Dnes som zistil,že sa mi vynuloval celkový počet km.Neviete ,ako to je ?prečo? najazdených cca 1500 km.
21.07.2019 - 09:30:31
00
ma271bi napísal:
Presne.Ten obvod kolesa by sa zišiel ako sol.Tú apku nepoznám a popravde už sa mi v tom rýpat nechce.Bike chodí slušne,načo pokúšat?Kedže mám pluskové kolesá,moc na výber pneu nieje.Sú zbytočne široké,aj ked sa to občas zíde.Možno sa niečo objaví aj s nastavením obvodu kolesa.

Uvidíme..Vlastně jsem nyní upgradoval na poslední vydání.. Do nastavení nijak nerýpu..mám to na střední-střední-max. Ale počítám že další pneu možná nekoupím takové teréní drapáky ve 2,8. Ale s jemnějším vzorkem..pak se uvidí kolik proměřím..Ale jak píšeš..Systém funguje..Nepadá.. jako na začátku..A jak zde psali že to cuká a podobně..Asi jsem natolik zvykl že neregistruju kdy zapne a vypne..prostě to funguje...
21.07.2019 - 09:33:14
01
ma271bi napísal:
Dnes som zistil,že sa mi vynuloval celkový počet km.Neviete ,ako to je ?prečo? najazdených cca 1500 km.

Při klikání je to druhý údaj??tak to netuším..Vynulovat jde denní počítadlo..to jsem si kdysi vynuloval.. Ale celkový nájezd netuším..mám cca 2500km
21.07.2019 - 09:35:00
00
radohanno napísal:
Při klikání je to druhý údaj??tak to netuším..Vynulovat jde denní počítadlo..to jsem si kdysi vynuloval.. Ale celkový nájezd netuším..mám cca 2500km

Tak toto ma naštvalo.Pre mna dôležitý údaj.
21.07.2019 - 09:43:13
01
ma271bi napísal:
Tak toto ma naštvalo.Pre mna dôležitý údaj.

Tomu věřím..Nevím zda lze údaj smazat a nebo jde o nějaký problém..Možná že půjde nějak přes diagnostiku znovu nainstalovat..
21.07.2019 - 09:59:40
00
radohanno napísal:
Tomu věřím..Nevím zda lze údaj smazat a nebo jde o nějaký problém..Možná že půjde nějak přes diagnostiku znovu nainstalovat..

Podla km,sa to stalo počas jazdy.Viem kolko mám najazdné.Vozím GPS comp.
21.07.2019 - 10:03:57
00
ma271bi napísal:
Dnes som zistil,že sa mi vynuloval celkový počet km.Neviete ,ako to je ?prečo? najazdených cca 1500 km.


Mám doma dvě totožná kola s tím pohonem, u jednoho se celkový počet km vynuloval bez varování v cca 1300 km. U druhého mám zatím najeto cca 1100 km a mám zase jiný problém: při sjezdech hodí systém chybu e10 a systém se vypne - musím zastavit a znovu to celé zapnout. Momentálně je proto kolo na reklamaci. Ve všech směrech musím konstatovat, že předchozí pohon e6000 byl daleko lepší, zejména v dojezdu.
21.07.2019 - 19:55:18
00
noniick napísal:
Mám doma dvě totožná kola s tím pohonem, u jednoho se celkový počet km vynuloval bez varování v cca 1300 km. U druhého mám zatím najeto cca 1100 km a mám zase jiný problém: při sjezdech hodí systém chybu e10 a systém se vypne - musím zastavit a znovu to celé zapnout. Momentálně je proto kolo na reklamaci. Ve všech směrech musím konstatovat, že předchozí pohon e6000 byl daleko lepší, zejména v dojezdu.

Celkem mě to mrzí že jsou takové problémy..Já zatím žádný nemám..Ale nerad to slyším, neboť dle Murphyho zákonů se mi kolo dosere 24 měsíc a 1 den..
21.07.2019 - 20:04:22
00
radohanno napísal:
Celkem mě to mrzí že jsou takové problémy..Já zatím žádný nemám..Ale nerad to slyším, neboť dle Murphyho zákonů se mi kolo dosere 24 měsíc a 1 den..


Ale servis tvrdí, že jsem první, kdo u nich má s e8000 nějaký problém, tak uvidíme, co bude dále. Jezdím kolem 4tis ročně, tak uvidíme, kolik to vydrží.
22.07.2019 - 10:02:39
00
noniick napísal:
Mám doma dvě totožná kola s tím pohonem, u jednoho se celkový počet km vynuloval bez varování v cca 1300 km. U druhého mám zatím najeto cca 1100 km a mám zase jiný problém: při sjezdech hodí systém chybu e10 a systém se vypne - musím zastavit a znovu to celé zapnout. Momentálně je proto kolo na reklamaci. Ve všech směrech musím konstatovat, že předchozí pohon e6000 byl daleko lepší, zejména v dojezdu.

Takže ,ako čítam niesom sám.Aby som to upresnil,tiež po prepočte sa mi vynuloval pri 1300km,nie 1500.V podstate je to jedno,Ináč som s bikom spoknkojnýChcem kúpit manželko ebike,no myslím,že už to zo shimanom nebude.
22.07.2019 - 10:40:40
00
ma271bi napísal:
Takže ,ako čítam niesom sám.Aby som to upresnil,tiež po prepočte sa mi vynuloval pri 1300km,nie 1500.V podstate je to jedno,Ináč som s bikom spoknkojnýChcem kúpit manželko ebike,no myslím,že už to zo shimanom nebude.


Kamarád nyní koupit Haibike s Yamahou a musím uznat, že svezení je o něco lepší, než s e8000. Na druhou stranu, když už jedno kolo doma stojí, je určitě lepší koupit další kolo s pohonem od stejného výrobce, už jenom z důvodu stejné baterie, kterou lze s sebou vzít nabitou na delší výlety :-)
22.07.2019 - 10:47:14
01
Ked sa tu spomina poruchovost e8000. Tretia sezona, najazdene cez 13tis.km za kazdeho pocasia aj v zime mraze a snehu ci dazdi a blate, ziaden problem. Bateria podla tej appky 89%. Jedine, subjektivne vyssia hlucnost. Ale aj ked jazdime s manzelkou na tom narocne tereny, jazdime s citom.
22.07.2019 - 22:57:38
02
obor napísal:
Ked sa tu spomina poruchovost e8000. Tretia sezona, najazdene cez 13tis.km za kazdeho pocasia aj v zime mraze a snehu ci dazdi a blate, ziaden problem. Bateria podla tej appky 89%. Jedine, subjektivne vyssia hlucnost. Ale aj ked jazdime s manzelkou na tom narocne tereny, jazdime s citom.


Boost režim jsem použil za celou dobu asi 5x na 20 metrů toho nejhoršího stoupání, zbytek oddupu na ECO, případně na trail. I ECO režim mám nastavený na nejnižší přípomoc, takže více s citem už se k tomu chovat nemůžu. A otřesy a rány při sjezdech by to vydržet mělo. Každopádně díky za pozitivní zprávu k výdrži :-)
23.07.2019 - 08:23:58
00
noniick napísal:
Boost režim jsem použil za celou dobu asi 5x na 20 metrů toho nejhoršího stoupání, zbytek oddupu na ECO, případně na trail. I ECO režim mám nastavený na nejnižší přípomoc, takže více s citem už se k tomu chovat nemůžu. A otřesy a rány při sjezdech by to vydržet mělo. Každopádně díky za pozitivní zprávu k výdrži :-)

Čo sa týka komponentov a motora všetko je Ok.Len zo Sw si moc záležat nedali.Displej vypisuje somariny/dojazd npr./to isté stav baterie.Vynulovanie celkového počtu km a pod...Posledne pri nabíjaní konektor na baterii nemá kontakt,takže sa hrajem.No neviem.K bicyklovanie mám velký vztah.Ročne najazdím na klasike 4000-5000 km.Bike mám vždy v 100% stave.O bicykel sa starám,jazdím slušne.Jednoducho tá elektronika má svoje chyby.U niekoho viac u iného menej.Ja mám asi smolu.Ešte raz.Motor je super,len ten sw.Nič nieje dokonalé.
23.07.2019 - 08:39:44
01
Ma 27bi. Já to mám zase v pohodě..Před rokem mě několikrát vyskočila chyba při zapnutí systému..A po první aktualizaci ,ještě loni o prázdninách se vše opravilo a od té doby nemám jediný problém s SW. Počítadlo funguje.Připojení přes mobil taky. takže jak se u nás říká pokud se to sere je to páteční výroba na konci směny..Nebo pondělí ráno ještě po draku :-) :-)
23.07.2019 - 14:11:23
01
keyboard_arrow_up