Už dlhšie polemizujem nad tým že založím klub zatiaľ len formou občianskeho združenia a tak sa pýtam mal by niekto záujem z okolia KK byt v niečom organizovanom? Mesto ktoré ma svojho slávneho cyklistu Walthera Rennera by si zaslúžilo mat aj vlastný klub .

http://www.ckkezmarok.estranky.sk/
30.05.2011 - 15:05:02
00
Porozmyslaj o nejakej lige ako je v Trnave.
Tu na vychode nic take nie je.
30.05.2011 - 16:54:33
00
Ani nevieš ako by som sa rad pridal ale mam to strasne daleko tak sory
30.05.2011 - 17:35:23
00
Držím palce... Skús osloviť aj Rexa - Joža Regeca, v súčasnosti senátora českého senátu. Ak sa nemýlim, tiež bol z Kežmarku a tiež bol v osemdesiatych rokoch hodne slávny cyklista. Možno ho čestné členstvo tak dojme, že vybaví nejaký sponzoring... Žiadny smajlík - myslím to vážne.
30.05.2011 - 20:15:12
00
Už dlhšie polemizujem nad tým že založím klub zatiaľ len formou občianskeho združenia a tak sa pýtam mal by niekto záujem z okolia KK byt v niečom organizovanom? Mesto ktoré ma svojho slávneho cyklistu Walthera Rennera by si zaslúžilo mat aj vlastný klub .

http://www.ckkezmarok.estranky.sk/


Tak co? Uz si nieco riesil o ten klub? :)
01.06.2011 - 10:54:12
00
Tak co? Uz si nieco riesil o ten klub? :)

Neriešil som nachcipany jak pes po JK , zatiaľ neprejavil záujem nikto . No skúsim to publikovať cez primátora ktorého oslovím ciby nechcel byt prvým členom :lol:
01.06.2011 - 13:25:00
00
ja chcem spravit to iste v Michalovciach aby nam ten vychod uplne neupadol...ale akosi stracam chut ...lebo nechcem aby to bolo iba ...one man show ... :(

daj potom vediet ze co a ako si skusil vybavit co sa tyka SZC,dotacie od mesta a take tie veci okolo toho .
04.06.2011 - 13:52:34
00
dám vedieť ako ale rúžovo to nevyzerá , zatiaľ úplný nezáujem ľudí . Dotácie mesta by som riešil až keď budú ľudia a aspoň jeden maratón odjazdený že ukážem predstaveným mesta títo ľudia jazdia za KK čo tak podporiť ich . Uvidím čo nato primátor a dám vedieť . Čo sa tyká SZC tak najprv občianske združenie a keď budú ľudia a budú chcieť jazdiť licencia je najmenej myslím že viacero klubov tak funguje
04.06.2011 - 16:34:54
00
keyboard_arrow_up