Prečo si nenavštívil ďalšie predajne v Prešove? Veď tam nie je iba jedna. Ak si s cenou nesúhlasil, mal si ísť inam. Ja si myslím, že ceny sa tvoria dohodou. Ak sa s predajcom dohodnem, nie je čo riešiť. Nemusím kupovať za sumu na cenovke. Či je 500 Sk veľa? Ja pod 400 Sk za hod. (aj začatú) nerobím nič. A je jedno či nad niečím dumkám, alebo fyzicky makám. A ak si nevieš veci spraviť sám, nekupuj cez NET.
28.05.2006 - 14:16:06
00
Keby si tak 2 hodiny dumkal nad mojim bikom a hovno urobil,tak by si miesto mojich 800 sk dostal prevodníkom do čela.A to si myslím vyjadruje postoj všetkých bikerov na tomto fóre.Ja za 400 sk bez materiálu urobím kamošom na biku generálku! :evil:
29.05.2006 - 08:58:43
00
si na omyle, ceny sa nemaju tvorit dohodou, na kazdu polozku je cenik, zrejme pracujes na arabskom trhu, ja tam chodim menit diely ktore vonkoncom nekupujem u nich ale na NETE a mam aj usta aby ma len tak neodpalkovali s nejakou hlupou cenou/ pripomienkou (ale zatial som nemal ziadny problem) , ked pride nejaky teenager tak samozrejme vsetci rozbalia svoje rozumy a tlacia kapustu do hlavy, ake je vsetko drahe a oni chudaci robia aby mali aspon na rozky :lol: mozno aj ty k nim patris a potom si vypitas 400,-Sk ze ?, inac mne tam robili GO HZ za 200sk t.j. zhodili vidlu dole zafrezovali HZ (na rame ktory nepredali) a nahodili vidlu s5 (ktoru taktiez nepredali), dokonca mi na novej kostre ktoru som kupil cez cykloexpert cz frezovali stred bez komentara, tie tvoje keci ze len za posudenie beries 400sk a ak si nevieme sami spravit servis tak nemame kupovat lacne veci na nete su o com ? keby si bol cykloservis tak u teba ani dusu nekupim za ten pristup, 400sk beru za servis aut tak o com tocis
29.05.2006 - 09:18:27
00
Prečo si nenavštívil ďalšie predajne v Prešove? Veď tam nie je iba jedna. Ak si s cenou nesúhlasil, mal si ísť inam. Ja si myslím, že ceny sa tvoria dohodou. Ak sa s predajcom dohodnem, nie je čo riešiť. Nemusím kupovať za sumu na cenovke. Či je 500 Sk veľa? Ja pod 400 Sk za hod. (aj začatú) nerobím nič. A je jedno či nad niečím dumkám, alebo fyzicky makám. A ak si nevieš veci spraviť sám, nekupuj cez NET.


jo ako povedal momo, keby si dumkal nad mojim bajkom a potom mi povedal 400sk :x , myslim ze len pravnici a poradenske firmy beru za "dumkaknie" peniaze, ze vobec taku hovadinu vies napisat :roll:
29.05.2006 - 09:30:44
00
Ti predajcovia boli oduti,ze si nekupil u nich,ale v e-shope.Je to pre nich konkurencia.Aj na mna zazerali,ked som prisiel do servisu s mojim GTckom a zahlasil,ze ho mam cez net.A ked som chlapikovi povedal,ze: a vy by ste mi spravili taku cenu ako ten e-shop?...tak iba volaco zasomral.
Kazdopadne ja ako obchodnik a student manazmentu a marketingu mozem spokojne vyhlasit,ze to nie je pristup k zakaznikovi a takymto jednanim si len spravia negativnu reklamu.
Zo statistik vychadza,ze spokojny zakaznik povie o svojej pozitivnej skusenosti z obchodu 4-5 dalsim zakaznikom,zatial co o negativnej skusenosti povie 9-10 ludom.
Ja osobne by som uz do toho servisu uz viac urcite nesiel! Bolo evidentne,ze ta len chceli vyrobit.

to stan:
Tak mu mali ten cennik ukazat a nemali teda zlavit na 440,- ked je to tak bohovsky pevne stanovene :evil:
Ver-never ja pracujem v obchode,vobec nie som arab a dohadujem sa o cene ja,aj moji zakaznici. nazdar vole
29.05.2006 - 09:38:58
00
a v akom obchode "vole" pracujes, ak v cyklo tak si zrejme taky isty ako ti v PO, pride k tebe chalan co sa malo vyzna je ustrachany a kolko mu das na zaciatok ? co ked nie je zjednavaci typ, kolko je takych co zacinaju nemaju skusenosti, pridu do servisu a hned predajca na nich ze 500Sk a pod zjednavat, inac za komplet sezonne zoradenie uctuju myslim 300Skk, mal si tam nahodit novu vidlu dojst tam a povedat im nech ti nastavia bajk, urcite by si sa vyhol takemu jednaniu
29.05.2006 - 10:24:49
00
to stan: Nie nepracujem v cyklo obchode.Pracujem so stavebnym a keramickym materialom.Prejdu mi mesacne rukami 100 tisice,niekedy miliony.Ked zlavis niekomu zo 100tisicoveho nakupu 10%,sprari to 10 000 a to uz sa oplati dohadovat aj jemu ,aj tebe nie?Nehnevaj sa zato "vole" ,bol som trosku nabruseny,bo nemam rad tych servisnych kseftarov.
A napisal som,com som napisal,pretoze mam velmi podobne skusenosti s tym ako typci v cyklo obchodoch vyrabaju.Mna uz par krat tiez osmekli,ale uz sa nedam.
29.05.2006 - 12:12:12
00
myslel som si, to je ina kapusta, ja pracujem v spedicnej firme a taktiez zjednavam cenu kazdy den, ale to je o inom, aj ty mas predsa cennik sk/m2 a pri velkom odbere das zlavu ak niekto popyta, ale ta sa odvija od katalogovej, v servise ma byt kazdy ukon oceneny, nemozu to predsa robit podla nalady,
29.05.2006 - 13:07:13
00
OK,suhlasim.Ale uznaj ,ze 500 je zlodejina...
29.05.2006 - 13:31:10
00
zlodejina velkeho kalibru a spoznamkou, ze bud rad, ze za 500 pretoze vidla nie je nasa, uz som tu mal nejaky prispevok tykajuci sa fi Bicigel a ich cien dielov, takze uz aj servis :roll: inac ked nad tym tak rozmyslam tak na prilozenych letakoch ku komponentom je poznamka montaz zverit odbornemu servisu :?
29.05.2006 - 13:49:26
00
No na tom manualy je ze: zverit zmluvnemu servisu rock shock, a za tym vypisane shopy v SR: a medzi nimi Bicigel PO. Preto som isiel tam a aj preto , lebo v minulosti som snimi mal dobre skusenosti... no ale casy sa menia...a clovek sa uci na vlastnych chybach. Ja sa musim naucit otvorit si hubu (ale v ramci slusnosti :twisted: ).
29.05.2006 - 19:15:00
00
Ja pod 400 Sk za hod. (aj začatú) nerobím nič. A je jedno či nad niečím dumkám, alebo fyzicky makám. A ak si nevieš veci spraviť sám, nekupuj cez NET.


Obavam sa, ze ste sa nepochopili. jfab chcel naznacit, ze on nejde pod hodinovu mzdu 400sk/hod - cokolvek robi. IMHO nerobi v servise. Plamenne vyjadrenia tu nemaju opodstatnenie:)

PS: Ja sa tiez na cenach komponentov dohadujem. Uz som to aj tu na fore pisal, treba byt asertivny. Vsetci vieme ake marze maju obchodnici na slovensku a vacsinou z nich radi spustia. Preco sa teda nedohodnut?
29.05.2006 - 20:19:19
00
neviem neviem kamosovi to spravili za 200sk a za 500sk mu spravili kompletnu generalku
29.05.2006 - 20:23:48
00
Ja pod 400 Sk za hod. (aj začatú) nerobím nič. A je jedno či nad niečím dumkám, alebo fyzicky makám. A ak si nevieš veci spraviť sám, nekupuj cez NET.


Obavam sa, ze ste sa nepochopili. jfab chcel naznacit, ze on nejde pod hodinovu mzdu 400sk/hod - cokolvek robi. IMHO nerobi v servise. Plamenne vyjadrenia tu nemaju opodstatnenie:)

PS: Ja sa tiez na cenach komponentov dohadujem. Uz som to aj tu na fore pisal, treba byt asertivny. Vsetci vieme ake marze maju obchodnici na slovensku a vacsinou z nich radi spustia. Preco sa teda nedohodnut?


suhlasim s dijckom lebo kamosovy spustil zo 400 sk na spominanych 200sk
staci len otvorit usta a vyjednat nejaku prijatelnu cenu
29.05.2006 - 20:25:13
00
myslim ze dohadovanie sa na cene moze byt, ale vsetko ma svoje hranice. napriklad ked si kupim v obchode vidlu za 10000 tak je to celkom logicke ze mi ju zadara namontuju, ved to trva tak 10 minut). ale zase ked si kupim novu osku do naboja za 50sk tak to nebudem chciet zadarmo:). alebo pri centrovani - ak je koleso uplne rozhasene a je na nom vajco a osmicka jak neviem co tak bude asi cena ina jak ked niekdo prinesie koleso s 1 mm osmickou nie? ale zase vsetko ma svoje hranice a urcite by som nechcel zmluvat ako na arabskom trhu(zazil som na vlastnej kozi:)). zmluvanie beriem napr. to ked kupujem nieco drahe tak sa dohodnem na montazi zadarmo ale urcite sa nebudem dohadovat s predajcom napr. na odvzdusnovani ze on povie za 500 a ja poviem ze viac jak 400 nedam:D
29.05.2006 - 20:27:09
00
keyboard_arrow_up