Ktore by si si kupit TY ?

Anketa bola ukončená dňa 15.05.2019 - 17:55:02

Shimano deore 18% [ 2 ]
Shimano SLX 45% [ 5 ]
Shimano deore xt 9% [ 1 ]
Shimano XTR 0% [ 0 ]
Shimano ZEE (radsej nie kvoli cene) 27% [ 3 ]
Celkový počet hlasov : 11
Ahojte bikeri,
Po par rokoch som odprasil moj bike ctm demon 2010, ktory ma po tolkych rokoch problemy z brzdami konkretne Avid juicy 3, pozeral som nieake brzdy za ktore by som ich chcel naradit ale nieako si neviem vybrat kedze takzo vyberat bez odskusania

Preto by som vas chcel poprosit o radu nieakych ekvivalentych brzd k Avidom z ktorymi sa musim rozlucit. Nalepsie v cenovej kategorii +-40-50 za brzdu.... ak bude drahsie nevadi rad zaplatim za kvalitu ale ak je zbytocne kupovat nieco co nevyuzijem rad usetrim...... :D
Mam v plane jazdit slabsie zjazdy takze by bolo dobre aby zvladli dobre a spolahlivo zabrzdit hlavne pri dlhsiom zjazde a potom sem tam nieake XC, enduro...... Kedze mam az 100 kg, tak asi bude treba nieco vykonnejsie,


Dalsia otazka je ci mozem nechat moje kotuce v predu 203 a v zadu 185 mm a osadit na ne nove brzdy... alebo je potrebne menit aj kotuce,..... staci ked kupim iba redukciu medzi brzdou a ramom od shimanna ? bude to pasovat? najradsej by som uprednostnil brzdy od shimana kedze som o nich pocul viac krat ze maju skvely pomer cena/vykon/udrzba...

Dakujem vam za vase skusenosti....

BTW PLS DAJTE MI HLAS... NECH SA VIEM LEPSIE ROZHODNUT
25.04.2019 - 17:55:02
00
keyboard_arrow_up