (pridavaju uzivatelia) alebo pekne zmapovane su aj http://www.tronkosice.sk/Trasy/ a kopu dalsich mensich sajt.
A proste si to vyskusat na vlastnej kozi...ja som uz x-krat isla niekam, ze pohodova trasicka (podla prevysenia) a aj tak som kus cesty zarucene tlacila...no co no, my, nie az taky vazny bikeri, to proste musime prekusnut :lol:
25.03.2010 - 14:31:33
00
Tak napríklad od Ovečky k Alpinke po modrej je light trasa,potom od Alpinky k Bankovu po asfaltke je trošku stupák,ale ten je tiež dosť light :P Z Bankova na Kamenný hrb je to potom menší kopček (taký každodenný výjazdík) a keď sa ti už nechce šlapať ďalej tak dole na Girbeš a potom do Myslavy :) Ak máš ešte dosť síl,tak žltou na Jahodnú cez lúky sa to v pohode dá ;) Alebo potom ešte asfaltkou (no väčšina je asfaltka od Alpinky) na Repy 8) Toť asi také pohodové trasy v okolí KE čo jazdím ja :devil: A to nie som vôbec chrt :rock: Snažil som sa porobiť aj nejaké obrázky,dúfam,že pomôže :handshake:
11.04.2010 - 18:29:12
00
prave dnes som vedla tej asfaltovej cesty z Girbesa do Myslavy nasiel lesnu alternativu o ktorej som ani netusil, GPS spalo spankom vysilenych, ale dakedy zalogujem
11.04.2010 - 21:10:27
00
Pekné,budem sa to snažiť nájsť a uvidíme :)
12.04.2010 - 19:10:09
00
Tak napríklad od Ovečky k Alpinke po modrej je light trasa,

Len od dnes je tam maly problem (pockal som si, kym to tam namontovali a odisli - potom som si to vyfotil, no a ked som dosiel hore, prave tam instalovali druhy zakaz do paru).

Prílohy:

ZakazPreOveckyM.jpg
ZakazPreOveckyM.jpg 258.16 KiB thumb_up0thumb_down

12.04.2010 - 20:51:58
00
gastonisko...tak tomuto vravim sakra podpora cyklistiky v kosiciach a okoli:(

winprog15: diky, my sme chodili od ovecky k alpinke po asfaltke, ale to sa mi moc nepaci, no kamaratku mam taku cyklistku ze to az boli a ked sme raz sli po lesnej cesticke pekne, tak vyhlasila ze nikdy viac :(, z alpinky na bankov tou lesnou asfaltkou chodime tiez. Na kamenny hrb som jaksi nezvladala uz...asi to chce len trenning. Diky za obrazky, urcite pomoze :y:
15.04.2010 - 14:38:24
00
Možno ešte rada,že z Kam.hrbu na Jahodnú sa oplatí ísť žltou,je to menej náročná trasa a naspäť už červenou :)
16.04.2010 - 17:57:35
00
Ten zakaz je uz podla vsetkeho zruseny :) a ked nie tak to niekto zrejme zrusil neoficialne :D (pilou)
Ale taketo zakazy si mozu strcit niekam sa to kludne moze odignorovat lebo na takom chodnicku vam nikto nikdy ziadnu pokutu neda... (toť moj nazor)
13.05.2010 - 09:15:54
00
Na červenej smer Baránok-Bankov už tabuľa zmizla úplne,avšak v smere Bankov-Baránok tá tabuľa ostala,len značka chýba...Taktiež smer Baránok-Alpinka už nie je tabuľa ;)
13.05.2010 - 18:26:36
00
No podla mna taka lightovka na ziskanie kondicky, je aj Krasna - Heringeš a spät :rofl:


Hore sa da vysliapat bez problemov, a dole je to supa, chytis aj 50km/hod \o/ , len treba davat pozor na kamene a konare, ale inac z Heringosa je pekny pohlad na KE, az na tie prezervativy na zemi :-) :l:
17.06.2010 - 22:59:33
00
keyboard_arrow_up