regulácia človekom tu funguje stovky rokov takže je to úplne prirodzené a bolo tu ďaleko predtým než sa tu vôbec objavil zelený džihád.
neviem prečo by mal byť lov vlka zakázaný.Vlk sa môže loviť len 2,5 mesiaca v roku takže nevidím problém.
29.04.2018 - 23:21:07
01
https://www.mojevideo.sk/video/2cf48/stefan_valo_odvodnovanie_pevnin_klimaticka_zmena.html :y:
01.05.2018 - 08:13:00
01
triki napísal:
Erik Baláž a jemu podobní sú akurát nebezpečná sorta zelených saláfistov nič viac.U nás to je stále z extrému do extrému.Z ťažiarskeho do zeleného a naopak,žiaden rozum.


Pises hlupostti, chce vytvorit fond, ktory bude vlastnikovy lesa kompenzovat, ze bude bez vyrubov. Samozrejme hospodarske lesy zostanu, ale tie v NP sa budu chranit. Najprv si nieco o tom pozri predtym ako pises svoje extremne nazory.
04.05.2018 - 10:02:10
01
na trikiho netreba vobec reagovat, po par komentaroch si ho vies pomerne presne zaskatulkovat
04.05.2018 - 10:04:25
00
Erik Baláž aspoň vyštudoval Ekológiu lesa na lesníckej fakulte (pozri tu). Na rozdiel od 99% ekologických aktivistov, ktorí sa tvária, že všetkému rozumejú.
triki má vo väčšine príspevkov hodne pravdy
04.05.2018 - 11:09:03
00
triki napísal:
sviňa nemajú prirodzeného nepriateľa a preto musí dochádzať k prirodzenej regulácií zo strany človeka tak ako to aj vždy bolo po x sto rokov.

má .. je ním vlk

milsu: je irelevantne, kto ma kolko vystudovane, ked sa drevostiepka bohato dotuje , potom ide bokom vsetok rozum, pretoze ziadne mnozstvo penazi, ktore mozu ludia (ktori na tom dokazu participovat) urvat, nie je dostatocne velke. Ludska chamtivost nepozna hranice.
04.05.2018 - 11:54:48
00
lto: vysvetli mi potom, prečo ekologický aktivisti riešia stále Mestské lesy Bratislava (kde aj Šíbl priznal že fungujú skoro príkladne aj z jeho pohľadu) a neriešia to kde sú reálne problémy. Napríklad Svätojurskú ...
04.05.2018 - 12:04:07
00
myslim ze aktivisti riesia primarne lesy ktore spravuju statne Lesy SR, nie Mestske Lesy BA - vid naposledy Sihot a pod
04.05.2018 - 12:10:00
00
PhilJ asi málo o tom vieš čo a ako riešia v ML
04.05.2018 - 12:18:37
00
milsu napísal:
vysvetli mi potom, prečo ekologický aktivisti riešia stále Mestské lesy Bratislava (kde aj Šíbl priznal že fungujú skoro príkladne aj z jeho pohľadu) a neriešia to kde sú reálne problémy. Napríklad Svätojurskú ...


No, zrejme preto, lebo ich viac trápia mestské lesy Bratislava a nie Svätojurská. Sú to aktivisti, robia to, čo uznajú za vhodné.
Ak ťa trápi Svätojurská, "kde sú reálne problémy", tak ich začni riešiť. Ak sa ti nechce ich riešiť, tak nerieš, ale najmä nehejtuj tých, ktorí sa snažia rieši veci, ktoré ich trápia.
04.05.2018 - 12:19:30
04
palo 14 najprv sa douč základy pravopisu.To je taká elementárna slušnosť.Č sa týka kompenzácií tak štát ich vypláca vlastníkom lesov ktorí na nich nemôžu hospodáriť z dôvodu,že sú napr.súčasťou NP.Polovica tatier je súkromných a týto ľudia majú nárok na kompenzácie takže neviem čo chce Baláž iné vytvárať.Vytvárať akurát jeho vymyslenú marxistickú ***** bez rozumu.Keď nebudeš ťažiť štát ti to zaplatí???.....by sa mal asi vrátiť do základnej školy na hodiny matematiky.

lto čiže keď je diviak dlhodobo v MK premnožený tak sem dovezieme vlka?....si snáď robíš prdel.
04.05.2018 - 21:18:38
01
Palo14 akurát vynecháva diakritiku, no gramaticky píše správne, čo sa o výraze "týto ľudia" nedá povedať.

A áno, niekoľko svoriek vlkov by sa v Malých Karpatoch už uživilo a bolo by to najlepším riešením premnoženia zveri. Lebockého by mrdlo, ale veď to by ma nemrzelo, dúfajme, že sa už naňho neujde miesto v parlamente.
04.05.2018 - 21:27:05
02
Pali65 napísal:
Palo14 akurát vynecháva diakritiku, no gramaticky píše správne.

Myslíš napr. "vlastnikovy"?
04.05.2018 - 21:28:46
00
Lebocký bol xuj a primitív,to je zas druhý extrém.Jasné pár vlkov a možno aj pár medveďov a za chvílu do lesa nikto ani nepáchne.Návrat kam,do 18 stor.?
Baláž je zelený marxista to je všetko.Všetci sa mi poskladajte na môj krásny zelený svet bez ohľadu na to či to chcete,alebo nie.
04.05.2018 - 21:46:16
02
triki napísal:
Baláž je zelený marxista to je všetko.


Triki, ty si riadne zábavný típek :-)

Čisto z metodického hľadiska ma zaujíma: niekedy si sa s Balážom aj o niečom rozprával alebo svoje skvelé hodnotenia tvoríč iba na základe dojmov z internetov?
04.05.2018 - 21:51:46
01
keyboard_arrow_up