Zdravim,

chcel by som si kupit ram GT avalanche pro vo velkosti L (je za slusnu cenu) a velmi by ma zaujimalo ci je pre mna vhodny. Ja svarny junak 175 - 178 cm :-). Jazdim presne to na co je ten bike urceny, doteraz som mal 18' ram a nezdal sa mi ani velky a ani maly, taky akurat, len obcas som v zakrute suchol kolenom do riadidiel. Pouzival som ale predstavec otoceny nadol. Bike si chcem poskladat, takze by nebol problem dat tam kratsi predstavec.

Zobrat to ? Mate niekto skusenosti ? Nebude to v lese moc neohrabane ?

Dakujem
24.04.2008 - 20:38:38
00
Nooo ked uz ti nikto neradi tak aspon ja :
Na tvoju vysku by bolo idealne tak 18-19 ale to je aj vec geometrie ramu a ako sa na nom budes citit. Pri tejto velkosti sa neobavaj nejakej tej blbej ovladatelnosti, ja mam 21 (186cm) a neriesim to. (sice kamosi hovoria ze to je velka krava)
24.04.2008 - 20:59:51
00
Zdravim,

chcel by som si kupit ram GT avalanche pro vo velkosti L (je za slusnu cenu) a velmi by ma zaujimalo ci je pre mna vhodny. Ja svarny junak 175 - 178 cm :-). Jazdim presne to na co je ten bike urceny, doteraz som mal 18' ram a nezdal sa mi ani velky a ani maly, taky akurat, len obcas som v zakrute suchol kolenom do riadidiel. Pouzival som ale predstavec otoceny nadol. Bike si chcem poskladat, takze by nebol problem dat tam kratsi predstavec.

Zobrat to ? Mate niekto skusenosti ? Nebude to v lese moc neohrabane ?

Dakujem

M
24.04.2008 - 21:22:57
00
naozzaj, ja tiež pred kúpou biku som pozeral kadejaké odporučenia a tabuľy/výpočty na moju výšku (cca 192 cm) a nakoniec som predsa sadol na 19" bike (Kona Kula ´07) a absolútne žiaden problém nemám, skôr naopak... Kolenom som zatiaľ nebuchol o riadidlá v zákrute :D
24.04.2008 - 21:27:59
00
hmmm, tiez si myslim ze M-ko by bolo na mna ako stvorene, lenze pochybujem ze ho za tu cenu zozeniem (2500Kc), i ked ...

najlepsie by bolo ak by sa ozval niekto, kto ma tak isto avalancha a ma podobnu vysku ako ja.
Alebo nechce niekto predat M-ko z avalancha pro alebo expert -> maju krajsiu farbu :-), najlepsie strieborny.
24.04.2008 - 21:42:57
00
[quote=""]
najlepsie by bolo ak by sa ozval niekto, kto ma tak isto avalancha a ma podobnu vysku ako ja.
/quote]

Caves, tak ja mam presne 180cm a jazdil som L-kovy Avalanche 2.0 aj v obchode mi uz viaceri predajcovia GT odporucali L-kovy, hoci mne sa zda, ze by som zobral aj M-ko...
...tvrdia, ze ramy od GT sice vyzeraju robustnejsie ale, co do dlzky, tak mojej postave treba L-ko

btw. zajtra idem sadnut na L-koveho Zaskara aj L-koveho Avalanche PRO, tak sa pre jedneho z nich rozhodnem, mam dilemu, dufam, ze to bezprostredny kontakt so sedlom vyriesi za mna.

len tak mimochodom ak ten PRO nezoberiem, bude vraj velky problem zohnat tento model, lebo vraj akysi cesky dovozca GT ma tento model vypredany.....
28.04.2008 - 13:37:12
00
Dovozcom GT na Slovensko je fy. ASPIRE ( www.aspire.cz) z Brna.
29.04.2008 - 06:11:29
00
keyboard_arrow_up