Vďaka Racho za perfektný nákres a popis tejto Tvojej „naj“ cyklotrasy....Nabudúce dopijem kalich do dna, pôjdem z Lačnova do Sabinova a cez Renčišov späť.

Racho, dopil som kalich Tvojej „najtrasy“ do dna:
https://picasaweb.google.com/108542936134485060446/HREBENOVKABACHURENMTB
Hrebeňovka po zelenej značke je dobre značená. Jediný orientačne chúlostivý úsek je pod Kamennou, kde je treba veľmi pozorne sledovať nenápadné značky cez les a nenechať sa zlákať dobrými vyjazdenými cestami smerujúcimi do hája. :o To len ako info pre ďalších bachurnianskych pijakov :)
20.09.2011 - 23:13:48
00
Pekné fotečky. Úsek za Kamennou nejazdíme po značke ale práve po tých dobrých cestách. To znamená neodbočiť vpravo po značke ale pokračovať rovno a držať sa les. cesty, ktorá ťa privedie znova na zel. značku, ktorá je na vyjazdenej zvažnici.
Komu sa nechce šľapať resp. tlačiť na Marduňu môže ju obísť vrstevnicou po zel. značke (odb. vpravo) a keď značka zabočí prudko vľavo hore pokračujeme rovno neznačenou cestou, ktorá zatáča oblúkom doľava na lúky za Marduňou.
21.09.2011 - 07:56:45
00
Dobré vedieť! Inak obísť vrchol Mardune by bola veľká chyba. Je to podmanivé miesto s nádhernými výhľadmi!
21.09.2011 - 08:11:03
00
Dobry den ludia..
Velmi tu nechodim, ale chcem vam poradit jedno uplne super miesto na zjazd z hor.
Pred par dnami som odbehol do Whistleru (nedaleko Vancouveru) na miesto, kde sa konala olympiada a ked som isiel hore lanovkou, videl som nadhernu trasu, specialne urcenu na downhill. Dole vam pozicaju vymakany bajk a za cca 55 dolarov si vyjdete hore aj s bajkom bez namahy a na vrchu uz potom nebudete verit vlastnym ociam... plus niekde v strede trasy maju umelo postavenu drahu na trenovanie a podobne... Nemal som moznost ist si to vyskusat, kvoli casu, ale zhora to vyzeralo prekrasne.. Nejde o maly kopcek, ale poriadnu trasu smerom dole a dole.... pridal som tu aj fotku do kategorie ostatne.. fotil som ju ja a zdala sa mi vhodna na ukazku...
Majte sa :)
29.09.2011 - 07:45:02
00
odbehol som si do whistleru .. nakoniec som to nedal ( hoci som sa tam je*al ), a aj ked som to nesiel je to moja naj naj trasa .. mmm :rofl:

( neverim pol slova )
29.09.2011 - 08:25:02
00
bobo nekaz mu radosť takto z :D rána
29.09.2011 - 08:46:33
00
:D ja som nepisal, ze som si tam odskocil zo SK... byvam vo Vancouveri a isiel som tam len na par hodin so spoluziakmi...nevedel som, ze tam nieco take je, takze asi som nebol vhodne obleceny, aby som siel na bajk... :) a ani som nepisal, ze je to moja trasa na bajku. Toto bolo presunute z inej temy ;) a ked neveris, ze som tam bol, je to tvoja vec a presviedcat ta nebudem :|
29.09.2011 - 15:43:49
00
odbehol som si do whistleru .. nakoniec som to nedal ( hoci som sa tam je*al ), a aj ked som to nesiel je to moja naj naj trasa .. mmm :rofl:

( neverim pol slova )



Nie kazdy musi ostat zit na SK, sa pozri kolko ludi zo Slovenska, zije kde-tade po svete, preco by prave on nemohol byvat v Kanade ? Je na tom nieco neuveritelne, ci iba zo zavisti, z trucu a principu neveris ?

V dnesnej dobe to nie je nejak extremne financne a ani inym sposobom zlozite ist do USA, Kanady, Australie .. kdekolvek .. A ked si student a je tam v skole, tak ani nehovorim, skola Ti vsetko vybavi, polovica vysokych skol robi tie zahranicne stuudijne pobyty po celom svete, tak preco nie Kanada ?
29.09.2011 - 16:24:45
00
tak sa ta to dotklo ze si mi to musel pisat sem aj do pm.ky? :lol:

ale aby som nebol len OT tak dam aj tip

dve trasy z martiniek, paradne enduro pojazdy, vlastne by bom to delil "doprava & dolava"
prva je krizava smer mincol, ale v sedle prasive odbocka po zltej smer vrutky
druha krizava smer veterne a na hornej luke odbocka po zelenej smer bystricka

moj uplne naj sem ale napisat nemozem bo by bol pruser ako nemam kde co robit a podobne kraviny :D
29.09.2011 - 17:20:53
00
nedotklo, napisal som Ti, ze som sa sekol a klikol som na vedljsie tlacitko, ak Ti ani to nestaci, tak Ti nemam co na to povedat, ale uz zacinam chapat Tvoju reakciu :D
29.09.2011 - 17:36:07
00
tak beriem spat, druhu pm som necital, rovno mazal :D
29.09.2011 - 17:38:06
00
Vďaka Racho za perfektný nákres a popis tejto Tvojej „naj“ cyklotrasy. Nabudúce dopijem kalich do dna, pôjdem z Lačnova do Sabinova a cez Renčišov späť.

Reportáž z tejto túry je tu:
http://www.treking.cz/cyklistika/bachuren.htm
09.12.2011 - 17:56:22
00
Karol: :y: :y: :y:
09.12.2011 - 18:51:52
00
keyboard_arrow_up