Ahojte , mam taky jeden mensi problem mam Hayes sole brzdy a stala sa mi taka vec, ze ten imbus co je na vonkajsej strane co sa s tym ldoladuje dosticka tak som ho strhol :( :( a chcem sa spytat ci dostat to kupit nove alebo poradte co mam robit ... pouzijem obrazok co som nasiel na nete z vasho fora

Prílohy:

Komentár súboru: Tam ako je ta sipka a ten imbus
aa_200.jpg
aa_200.jpg 26.07 KiB thumb_up0thumb_down

31.05.2008 - 19:08:11
00
neviem sice, ci sa to da kupit, ale mozes nam objasnit, ako sa ti podarilo strhnut asi 5 imbus?
31.05.2008 - 21:19:38
00
no takto ono uz bolo trosku nacate a ked som isiel otocit tak zrazu to bolo takze neviem akoze teraz mi to nevadi lebo mam nastavene dobre brzdy ale ked budem musiet vymienat dosticky potom to bude uz horsie ked bude trebalo nastavovat :(
31.05.2008 - 23:09:42
00
To nastavovanie je z dvoch kusov. Ten vonkajsi valcek s 5 imbusom je vlozeny do vnutorneho segmentu a aby sa to pri toceni nesmykalo bolo to nalisovane cez vrubkovanie, ktorew si strhol. Ten vonkajsi valcek s citom vypač von a ak do toho vnutorneho segmentu po odmasteni das trosku epoxidoveho lepidla a poskladas to spet tak to bude drzat.
31.05.2008 - 23:29:00
00
To nastavovanie je z dvoch kusov. Ten vonkajsi valcek s 5 imbusom je vlozeny do vnutorneho segmentu a aby sa to pri toceni nesmykalo bolo to nalisovane cez vrubkovanie, ktorew si strhol. Ten vonkajsi valcek s citom vypač von a ak do toho vnutorneho segmentu po odmasteni das trosku epoxidoveho lepidla a poskladas to spet tak to bude drzat.


Myslis?? ale nevies ci sa to da kupit alebo nie?
01.06.2008 - 08:53:50
00
mne sa stalo presne to iste !
a vies ako som to vyriesil? brzdy som hodil do sacku a zavesil pod stol, kde su doteraz.... a nahodil julinky :)

inak, toto s tym vypacenim velmi nechapem ... niesom si isty ci to takto pojde...
....inak mne sa to stalo tak, ze normalne idem nastavit brzdy, a chcem tym tocit a nejde...tak pouzivam vzdy vacsiu silu, stale sa to neotaca az nakoniec sa ten 6hran strhol.... a myslim ze je to v dosledku toho, ze pri brzdeni sa prasa velmi prehrieva, a ono sa to tam nejako spolu "zavarilo" pri tej vysokej teplote. ...
01.06.2008 - 09:15:31
00
ako pise billes, s tymito brzdami sa neoplati srat. ja som rad, ze som po pol roku kupi j7 a od vtedy brzdim kedy chcem, a nie kedy chce brzda... nasetri prasule na nejake brzdy (aj ked z bazaru) aspon dvojpiestikove (hfx9, j7, xt, magury) a tieto niekomu daruj za symbolicku cenu 500 korun... 8)
01.06.2008 - 09:18:54
00
ja som aj rozmyslal ze tie brzdy predam, ale kedze su takto poskodene, neviem kto by to kupil...a nerad predavam poskodene veci ... tych par korun mi az tak nechyba.
01.06.2008 - 09:20:09
00
mne sa stalo presne to iste !
a vies ako som to vyriesil? brzdy som hodil do sacku a zavesil pod stol, kde su doteraz.... a nahodil julinky :)

inak, toto s tym vypacenim velmi nechapem ... niesom si isty ci to takto pojde...
....inak mne sa to stalo tak, ze normalne idem nastavit brzdy, a chcem tym tocit a nejde...tak pouzivam vzdy vacsiu silu, stale sa to neotaca az nakoniec sa ten 6hran strhol.... a myslim ze je to v dosledku toho, ze pri brzdeni sa prasa velmi prehrieva, a ono sa to tam nejako spolu "zavarilo" pri tej vysokej teplote. ...



a mas ich este? ja teraz nemam peniaze na nove akoze mi to nevadi ale ked budem chcel kupit dosticky tak neviem ako to zrobim ja som s nimi celkom spokojny mohli lepsie brzdit trosku ale nie je to az take hrozne ako hovoria niektory. Takze mas ich este?? ja pozriem ci sa to da vymenit ked tak by si mi predal ??? :? 8)
01.06.2008 - 16:17:41
00

Myslis?? ale nevies ci sa to da kupit alebo nie?

Nemyslim - viem pretoze moje som takto opravil.
01.06.2008 - 22:10:24
00
keyboard_arrow_up