Zaujima ma,
nosite na hardtail bajk klasicke priliehave kratase a dres?

alebo radsej podliehate prenikajucemu trendu volneho oblecenia?

vsimol som si, ze coraz viac bajkerov nosi volne cyklo oblecenie urcene skor pre freeride apod. :?: :idea:
12.06.2009 - 16:49:35
00
Každému iné sedí. Musím však potvrdiť, že v priliehavom som o niečo rýchlejší. :D
12.06.2009 - 16:55:48
00
To je úplne jedno čo si oblečieš a či si to oblečieš na HT alebo celopružiak - obleč sa tak, aby si sa cítil pohodlne... Dnes už určite neplatí že voľne kraťasy sú na freeride...
Ja som si v poslednej dobe tiež zvykol na voľne kraťasy (jazdím XC), v ktorých veľmi rád trénujem... Ale samozrejme to kombinujem s klasickými + na preteky je lepšie podľa mňa ísť v elastických gatiach, nielen kvôli rýchlosti....Obtiahnuté oblečenie je proste športovejšie....
12.06.2009 - 17:10:05
00
Vacsinou nosim nejake funkcne volne oblecka, urcite nie obtiahnute. V tych cyklo kratasoch mam taky divny pocit medzi nohami :-D
12.06.2009 - 17:16:26
00
ja nosim iba cykloelastaky, volne cyklogate som nemal takze nemozem porovnat
12.06.2009 - 18:10:39
00
Ja elestaky nenosim a nebudem, premna je to absolutne negustiozne, ked vidim srackov na bicykloch v tomto. Zeny, tie by mohli nosit elastaky vzdy ; ) V elastakoch by som si pripadal asi ako buzna. Ale je to indivindi...
12.06.2009 - 18:16:49
00
ja si dam to co chcem :-D vedcinu tu to niake teplaky:-D take volnejsie ale nie az moc..... alebo kratasi.... a obtahnute nerad nosim tak to nie....
12.06.2009 - 22:34:38
00
Neviem no:) Ja ked vidim ako ti sraci nosia v predu banany s marhulami obtianute, tak sa mi dviha zaludok:) Nemozem si pomoct, evokuje to vomne buznakov:) Ale, ako sa vravi, proti gustu ziaden disputat:))
13.06.2009 - 02:59:42
00
nenosim a nebudem,

Nikdy nehovor nikdy.
Keď som prvý krát nahodil elasťáky,tak som sa občas ohmatom a zrakom musel presvedčiť,že som vôbec oblečený .... som myslel,že som nahý.Taký je to pocit voľnosti.
Na cyklogalotách sa mi nepozdáva tá žaba medzi nohami,tak som zimné kúpil bez nej (Kellys) a kraťasy jazdím bežecké Rogelli.
13.06.2009 - 06:08:44
00
raztos, ty si keket...nech sa ti gule dobre sparia, nech ťa týždeň svrbia a štípu.... :twisted:
13.06.2009 - 07:25:56
00
konecne je tu niekto s elastakmi :)
13.06.2009 - 07:39:54
00
Ešte sa vrátim k bavlneným voľným nohaviciam-
Mnohí sa sťažujú na bolesť zadkov po prejdení viacej km.Tiež som mal s tým problém,pokiaľ som nosil klasické kraťasy z bavlny.Spotené půlky nemali jak odviesť vlhko cez bavlnu,ktorá keď sa napije tak je nepriedušná a počas výjazdu nemá šancu sa vysušiť.
Bavlna udržuje zo všetkých textílií najviac vlhko.
Okrem toho pri voľných galotách je predpoklad,že vzniknú prehyby voľnej látky - a tie po čase začnú objedať,tlačiť.
Po dlhšom výjazde som myslel,že mám namiesto riti sekanú :cry: .
Elastická syntetika nema problema :D
13.06.2009 - 08:17:38
00
Ja elestaky nenosim a nebudem, premna je to absolutne negustiozne, ked vidim srackov na bicykloch v tomto. Zeny, tie by mohli nosit elastaky vzdy ; ) V elastakoch by som si pripadal asi ako buzna. Ale je to indivindi...


Sračkovia? Buzna? No kamaráde ty máš, ale názory :wink:

Normálna vec. Však je to športové oblečenie. Napr. si neviem predstaviť žiletkárov vo voľnom oblečení. Rozmýšlam, či to je len u nás na SVK takéto smiešne zmýšlanie... Alebo keď sa niekto hanbí prebehnúť v elasťakoch po meste, že sa mu budú smiať :)

heca: tak samozrejme, že nie bavlna... Ale nemám vo voľných problém, nič sa neohýba - vo vnútri sú normálne elastické slipy s vložkou a vrch je voľný, takže v pohode, mám tieto od Rogelli:
http://www.rogelli.sk/volne-mtb-kratasy-s-odopinatelnou-vlozkou-marsala.html
13.06.2009 - 08:26:19
00
OK - som v obraze.
Bavlnu som za to spomenul,že ja som tak začínal.Reku ak ešte taký vrah vlastnej riti existuje,nech sa včas spamätá :wink:
13.06.2009 - 08:42:04
00
Neni nad cyklistaky aspon pre mna. A tie nazory ze buzni a onee to si nechajte pre seba.
13.06.2009 - 09:56:23
00
keyboard_arrow_up