Vidím, že si to (patch) nerobil podľa môjho návodu, ale komplikovanejšie, podľa nejakého iného návodu.
Môj návod nájdeš TU NA TOMTO FÓRE:
gps-navigacia-mapy/sasplanet-a-mobac-dva-programy-na-jednoduchu-vyrobu-map-t24405.htmlRadšej sa riaď odteraz podľa neho, aby sme sa nabudúce rozumeli.
Je fajn, že si podrobne popísal, čo si robil, pretože iba tak sa dá zistiť. kde je chyba. V tom naozaj mojom návode by si sa dočítal aj toto:
"Ak už máte nainštalovanú „nepatchnutú“ poslednú verziu, musíte najprv vykonať „downgrade“ na najbližšiu nižšiu verziu, až potom môžete urobiť upgrade na „patchnutú“ vyššiu verziu. (Upgrade na tú istú verziu totiž v prístroji GARMIN neprebehne.)"Na základe tej vety z návodu je jasné prečo ti to nefunguje.
Ty si si totiž najprv cez WebUpdater povýšil firmvér na poslednú verziu 4.50. Potom si si tú istú verziu patchol a išiel si vykonať upgrade ešte raz. Upgrade na tú istú verziu však neprebehne. Takže máš v Oregone nepatchnutý firmvér 4.50 a tým pádom je všetko jasné.
Čo musíš urobiť? Treba urobiť najprv downgrade na napr. 4.00 a potom upgrade na 4.50:
- zazálohuj si všetky užívateľské dáta
-
všetky GCD súbory, ktoré nájdeš v Garmine vymaž- stiahni si napr. verziu 4.00:
http://garminoregon.wikispaces.com/file/view/Oregonx50_WebUpdater__400.gcd - urob downgrade (počas downgrade treba potvrdiť, že sa ti vymažú užívateľské nastavenia)
- stiahni si verziu 4.50:
http://www8.garmin.com/software/Oregonx50_WebUpdater__450.gcd - patchni ju pre istotu ešte raz podľa toho naozaj môjho návodu (dva kliky a jedno potiahnutie myšou) - samozrejme musíš mať nainštalovanú tú moju špeciálnu rozšírenú verziu MOBACu alebo mať nainštalovaný FirmwarePatcher:
http://www.sendspace.com/file/bqewyl- urob upgrade patchnutým fw 4.50
NA vytváranie máp môžeš použiť túto verziu MOBACU:
http://www.4shared.com/file/B7nHoHnk/Mobac19b5LCTZTSKsetup.html Jej výhodou je, že
mapy s vloženými lesnými cestami už netreba vytvárať v dvoch krokoch, robí sa to odteraz tak isto, ako ostatné naraz. Doplnené sú aj mapové zdroje s lepšími TZT ako sú v originálnej tur. mape.