Ahojte, podporte hromadnú pripomienku, ktorou požadujeme podstatné upresnenie využitia 100 miliónov eur, ktoré sú v návrhu Plánu obnovy a odolnosti vyčlenené pre cyklistickú dopravu. Čím viac podpisov, tým väčšiu silu bude mať pri vyjednávaní s ministerstvami. Pripomienka a podpísanie:

http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=1189296

Termín je do 22. marca 2021, teda urob to hneď teraz, je to urgentné. Ďakujeme.
21.03.2021 - 07:49:32
23
Posunul som dalej. Dakujem, ze taketo veci riesite.
21.03.2021 - 11:57:40
01
Zdravím MTBiker. Mám taký návrh po dnešnej skúsenosti - dnes poobede ma skoro skoro zramovalo auto. Taká klasika - auto ma predbehlo a šup ho doprava. Len len že som to ubrzdil, a vytočil koleso. Koľkým sa to stalo, stane alebo stane niečo podobné. Len veriť, že s podobným koncom, je málo. Rodič na bicykli s dieťaťom by to neubrzdil.

Možno by pomohlo, keby sa napísala nejaká hromadná výzvy, upozornenie či prosba k vodičom, aby dávali pozor na cyklistov, ktorých je čím ďalej tým viac. Ak by to podporila tu na fóre zo stovka cyklistov , zákazníkov a priateľov MTBikeru, mohol by sa MTBiker obrátiť na média (Európa 2) či relácie (Pozor zákruta) s požiadavkou o spoluprácu, odvysielanie výzvy. Pomohlo by to všetkým. Myslím si, že v takejto veci by oslovení pomoc neodmietli. Ale nemám skúsenosti, čo má, čo nemá úspech.
Vďaka za váš čas :)
12.05.2021 - 19:28:54
01
keyboard_arrow_up