no neviem co to bolo za hodnotenie ale cechy natom nejsu o nic lepsie mam pocit, aspon co chodim ja.. este aj dialnica stoji zahovno, lebo su to betonove panely ako v nemecku.. ked idete normalne v pravom pruhu dostava to riadne pecky..
26.08.2009 - 07:57:19
00
neberu policajti aj karty? ci to bolo len planovane zaviest?


Nie neberú a tak skoro nebudú. Veď sa pozri, ako končia tendre v štátnej sfére a na nákup terminálov bude zase len nejaký tender a kým to napasujú na "spriatelenú" firmu, to ešte potrvá.

btw nemusis sa nechat obmedzovat, na druhy den mozes ist pon nie?


Najmenej v 50% prípadov sa mi nedá ísť na druhý deň domov a čakať na Polícii - mám dohodnutú prácu trebárs v Maďarsku či Poľsku, obyčajne niekde inde, ako doma.

zaroven na druhej strane porusil si predpisy takze si zato mozes sam, keby si jazdil tak ako ta ucili tak ti nic nezoberu :)


Buď si istý, že na každého jedného šoféra si policajti nájdu niečo, keď potrebujú. Lenže ide o princíp: keď uznám svoju vinu a som ochotný niesť následky, teda zaplatiť pokutu, tak prečo ma znova trestajú/obmedzujú? Keď bude prijatý zákon, že každý vodič musí mať pri sebe hotovosť (taký zákon samozrejme prijatý nebude, lebo je to blbosť), tak nech ma trestajú za to, že nemám pri sebe hotovosť.
26.08.2009 - 08:24:45
00
divna logika .. oni ta netrestaju za hotovost .. oni sa len poistuju ze zaplatis bez zbytocneho zdrzania ... a si myslim ze ked dodrzujes predpisy tak ta nebudu zbytocne zastavovat aby ti nasli cokolvek a pokutu ;-] ... a ak niekto pouziva vodicak k obzive tak by mala byt jeho psia povinnost spravat sa na ceste ukazkovo
26.08.2009 - 08:39:27
00
divna logika .. oni ta netrestaju za hotovost .. oni sa len poistuju ze zaplatis bez zbytocneho zdrzania ... a si myslim ze ked dodrzujes predpisy tak ta nebudu zbytocne zastavovat aby ti nasli cokolvek a pokutu ;-] ... a ak niekto pouziva vodicak k obzive tak by mala byt jeho psia povinnost spravat sa na ceste ukazkovo


Aha, takže keď ideš do vezenia (teda obmedzia tvoju osobnú slobodu), tak to ťa netrestajú, to sa iba poisťujú, aby si nič zlé nerobil... divná logika... a o tom, že či ma budú zastavovať zbytočne a odoberať vodičák zbytočne, bohužiaľ nerozhodujem ani ja ani ty, ale práve ten nudiaci sa policajt. A ako som už napísal: keď policajt chce, tak si vždy nájde niečo, za čo ťa môže potrestať a keď nemáš cash, tak ti môže vziať vodičák. Môžeš sa snažiť ako chceš, vždy tie predpisy porušuješ a ak mi chceš tvrdiť, že nie, tak potom zrejme nejazdíš.
26.08.2009 - 08:54:58
00
dopravaci su obycajni hajzli, pi.oviny budu riesit, ale serioznych piratov a magorov ktori nevedia sklbit bezpecnost rychlu jazdu a pravidla cestnej premavky na tych sa vyseru lebo tych trbe nahanat ale bezneho cloveka budu prudit za stopky v strede noc-vid moj pripad :x alebo buzerovat zato ze niekto nejde 50 ale 63 ani dopravnu nehodu nevedia normalne rozsudit...dopravaci su hajzli,uchylaci a chudaci, ktori si musia krmit ego inak neverim ze z tej roboty maju ine zadostucinenie
pozdravujem dopravakov...bodaj by dostali defekt na kazdom jednom aute :!:
26.08.2009 - 09:31:54
00
jeden taky bezny slusny clovek v strede noci nezastal na stopke a skoro mi zabil manzelku ...
26.08.2009 - 09:36:51
00
vies aka dlha rovina tam bola? ta dvojita tam je zbytocna.

urcite mali zbytocne vela farby tak ju tam len tak z prdele namalovali :wink:
26.08.2009 - 10:05:59
00
urcite mali zbytocne vela farby tak ju tam len tak z prdele namalovali :wink:


Teda Ti poviem, že osobitne v meste Banská Bystrica a jeho okolí navrhuje riešenie križovatiek a pruhov nejaký úplny magor, lebo čo tam su za cesty a križovatky, to sa hneď tak nevidí ... povestny kruhový objazd pri Europa Shopping Centre či už spomínané jednopruhy smerom z Donovalov su len čerešničky na torte. Nemá zmysel veriť, že všetko, čo robia štátne orgány (napríklad návrh dopravných riešení), je dobré ...
26.08.2009 - 10:15:51
00
jeden taky bezny slusny clovek v strede noci nezastal na stopke a skoro mi zabil manzelku ...

Neobhajujem nezastavovanie na stopke, ale je rozdiel nezastavit a nedat prednost v jazde.
26.08.2009 - 11:05:29
00
ak mas nalezity rozhlad ... pri vacsine stopiek ho nemas ;-] .. ale zase v devinskej mame jednu stopku kde rozhlad je ... ale casto aj policajti pobliz ;-]
26.08.2009 - 11:07:52
00
Teda Ti poviem, že osobitne v meste Banská Bystrica a jeho okolí navrhuje riešenie križovatiek a pruhov nejaký úplny magor, lebo čo tam su za cesty a križovatky, to sa hneď tak nevidí ... povestny kruhový objazd pri Europa Shopping Centre či už spomínané jednopruhy smerom z Donovalov su len čerešničky na torte. Nemá zmysel veriť, že všetko, čo robia štátne orgány (napríklad návrh dopravných riešení), je dobré ...

porovnavat dvojitu plnu a kruhac. co ti ja viem? :)
26.08.2009 - 11:13:14
00
Zase si netreba namyslat, ze dvojita plna ciara je nieco extra. Ma presne taky isty vyznam ako jednoducha plna ciara, iba jej zdvojenim sa vyjadruje jej dolezitost. Ale stale plati, ze za jej nedovolene prechadzanie sa plati.
26.08.2009 - 11:20:47
00
jeden taky bezny slusny clovek v strede noci nezastal na stopke a skoro mi zabil manzelku ...

ja osobne som isiel asi desat, rucicka sa snad uz ani nehybala mal som vyhlad do krizovatky a skasli ma a urobili mi to dvakrat a okrem nich a mna siroko daleko ziadne auto v oboch pripadoch...zabit aj mna uz mohlo sto ludi a aj ja som mohol zabit, ide o to, co ti zabaci riesia
26.08.2009 - 11:24:23
00
porovnavat dvojitu plnu a kruhac. co ti ja viem? :)


No a? Vždy sú to len čiary, ktoré niekto musel vymyslieť, shváliť a namalovať. No a zdá sa, že ten, kto ich vymýšľa a schvaľuje v BB a okolí, to nemá v hlave celkom v poriadku.
26.08.2009 - 11:28:13
00
dopravaci su hajzli,uchylaci a chudaci, ktori si musia krmit ego inak neverim ze z tej roboty maju ine zadostucinenie
pozdravujem dopravakov...bodaj by dostali defekt na kazdom jednom aute :!:

dopravaci tiez musia plnit urcite plany, keby vsetko riesili dohovorom tak ich vedenie nepochvali.. ked naplnia planovany rozpocet za dane obdobie je klud :)


ad predpisy: skuste si vyratat kolko casu vam usetri ked pojdete v meste 70kou miesto predpisovej 50ky.. mesto je jedna z mala veci co fakt ze presne dodrzujem, aj ked skor koli chodcom nez policajtom, pretoze v bratislave su sialeni vodici ale aj dost sialeni chodci.. lietaju si na ceste hlava nehlava..
26.08.2009 - 11:31:31
00
keyboard_arrow_up