posli ich na bajku na tu krizovatku, nech si par krat skusia tade prejst ked oproti niekto odbocuje, a pochopia hned ze kde je problem
25.03.2013 - 21:59:14
00
Vysetrovatelovi este stale nepridelili auto, nema sa tam chudak ako dostat a ja mu nemam ake pozicat. Bike mu nedam ani za nic. Teraz po oprave mi ho rozbije, akuraaaat :) Inak teraz je tam nejaky zvyseny pohyb vozidiel ohladom vystavby Ja a Ty. Aj Patronka sa ma nejako rozsirovat... Bude to tam casom este horsie.


Naposledy upravil walec dňa 25.03.2013 - 22:02:43, celkovo upravené 1 krát.

25.03.2013 - 22:00:48
00
Vysetrovatelovi este stale nepridelili auto, nema sa tam chudak ako dostat

bananistan :x
pri tejto ekonomickej situacii za chvilu budu k vrazdam chodit za tyzden lebo nebudu mat chudaci ako prist...


Naposledy upravil matvej11 dňa 25.03.2013 - 22:03:51, celkovo upravené 1 krát.

25.03.2013 - 22:02:38
00
Tento stat nestoji za fajku dymu.
25.03.2013 - 22:03:13
00
mhdcku mu nepreplatia? :)
25.03.2013 - 22:14:45
00
Aby chodili MHD-kou, cosi? :) Vlastne auto musi kazdy mat.
26.03.2013 - 08:37:19
00
Tragédia. :-D Kde takýchto ľudí berú...
26.03.2013 - 18:31:43
00
Normalne, z ulice :P
26.03.2013 - 18:34:56
00
Vidno, že po ulici nechodím. Normálne som sa nehorázne pobavil a stále sa smejem. To už ani smutné nie je.
26.03.2013 - 18:36:52
00
Zo zaciatku som bol nahnevany, ale teraz sa uz smejem. Vysetrovanie banalnej nehody uz trva pol roka. A uz mi je to aj v podstate jedno, ci sa to vysetri alebo nie.
26.03.2013 - 18:41:29
00
Vidim, ze sa niekokmu aj dari co ma tesi.
Mne prislo vyjadrenie takmer po 2r zo sudu (odo dna havarky), chlapik mal prist o vodicak na rok a 2r podmienka. Odvolaval sa a ...vypplatilo sa mu to. Ako je v tomto state mozne, ze dva krat rozhodne sud, ze ano, je vinny, 1r vodicak a 2r podmienka a treti povie ho hooooo, co Vam **** on je slusny obcan, ziaden vodicak sa brat nebude, dostane iba podmienku.....no vlastne ako...asi vsetci vieme :)
A uz si chodi vyskereny :)
O tom, ako to u nas funguje a za co stoji ochrana poskodenych, ze islo o tazke ublizenie na zdravi, 7mes PN, 4 operacie, bude aj piata bud. rok, ze znalec jednoznacne urcil vinnika (sofera) a bla bla.....vsetko je na jednu vec :)

Tos, zelam hlavne nech toto nemusi nikto riesit a ked uz, nech ma trosku vacsie stastie.
Do obcianskeho nakoniec nejdem, nema to zmysel...na sude deklaroval ako je socialny pripad, nema z coho ani zit ani dychat, ma 500 hrube (pan dlhorocny podnikatel), musi byvat u rodicov a zrazi ma na medvedovi :) Nikdy som nikomu neprial nic zle, ale tomuto, by som doprial nech bozie mlyny melu...i ked pomaly.
Tento stat a pravny system je velky LOL
Ked by som zrazil srnu medzi mestami a uvidi ma polovnik, dostanem hadam aj 3r natvrdo.
27.03.2013 - 07:02:42
00
Do obcianskeho nakoniec nejdem, nema to zmysel...na sude deklaroval ako je socialny pripad, nema z coho ani zit ani dychat...

Nerozumiem. Vsak pokial mal PZP, tak to podla mna aj tak nakoniec bude platit jeho poistovna a tym padom je uplne jedno, ci je on socialny pripad.
27.03.2013 - 07:18:48
00
šogi Mne sa nezda postup vysetrovatela v mojom pripade, ze to trva tak dlho a stale sa to natahuje. Co mam informacie, tak hned ako sa to vysetri, da vysetrovatel podnet na sud pre trestne stihanie a potom sa to iba zacne. Cize standardny postup. Tazko povedat dopredu, ako to cele dopadne, ale mam z toho zmiesane pocity. Cas ukaze, ako to cele napokon dopadne. Hlavne som rad, ze som uz relativne zdravy a mozem sa vozit znovu na bicykli.

Palo TT Neviem, ci to nesuvisi s tym, ci toho dotycneho na "medvedovi" oznacili za vinnika nehody. Zavisi to asi aj od toho, ako to uzavrie vysetrovatel. Ale ako pisal šogi, ked dotycneho dvakrat uznali vinnym, urcite na narok z PZP vinnika nehody mal. Nie som vsak pravnik, tak to treba brat s rezervou.
27.03.2013 - 07:56:07
00
Nerozumiem. Vsak pokial mal PZP, tak to podla mna aj tak nakoniec bude platit jeho poistovna a tym padom je uplne jedno, ci je on socialny pripad.


zo zakona mas narok nejake percento z tvojej mzdy (narok na uslu mzdu), ,cize nedostanes 100% toho co by si zarobil (co je divne, lebo keby ma idiot nezrazil, nie som na PN)....nieco som od poistovne dostal po roznych krateniach podla xx paragrafov.
Ist skusat cez obciansky dorovnanie straty je riziko a ak by som prehral (lebo podla zakona som nejakym % odskodneny, i ked je to hlboko za realnou uslou mzdou, ktoru som vydokladoval od zamestnavatela), nahodou by mi dali platit trovy a jeho pravnika...tak prerobim aj gate.
Keby som aj vyhral a taha sa to roky, za pravnika zaplatim tolko co nevysudim.


Naposledy upravil sogi dňa 27.03.2013 - 12:18:20, celkovo upravené 1 krát.

27.03.2013 - 12:14:39
00
šogi Mne sa nezda postup vysetrovatela v mojom pripade, ze to trva tak dlho a stale sa to natahuje. Co mam informacie, tak hned ako sa to vysetri, da vysetrovatel podnet na sud pre trestne stihanie a potom sa to iba zacne. Cize standardny postup. .....


u mna to trvalo takmer rok, kym sa to dostalo na prokuratora...ale bolo tam viacero faktorov...aj na mojej strane, kedze som bol PN, nemohol som soferovat, SAD som cestovat nechcel (vedel som, ze idem na dalsiu operaciu)....no ako sa hovori jedno s druhym
27.03.2013 - 12:17:19
00
keyboard_arrow_up