Jasne ja tiež netvrdím že 4 hran a nikdy viac nič iné a že je neprekonaný.Určite su aj lepšie systámy ako piše Peter.Ale riešim ten istý " problém" mám fajne kľuky a pokial budu služiť budem ich mať aj keď su 4 hran. Druhé su na ISIS a tak porovnáme počas roka ako sa ktoré správajú.Pokial sa niekedy zničia alebo niečo podobné tak budem hladať najvhodnejšie riešenie tuhosť,spolahlivosť,vzhľad.Ano pri lacných kľukách a oskách sa to stávalo to je pravda s tým suhlasím.
19.03.2007 - 18:33:11
00
Ja by som sa asi ako jediny zastal aj ISISu. Kym som mal FSA platinum stred tak bolo vsetko vpoho. Ked som ho kvoli averzii k spominanej znacke vymenil za bikepositive tak ten po roku odisiel kvoli biednym loziskam. Teraz mam Pells stred a zatial bez problemov. So stvorhranom som mal problemi akurat pri shimano strede ale kinex bol absolutne bez problemov(skoda ze kapku zaspali). HollowII asi neskusim kym ho nespravi aj Ritchey ale od FSA ho urcite nechcem- zda sa mi nedomysleny a brachovi sa povoluje a vrzga. A k vahe, moje WCS maju bez srobov do stedu 568g, ale najlahsie vyjde asi hollow2 ak sa tak este da clavicula a flysport nazvat.
19.03.2007 - 19:00:20
00
Ja by som sa asi ako jediny zastal aj ISISu. Kym som mal FSA platinum stred tak bolo vsetko vpoho. Ked som ho kvoli averzii k spominanej znacke vymenil za bikepositive tak ten po roku odisiel kvoli biednym loziskam.

Prave tie loziska s malymi gulickami je to, co sa mi konstrukcne nepaci. A naviac su vacsinou "custom made", t.j. nenahraditelne. Oska a drazkovanie ISIS je OK.
19.03.2007 - 19:10:26
00
Rozdelim to, samozrejme... len treba vyckat...
20.03.2007 - 07:56:08
00
pre vsetkych uzivatelov NOKON!

ked budete pocut pukanie v oblasti hlavoveho zlozenia,netreba ho hned rozoberat (a to hned 2 x a premazavat....ako ja :lol: ) staci pekne nastriekat teflonovy olej medzi clanky bowdenu....
A to som si myslel WTF.....zeby bol CK taky zly! Uz som isiel objednavat nove loziska,hoci tie povodne su v pohode.
Takze iba taka mala rada do zivota :)
09.04.2008 - 22:05:31
00
na CK mas zaruku 5 roky aj na loziska ;-)
09.04.2008 - 22:09:18
00
keyboard_arrow_up