Ako dobre ale mohol s tym ist do ineho fora machrovat ze po operacii srdca nechce elektro, ja nechapem pointu.
Je jasne ze po takej operacie uz nemoze davat celodenne vyjazdy a preto mu staci to co ma a elektro nepotrebuje.
10.11.2018 - 12:17:04
00
Nechápu ty kecy od lidí co nechtějí jezdit na ebiku, jak jsou vlastně zásadový a jediní pravý bikeři. Je to úplně jiná disciplína a ježdění. Pro lidi co mají rádi terén a nechcou jezdit jen z kopce je to nejlepší věc co kdo vymyslel. Po rovině na asfaltu mne to přijde zbytečný, ale když to někoho baví i tam, tak proč ne. Přece mu nebudu nadávat do lemer línych. Sjezdaři na lyžích jsou taky lemry líný, jinak by se přeci nenechali tahat nahoru vlekem, ale makali by za svoje :-D
10.11.2018 - 12:36:18
03
Netreba polemizovať (to je debata na večné časy a nikdy inak), či to je dobré, alebo nie... Nikto klasických bikerov nenúti, aby mali radi e-bikerov... Ale treba žiť, a nechať žiť... A nie ešte chodiť "opruzovať" do rezervácie, kde ich vyhnali :-) To, že niekto rád jazdí e-biky neznamená, že je horší človek... A naopak... Nikto si napríklad nerobí prču z DH-čkarov, že sa vyvážajú na svah vlekmi a lanovkami... Je to ich vec... Kam to tento pos.tý svet dopracoval, že sa nenájde ani trochu tolerancie....
10.11.2018 - 12:41:51
08
Palo7: motor, motor je to, o co tu ide, pochop to uz konecne :) .. Motorove discipliny su naozaj niecu uplne ine, takze si sivlastne sam sebe odpovedal, preco nechapes. Nikomu nebude vadit, ked si vypnes baterku a budes slapat za svoje :lol:
A zjazdari na lyziach = DH bajkovi zjazdari .. porovnanie je mimo.
10.11.2018 - 12:44:25
06
Taký jeden veľmi starý vtip: V Johannesburgu stoja na rohu ulice dvaja Afričania, keď popri nich prejde Angličan na bicykli... Jeden hovorí druhému: "Počúvaj - tí belosi sú takí leniví, že sedia, aj keď utekajú..." :-)
10.11.2018 - 12:49:18
00
Ito: když vám to vadí tak proč lezete do vláken který jsou o ebikach? Jezdím na biku, na ebiku, na silniční motorce i na enduro motorce. Každý stroj je na něco jiného a všechny mne baví.
10.11.2018 - 13:07:44
05
Sranda je ze bikeri co nenavidia ebiky v jednom kuse sleduju ebike fora a maju potrebu vsetko hejtovat a komentovat napriek tomu ze ebaik forum bolo vytvorene na zaklade ich poziadaviek aby ebaikeri vypadli z ich fora :-) ..... Asi maju nejaku dusevnu "stalker" poruchu :-D
10.11.2018 - 16:00:58
04
ono to bude asi tým že na bajkovo fóre zrazu pribudla sekcia pre "motorky" :P
10.11.2018 - 16:03:54
01
Myslis napriklad motoride.sk? Ci motocykel.sk? ....... Pedelec asist bicykel je podla zakona stale bicykel. To ze sa to tebe nepaci neznamena ze zakon je neplatny.
10.11.2018 - 16:06:19
01
torres80 napísal:
JoKokoko...co si tym chcel napisat? Nejak mi uletela pointa, seres veci do vlakna kde to vobec nepatri...
Ved si daj na tom elektrickom 100km po horach a nie ze cestny pedelec.

ale patri to sem ... jednoducho pointa bola ze emotorky su pre kriplov ... a to sa nezmienujem o tom jediny dosledok narastu emotoriek v lese bude pribudanie jazdeckych konfliktov, urazov a v konecnom dosledku legislativne obmedzenia pre vsetkych, aj normalnych bajkerov (co sa už zacina diat v rakusku) ... je to len otazka casu ...
10.11.2018 - 16:19:17
05
vlastoch napísal:
ale patri to sem ... jednoducho pointa bola ze emotorky su pre kriplov ... a to sa nezmienujem o tom jediny dosledok narastu emotoriek v lese bude pribudanie jazdeckych konfliktov, urazov a v konecnom dosledku legislativne obmedzenia pre vsetkych, aj normalnych bajkerov (co sa už zacina diat v rakusku) ... je to len otazka casu ...

Aby si aj ty nebol niekedy ako tomu ty hovoris kripel...
10.11.2018 - 16:23:35
00
Flame sa dá robiť aj na úrovni, nebuď vzťahovačný :)
10.11.2018 - 16:58:54
00
torres80 napísal:
Aby si aj ty nebol niekedy ako tomu ty hovoris kripel...

kripel v tomto kontexte nie je clovek so zdravotnym postihnutim, ale zdravy clovek na emotorke ... ja by som sa na to hanbil posadit ... a JoKo tym myslel presne to, on po operacii sdrca zavrhol ebajk, lebo (skus pochopit preco), a kopec zdravych sada na emotorku lebo su leniví, pohodlní, ale samozrejme zdôvodnuju to po svojom ... a marketing je sviňa
ale kaslem uz na to, v podstate nech si kazdy robi co chce, je mi to jedno, ale jedno mi to uz nebude vtedy, ked dôjde k ohrozovaniu ci obmedzovaniu normalnych bajkerov v lese
10.11.2018 - 17:25:15
02
Dvenohy napísal:
Myslis napriklad motoride.sk? Ci motocykel.sk? ....... Pedelec asist bicykel je podla zakona stale bicykel. To ze sa to tebe nepaci neznamena ze zakon je neplatny.


má to motor? :D má... vie to ísť samo? bez šlapania? vie (síce len 5km/h (rýchlosť chôdze) ale vie :P
10.11.2018 - 19:25:44
00
Nikdy to nezakažou, to spíš když budou hádky mezi bikery a ebikery, tak zakážou v horách obyč biky. Byznys nelze zastavit a pár ocasů co má z toho depku to nezastaví :-D
11.11.2018 - 09:11:45
01
keyboard_arrow_up