zakladam novu temu lebo chcem vediet ako je to vlastne s mtb klubmi.
chcel by som vediet ci sa tam musim nejako kvalifikovat alebo sa tam mozem prihlasit len tak? dalej akym sposobom sa trenuje ci je to nejak spolocne alebo kazdy sam a ked tak ci su tu aj nejake zimne treningy.
ak nieco o tom viete tak diki za info. :D :D :)
27.09.2007 - 15:28:06
00
toto je zaujimava tema som zvedavy ako to funguje
27.09.2007 - 16:09:09
00
napis predsedovy ze ake maju podmienky na vstup on ti to upresni
27.09.2007 - 16:53:54
00
chcel som len tym vediet ci sa to da robit ako sport ktory ma udrzi v kondicii lebo mam iba 15rokov a rodicia ma nepustia bajkovat sameho tak hladam nejaky klub kde by som mohol chodit a nemuseli by sa bat :oops: . Ja vobec nemam sajnu o tom jak to v tych kluboch funguje tak som to dal sem.
27.09.2007 - 18:33:02
00
chcel som len tym vediet ci sa to da robit ako sport ktory ma udrzi v kondicii lebo mam iba 15rokov a rodicia ma nepustia bajkovat sameho tak hladam nejaky klub kde by som mohol chodit a nemuseli by sa bat :oops: . Ja vobec nemam sajnu o tom jak to v tych kluboch funguje tak som to dal sem.

mam rovnaky problem az na skutocnost ze mam 16 :D tiez ma moc nepustia sameho tak som nasiel klub vo vlkanovej pri b. bystrici(kde byvam) a napisal som predsedovi ze ake maju podmienky a odpisal mi len ze treba aby s tym suhlasil zakonny zastupca...u nas to funguje tak, ze sa chodi niekde kazdu nedelu ale moc som nechodil bo tam su dost "namakanci" a nemal som moc cas na trenovanie takze som im nestacil tak som aj prestal chodit...cize zaklad je najst klub potom napis predsedovi ze ake maju podmienky a co ty od toho ocakavas a uvidis ci je to ten pravi pre tvoje potreby:-)
27.09.2007 - 18:42:56
00
OK tak mi tu aspon napiste ked viete nejake kluby v BA ktore by mozno tomuto mohli vyhovovat a ja to uz potom vybavim. :D
27.09.2007 - 18:48:18
00
http://www.cyklistikaszc.sk/index.php?kat=kluby&sek=1 tam si najdi
27.09.2007 - 18:57:24
00
Karloveský športový klub, Janotova 12, 841 05 Bratislava
Tel. / Fax: 02/65412126, E-mail: ksk@ksk.sk, www.ksk.sk stránka nefunguje od svojho vzniku :roll:

prípadne ak chceš byť naozaj vynikajúci, tak http://www.skibike.sk/klub.htm
v tomto prípade je to ročne rádovo desiatky "tis." xkrát.
28.09.2007 - 08:49:09
00
Isiel som sa raz prihlasit do mtb klubu. Mal som velke ocakavania bo som chcel s niekym jazdit, nie len tak sam. Ked som dosiel za predsedom hned na mna vybafol chalani trenuju vtedy a vtedy, rozumej cez tyzden na cestnom biku a cez vikend den mtb. A to som hladal len niekoho s kym by som chcel chodit na vyjazdy.
Ale asi je to rozne lebo moj druhy klub je taky aky som chcel, avsak aj tam je to ine ako som ocakaval. Sice su vyjazdy ale je ich malo a vacsinu sa nedostanem z nasej kotliny.
Odporucam teda najst si klub kde je vela mtbeckarov. Vela ludi vela chute na rozne trasy a vzdy mozno s niekym inym. Az kym si nanajdes optimalnych bike partakov
28.09.2007 - 15:21:58
00
Ok tak pred tym ako to zacnem zhanat tak par otazok:

je v mtb kluboch aj nejaka zimna priprava?
aka je v kluboch atmosfera?
kolko sa plati?
ake tam maju biky aby som nebol smiesny z mojim za 20000?
28.09.2007 - 17:07:29
00
vies smiesny, tak by som to nebral kazdy ma len taky bike kolko sa venuje biku a ake ma financne moznosti to je najdôlezitejsie .
Nehovorim ze lepsi bicykel nepomoze ale sam za teba slapat nebude .
28.09.2007 - 20:37:16
00
Najlepsie je zalozit neistitucionalizovany(krasne slovo) klub:) Vid AM.EN;)
28.09.2007 - 21:21:21
00
hladam hladam hladam- v tom co sem dal gary fisher (neviem ci su to vsecky kluby) a ani jeden nie je pre mna vhodny. Niektore niesu pre moju kategoriu, dalsie jazdia len cestnu cyklistiku, a niektore su moc vychyrene na to aby som tam vstupil ako "viac menej" zaciatocnik.
keby ste poznali este nejake skor take nezname kluby (kde by boli mozno aj radi ze sa pridam) tak mi tu napiste.
28.09.2007 - 22:06:33
00
uz druhy den hladam na google ten klub, mam s toho hlavu jak globus a stale som nic nenasiel. na prvy pohlad je v Ba strasne vela klubou ale ked sa na to lepsie pozriete tak v podstate nevyhovuje ziaden. jediny ktory som nasiel je ksk bratislava, tak co na nich poviete? mne sa zdaju byt moc nadupany :) .
a keby ste este nahodou vedeli o niecom tak napiste

diki :D
29.09.2007 - 12:10:48
00
V každom normálnom klube sú aj namakanci, aj začiatočníci. A podľa toho sa stavajú tréningové plány a aj sa trénuje.
Normálny klub je taký, ktorý sa aj venuje výchove mladých. Lebo na Slovensku je hodne takých klubov, kde sú jeden-dvaja rodičia, rovnaký počet sponzorov a dvaja, možno traja jazdci. Na Slovensku je to tak.
Ak máš pod 15, tak ešte môžeš namakancov dobehnúť a za pár rokov byť tiež namakancom. Ak máš 18, tak už je možno trošku neskoro. Ale taký Keliar začal vážne jazdiť až niekedy v 21-om roku. Takže všetko je možné.
29.09.2007 - 21:06:39
00
keyboard_arrow_up