Zdravím. Mám taký technický problém z Harom 357 Nine keď idem rýchlo po kameňoch tak čosi neskutočne plieska v oblasti tlmiča a čapu.... Kamarád mi urobil na sústruhu do tlmiču tie také ocelové podložky by som to nazval... sú natlačené do oka tlmiču ale slúžia aj na vymedzenie... Neaký čas to plieskalo menej.... zas to začalo viacej... keď vyťiahnem šrob čo je na uchytenie tlmiča tak má neakú vôlu... aj v jednom oku aj druhom... a aj v samotných bodoch uchytenia... rozmýšlam že dám urobiť tie "podložky" a skusím zohnať nové šroby ktoré nebudú mať vôľu... ale myslím si že to asi nepomôže lebo ono to je teraz doťianuté na fest tak sa to nemá ani ako pohybovať.... potom môžu byť zlé ložiská... keď som bike kupoval z druhej ruky povedal mi chalanisko že boli menené pred krátkym časom,.. bike som kupoval pred 3 mesiacmi cca... Vedeli by ste mi poradiť čo mám skusiť urobiť aby som to neak urobil? :) do servisu z tým ísť nechcem lebo výmenu ložisiek a púzdier v tlmiči zvládnem aj doma...budem vďačný za každú radu :)
30.07.2011 - 22:45:59
00
Poradíte mi či?
01.08.2011 - 12:45:44
00
keyboard_arrow_up