Caute,

mam velku dilemu ohladne kupy e-biku, ktoru uz dlhsie neviem rozlustit. Zhanam crosovy e-bike pre zenu/mamu, 50 rokov, nie velmi fyzicky aktivnu. Po tyzdni patrania mi z toho vysli tieto dve moznosti, ako uplnemu laikovi pride lepsi variant nemecky ghost s motorom bosh, ako cesky crussis s cinskym motorom.

https://www.insportline.sk/28366/damsky-crossovy-elektrobicykel-crussis-e-cross-lady-9-4-model-2019

https://www.insportline.sk/32399/damsky-crossovy-elektrobicykel-ghost-square-cross-b1-8-ladies-28-model-2019/electric-blue-jet-black

Komunikoval som aj s jednym predajcom, ktory e-bike crussis nazval "hypermarketovy bike" co som pocul prvykrat. Posledne dva dni som vyskusal oba a prisiel mi kvalitnejsi ghost, no mozno to bolo len nedokoncenym nastavenim crussis biku, ktory im par hodin dozadu prisiel na predajnu (prazdnejsie kolesa, nedostelovane brzdy, ...)

Prosim Vas o nazor, ktory z tychto bajkov by ste zvolili?

Ako bonus, no s tym uz asi nepomozete, ja osobne by som siel do ghostu, ale ram crussis je elegantnejsi a pre nie velmi aktivneho sportovca mozno idealnejsi - vyzorovo. Chcel som to vybavit ako dar, no zufala situacia ... asi to nakoniec bude musiet rozhodnut buduca majitelka. :tmi:

Dakujem velmi pekne!
19.09.2019 - 23:03:51
00
Cruissis mně není sympatický a ten Ghost je velmi levně osazen. Pokud chceš něco levnýho, tak co třeba LeaderFox Exeter Lady 2018, ten se dá pořídit pod 1200euro, ještě levněji Sense Flow, nebo o málo dražší LeaderFox Lucas Lady 2018. Osobně bych ale v ceně okolo 1500, lehce nad koupil ženě raději např. Giant Liv Wall E+ 3 (cca 1600e), nebo Kross Lea Boost 1.0. V ceně do 2000euro už bude i spousta dalších kol, obzvlášť teď na konci sezony by jsi neměl mít problém dostat slevu 20 a více %. Třeba Rock Machine dělá pěkný cross, Merida atd.
20.09.2019 - 07:33:19
00
Stále sa tu budem opakovať, ale pri výbere je veľmi dôležitý aj adekvátny a dostupný servis, či už záručný, ale aj pozáručný... Z tohto hľadiska výber z i-shopu typu Insportline nepovažujem za veľmi šťastný... A to už nepíšem o tom, že napr. ten Square kúpiš aj v kamennej predajni so servisom, a momentálne ešte o 200,- Eur lacnejšie... :-)
20.09.2019 - 09:16:33
02
keyboard_arrow_up