Caute,
Chcel by som pocut vas nazor ktory by ste zvolili.

Kedze po 6r som vytiahol stary dirtak a rovno sa poslal na 2mesiace na barle tak mam cas premyslat :D

Chcel by som zacat zasa jazdit aj ked uz nie cisto dirt/street ale hladam skor univerzalne naradie. Nieco na lahke vyblbnutie v meste, mensi dirtik a mozno trocha pojazdit aj lesne cesty/zjazdy pri dovolenke na chate.

Zaklad je obratnost takze zvazujem hornet 4x alebo dirtkinga experta s preskladanim na prevod.

Rozpocet do cca 800-900€ takze dirkinga noveho a v pripade hornetu zvazujem toto :
http://www.mtbiker.sk/bazar/bicykle-pevne-a-hardtail/300993/predam-dartmoor-hornet-4x.html

Diky za nazory pripadne odporucania na co sa este mrknut.
25.06.2017 - 21:55:12
00
Za mňa určite hornet, sám vlastním podobný a dá sa na tom vyblbnúť ale aj zajazdiť nejaké tie výlety ak máš dlhšiu sedlovku. Kľudne si pozri v profile aj ten môj. Za 2-3 mesiace bude dosť možno na predaj tiež ;) stále sa neviem rozhodnúť :D

Kupovať a prestavať DK expert mi nepríde ako najlepšia voľba.
26.06.2017 - 20:28:17
00
tak vyzera ze ja budem mimo 9mesiacov takze mam cas ? ale bajk by som chcel kupit mozno do mesiaca ako motivaciu
26.06.2017 - 20:47:16
00
David uvedom si este rozdielnosť oboch rámov. Hornet je dlhší a univerzalnejsi, dirtking je kratučký a typicky dirtbike. Takze za mna tiež nieco na štýl hornetu.
Videl som este chalanov ze jazdia takto univerzálne aj 26player. Alebo 4krossove bajky. idealne sa stav v niektorom obchode kde takéto chalani jazdia a vedia ti poradiť prip si vieš rovno na taký 4kross sadnúť.
26.06.2017 - 21:02:18
00
Pisal si ze chces nieco univerzalne, aj na vyblbnutie do mesta atd, presne viem co hladas, sam som mal bike s geo ako hornet a teda za mna tiez urcite hornet, s DK toho moc po meste nenajazdis, ten posed mi tam pride hrozne nizky. Tot moj nazor, dufam ze som pomohol :)
28.06.2017 - 17:47:59
01
keyboard_arrow_up