Cau,chel by som si kupit bike na jazdu po lese(tak mensie zjazdi zo zaciatku a tak...)...aky bike by sa mi na to hodil...
Problem je ze mam obmedzene financie..ale okolo 15-16 snad naskriabem...
vedeli by ste mi poradit aky bike by som si mal kupit?a kde?
mne sa paci tento- KGB Bullet..za 16 000sk...co poviete?
http://www.kgbbikes.sk/kgb.html

Diki za vsetky rady...a ked mate nejake navrhy ze ktory bike by som si mal kupit dajte vediet...

peace!
24.04.2007 - 20:21:51
00
pokial ten bike nie je z vypredaju z minuleho roku (to urcite nie je), tak treba pozerat nieco ine (hlavne ta prehadzovka a kotuce su strasne mizerne) a ked uz za hentu cenu, tak kotuce urcite ee, to skorej kupit s V - ckami a kotuce sa casom dokupia, hlavne aby vidla a ram mali uchyty na kotuce (o vidle sa ani bavit nemusime, klasika RST - cko, tiez po case vymenis) :roll:
24.04.2007 - 20:50:21
00
pokial ten bike nie je z vypredaju z minuleho roku (to urcite nie je), tak treba pozerat nieco ine (hlavne ta prehadzovka a kotuce su strasne mizerne) a ked uz za hentu cenu, tak kotuce urcite ee, to skorej kupit s V - ckami a kotuce sa casom dokupia, hlavne aby vidla a ram mali uchyty na kotuce (o vidle sa ani bavit nemusime, klasika RST - cko, tiez po case vymenis) :roll:


takze tento bike urcite nie?a ktory by si odporucil ked tento nie..?
26.04.2007 - 08:32:09
00
Tiez vyberam DIRT bike v lacnejsiej cenovej kategorii, okolo 15 000, kedze som si kupil BMX na flatland, viac investovat uz nemozem.
Pozeral som aj nejake inzeraty, caprnky, leader foxi cocain,....
... zoznamil som sa ale s clovekom, ktory mi vie urobit zlavu na niektore nove bike v nemenovanej predajni...
Chcem v podstete bike na lahke FR,STREET,dirt mozno casom.
Momentalne mam este staru meridu 19" na XC, rad by som ju nahradil za nieco uz z kotucmi, aby som nemusel investovat casom aj do nabojov.

KGB BULLET
CTM RAPTOR DISC
VERTEC STREETRIDER DSC

http://www.kgbbikes.sk/kgb.html
http://www.ctm.sk/model/index.php?id_model=37
http://www.vertec-bike.sk/sk/html/dirt/dirtDsc2.htm

viem ze ani jeden z nich nieje super, ale vertec mi najviac z toho doporucil, mozem ho mat za cca 15000,mozno aj v ALIVIU... vidla je sice RST,ale dufam ze aspon o nieco lepsia ako na KGB, brzdy detto, i ked Hayesi MX-4 nikto nepozna,mala mi nahodit avidi bb5, ale nemoze lebo mx-4 niesu volne predajne :( nemoze ich zamenit.
Takze ak viete nieco o tych brzdach alebo vidle, pripadne celom bike rad si vypocujem vase postrehy.
Este otazocka>je to velky rozdiel v lese na 19" a na 14"?
Predsa len sediet v predajni a v lese je ina skusenost...
za gramatiku sa ospravedlnujem.
26.04.2007 - 15:06:27
00
19 a 14? no je tam dosť velky rozdiel...s 19 sa ti napr. lachšie šlape do kopca..no 14 sa určite lepšie ovlada...obidve velkosti su na ine použitie...
26.04.2007 - 17:48:38
00
19 a 14? no je tam dosť velky rozdiel...s 19 sa ti napr. lachšie šlape do kopca..no 14 sa určite lepšie ovlada...obidve velkosti su na ine použitie...


Uvedomujem si to, ze su na ine pouzitia, viem ze zo 14" mi pojde lepsie street...(19" bola dost nemotorna, ale v lese to bolo OK)
do kopca slapat nebudem cha cha, budem tlacit :)
27.04.2007 - 08:12:14
00
no jajo zajo..... je ti jasne, ze pri dirte za chvilu vsetky 3 rozbijes :D :D , ale do tej ceny v poho.. ten vertec vyzera ako zly vtip, fuj...

2 the david na zaciatok, ako hovoris ti to staci, nemusis hned vyvalit 200 tacov za norco, vyskusas, uvidis a potom sa rozhodnes ci ti to stoji za vacsie love. :D :D :D
27.04.2007 - 09:17:42
00
no jajo zajo..... je ti jasne, ze pri dirte za chvilu vsetky 3 rozbijes :D :D , ale do tej ceny v poho.. ten vertec vyzera ako zly vtip, fuj...

2 the david na zaciatok, ako hovoris ti to staci, nemusis hned vyvalit 200 tacov za norco, vyskusas, uvidis a potom sa rozhodnes ci ti to stoji za vacsie love. :D :D :D


vsak ja viem...len neviem ze ktory bike okolo tych 15-16 tisic si mam kupit...vsak ja nehovorim ze potrebujem nejaky extra profesionalny.
27.04.2007 - 09:32:25
00
si vyber jeden z tychto. za tu cenu su fajn, je len na tebe, ktory sa ti paci
27.04.2007 - 09:34:46
00
no jajo zajo..... je ti jasne, ze pri dirte za chvilu vsetky 3 rozbijes :D :D , ale do tej ceny v poho.. ten vertec vyzera ako zly vtip, fuj...


ako som spomynal skvor street,a lahke FR, dirt mozno casom, cize nevylucujem, ale ani sa do toho nehrniem, len merida doziva a investovat do nej sa mi uz neoplati a na street by to chcelo nieco mensie nez 19"

vertec->zly vtip, kvoly tomu ako je odfoteny, alebo vseobecne?
vazne ma to zaujima.
27.04.2007 - 09:49:45
00
ne, len na tej fotke mi pripada ako karikatura. mne sa bike musi aj lubit a bohuzial tento to nerobi. ale to je na tebe co sa ti paci. proti komponentom nic nemam, moze byt v pohode :D :D
27.04.2007 - 09:57:17
00
ne, len na tej fotke mi pripada ako karikatura. mne sa bike musi aj lubit a bohuzial tento to nerobi. ale to je na tebe co sa ti paci. proti komponentom nic nemam, moze byt v pohode :D :D


sak ani mne sa na fotke az tak nepozdava ale s tych troch ma asi najlepsie brzdy, vidlu a aj rafiky, pokial sa nemylim, a ak sa mylim opravte ma, okrem toho ak ho mam mat za cca 15000, tak neviem ci mam nad tymi dvoma druhymi uvazovat
27.04.2007 - 10:05:20
00
najlepsie brzdy ma asi to KGB, rafiky neviem a ta vidlica ma len vacsi zdvih, ci je aj lepsia ti nepoviem, ani jednu som nejazdil. rozhodnes sa sam, je to na tebe. to by ti lepsie povedal niekto, kto nieco z tohto jazdil..
27.04.2007 - 10:21:33
00
najlepsie brzdy ma asi to KGB, rafiky neviem a ta vidlica ma len vacsi zdvih, ci je aj lepsia ti nepoviem, ani jednu som nejazdil. rozhodnes sa sam, je to na tebe. to by ti lepsie povedal niekto, kto nieco z tohto jazdil..


vsak brzdy ma tie iste co CTM, nie?
27.04.2007 - 12:01:57
00
no ja tam vidim BB5 od avidu, na tom CTM su tektro aquila...
27.04.2007 - 12:28:03
00
keyboard_arrow_up