Bafang je zly?
A ten kross je drahsi o 1300€
13.11.2019 - 07:37:14
00
V pripade toho leader foxa sedi dost prislovie "niesom taky bohaty aby som si mohol dovolit kupovat lacne veci". Jedinou vyhodou tam je 630tka baterka. Ale osadenie slabucke ako caj, nema teleskopku, ram je taky, ze na to netrufne nikto radsej nic povedat. Jazdne vlastnosti z toho celku nebudu bohvieake. Premna osobne je vacsia baterka casto silny argument ale v tomto konkretnom pripade by som do toho urcite nesiel a radsej kupil lepsi bike aj s 500vkou. Myslim ze sa ti to 100x vrati zo zazitku v terene. A stale si pod 3000.
https://www.kellysbike.com/sk/full-suspension-c762/theos-50-p59467
13.11.2019 - 08:19:01
00
Ten Kross kupoval letos brácha a bratránek, byl to model 2.0SE a cena po slevě byla pod 70.000Kč
14.11.2019 - 15:45:17
00
Bafang pouziva Specialized. Ked si pozries inzeraty na jazdene Spešle tak asi na 99% z nich je uvedene novy motor. To znamena len jedno. Odchadzaju ako motory na vw passat z roku 2009. Nik ti to oficialne asi nepovie ale ja by som sa drzal len yamaha, bosh a shimano. Bola tu oztazka predtym na Focus..mam jeden..skusal som aj ine ebiky..ziadny iny by som nechcel. Ano integrovana bateria bola v2019 na urovni 376 mWh ..lenze ten system co maju T.E.C. ti da dokopy 750...a to uz je dost na dlhsi vyjazd..ak dokupis este jednu tak je to prakticky neminutelny zdroj elektriky. Ja za seba mozem povedat ze je to skvele.kratsi vyjazd ..ides bez pridavnej baterky= lahsi bike o 2,5kg. Ked si ju vezmem na dlhsi tak po minuti ju davam do batohu a to mas za par sekund...ja som s nim nadmieru spokojny, aj co sa tyka geometrie..ale to uz je vec kazdeho co mu vyhovuje. Ja by som ti poradil len tolko ze neexperimentovat so znackami 3tej kategorie ako je leaderfox pripadne mountfield a podobne.chod do overenych znaciek ktore sa venuju bikom dlhe roky a vedia ako nato..aj tento kellys bude urcite fajn volba. A bafangu sa radsej vyhybaj ;)
14.11.2019 - 18:10:19
01
Bafang teda specialized nema :d ti pouzivaju motory zn. Brose
14.11.2019 - 18:12:12
03
Jaj :D sa mi to myli :D mylit sa je ludske ci ako..dobre no..tak ani jedno ani druhe ci ?;)
14.11.2019 - 18:15:54
00
Skynet..nespekuluj a ak nieco kupit tak nieco co ti ozaj bude robit radost a nie starost. Tych par stovak co mozno usetrista bude neskor trapit na zlych komponentoch a pripravit sao pozitok z jazdy na kvalitnom stroji ti za 100..200€ hadam nestoji ;) tak ci tak das 2..3 tisicky
14.11.2019 - 18:18:30
00
Len tak zo zvedavosti... Keď LF a MTF sú značky tretej kategórie, čo je v druhej a čo v prvej? :-)
14.11.2019 - 18:21:59
01
Ghost, cannondale, merida, GT, atd atd atd? Neviem..tvoja otazka mi pride tak zbytocna ako preco je porsche lepsie ako škoda..pozri si toto video ..inak sa mi k tomu vobec nechce vyjadrovat: https://m.youtube.com/watch?v=-ZoPudPebeI&t=286s
14.11.2019 - 18:27:08
00
Ze je bafang menej spolahlivy na to mozes vziat jed. Aj ked len o trochu. Ze su baterky kompatibilne s bafangom statisticky menej spolahlivejsie to sa da predpokladat aj ked tu by nejaky skuseny predajca vedel povedat ci regiatruje viac vadnych baterii. Clanky v drvivej miere totizto pouzivaju od velkych hracov ako samsung, ale bmsko, spojenie clankov chladnie, casing atp. su uz cisto domestic china šejdy factory produkty kde to kocka tlaci do casingu nasilu ked ich napajkovala s nepresnou medzerou a sulce spajaju rucne klasickymi drotmi ako ked si mal auticko na ovladanie kedysi
14.11.2019 - 18:27:30
00
walkyra napísal:
Ghost, cannondale, merida, GT, atd atd atd? Neviem..tvoja otazka mi pride tak zbytocna ako preco je porsche lepsie ako škoda..pozri si toto video ..inak sa mi k tomu vobec nechce vyjadrovat: https://m.youtube.com/watch?v=-ZoPudPebeI&t=286s


Ty si úplne mimo... Kde som sa pýtal, prečo? Ja to veľmi dobre viem... A nikde som netvrdil, že LF a MTF do spodnej kategórie nepatria (ebajky predávam a pravidelne mi chodia plakať nešťastníci s MTF do servisu)... Ja som sa pýtal, ako rozdelíš zvyšné značky do prvej a druhej kategórie, keď už si to frajersky rozdelil na tri... :-) Takže nehraj machra a poď... :-)

Mikee Na štyridsať predaných kusov (ale záleží aj na značke, v našom prípade Apache s LG baterkami) to vychádza na dve reklamácie bateriek...
14.11.2019 - 19:41:17
00
https://techbox.dennikn.sk/podla-najnovsej-studie-medzi-beznym-bicyklom-a-elektrobicyklom-nie-je-rozdiel/
17.11.2019 - 10:54:06
00
Nazgul..skusim ti len v skratke na tuto tvoju otazku odpovedat..pocul si niekedy pojem krajiny tretieho sveta? Pripadne v inych sportoch (F1, futbal ...) Pojem klub 3 kategorie? Je to vyjadrenie vseobecneho pojmu ze je nieco lepsie, vykonejsie. Ja ti to nejdem kategorizovat ktore tam su. Staci ked pouzijes analogiu ako v pripade ktajin tretieho sveta..tak to pouzijes na znacky vyrabajuce bicykle..myslim ze tebe ako predajcovi viac hovorit nemusim..ci?
17.11.2019 - 10:57:23
00
Veď jasné...Akurát, že nepoznáme výraz - krajiny druhého sveta... :-) Inak - Bafangu sa zas až tak netreba obávať, ako motor je krásne jednoduchý, jediný ktorý je možné servisovať priamo na Slovensku, obrovský dojazd, minimum reklamácií (dokonca aj v prípade MTF, tam odchádzajú iné veci)... Ako low cost možnosť pre začínajúceho ebajkera s nízkym rozpočtom, alebo len ako striktné približovadlo úplne bez problému... Čiže na enduro fullo asi nie, ale na HT v pohodičke...
17.11.2019 - 11:11:54
02
skynet kukni si teraz ponuku keď tak..2019 modely su v zlave..vyjde ta na 3200 aj s baterkou ten 6.7 plus...len veľkosti už niesu viac ako M asi...ale ceny su fajn :)


http://www.ebikepoint.sk/predajna-elektrobicyklov/
21.11.2019 - 14:48:35
00
keyboard_arrow_up