milsu a tá vyhovorka organizátora ŠK Pegas ti príde ok ? Technické problémy ? čo si pod tým mám predstaviť ? Navyše pridanie info o tratí v značnom meškaní. To ako si mám za niečo zaplatiť (rozumej štartovné) čo neexistuje, resp. neviem čo za peniaze dostanem.
laco o čo hovoríš ? Chceš sa povoziť tak poď. Nevidím nič zlé na tejto téme, ľudia majú možnosť sa prísť povoziť po trailoch.
14.08.2017 - 14:11:45
00
vlastoch napísal:
milsu ty budeš obhajovať organizátorov vždy a všade, nech by urobili čokoľvek ...

Áno, budem obhajovať organizátorov lebo viem čo to obnáša.
Tiež som sa na mnoho vecí na maratónoch díval ináč, kým som v jednu sobotu ráno nestál ako riaditeľ pretekovb a zrazu bolo všetko ináč ako bolo pripravené.
Ver, že keď niečo ide jeden rok neznamená to že o rok to pôjde tiež.
Tiež sa asi na maratóny dívam inými očami ako väčšina prertekárov a všímam si asi iné veci.
Na druhej strane som aj tu na fóre zažil chalanov, ktorí začali písať a reagovať zo dňa na deň inak, potom, čo pomáhali pri organizácii,
:-)
14.08.2017 - 14:56:04
01
milsu
tiež nemám rád neprimerane expresívne vyjadrenia
ale na druhej strane ani to TVOJE ma nijako nepresvedčilo (také nič nehovoriace "priposraté" - bez urážky)
to, že si niečo organizoval (organizuješ) je nadmieru chválihodné,
ale na druhej strane niekedy pomôže mať aj "vlastný", objektívny a korektný pohľad na vec, kamarátmi buďme, ale ...
z môjho pohľadu obe strany jednali a jednajú nekorektne
(za nekorektnosť považujem aj zbytočne expresívne a nevhodné vyjadrenia)

keby v "pozvánke na ENDURO" pojazd vynechali jednu "nevhodnú vetu" a pridali k tomu oznámenie, napr.:
že poďte sa previezť a pozrieť na "technické prekážky", ktoré vlastne neexistujú .... boli by dosiahli podľa mňa omnoho viac
14.08.2017 - 15:14:48
00
LL napísal:
milsu
keby v "pozvánke na ENDURO" pojazd vynechali jednu "nevhodnú vetu" a pridali k tomu oznámenie, napr.:
že poďte sa previezť a pozrieť na "technické prekážky", ktoré vlastne neexistujú .... boli by dosiahli podľa mňa omnoho viac

súhlasím

LL napísal:
milsuale na druhej strane ani to TVOJE ma nijako nepresvedčilo (také nič nehovoriace "priposraté" - bez urážky)

Nechcem nikoho za každú cenu presviedčať, dal som iný pohľad.
14.08.2017 - 15:24:20
00
Vydať takú pozvanku týždeň pred akciou je dosť na poslednú chvíľu a ten druhý odstavec to vlastne vysvetľuje prečo je to tak.
Určite nešlo žalovanie alebo osočovanie.
14.08.2017 - 15:55:44
00
milsu, píšeš, že rešpektuješ názor organizátorov, keďže vieš aké je komplikované pozadie pretekov. v plnej miere súhlasím. ale musím povedať, že v tomto prípade rešpektuješ len menšinovú časť spoluorganizátorov. Skupinu .com ktorá preukázateľne väčšinovým podielom (finančne, techniky, personálne) organizovala kráľovský mtb maratón a 100% vytvorila kráľovské enduro nepretržite spochybňuješ. poznáš pozadie skupiny podujatí kráľovský maratón? táto otázka patrí rovnako heelwings. Obaja sa vyjadrujete ako keby ste boli absolútne zasvätený do pozadia skupiny podujatí. obaja ste sa spolu zúčastnili 2x dokopy podujatia. Na základe čoho vynášate súdy? na základe čoho spochybňujete vyjadrenia sponzorov bez ktorých by táto skupina podujatí neexistovala. na základe čoho spochybňujete vyjadrenia spoluorganizátorov, ktorí svojím podpisom verejne vyjadrili názor k problému, kde na 100% poznajú pozadie na rozdiel od vás. ako ste sa pričinili o kvalitu a skupiny podujatí? ja viem za skupinu .com povedať presne koľko investovali do mena skupiny podujatí Kráľovský maratón...
14.08.2017 - 15:58:51
01
keyboard_arrow_up