Je normalne, ked odlahcim vidlu, napr. pri slapani do kopca, ked sa mi trochu nadvihne koleso a vidla sa uplne uvolni a ide na horny doraz, ze je pocut taky tupy kovovy zvuk? Inak ide perfektne, pri zatazeni v zjazde to nepocut (len pri tom odlahceni na doraz).. Chcem vediet, ci su tam nejake gumene dorazy, co by to mali tlmit a ci sa to ma casom menit. Vdaka
19.07.2008 - 17:29:39
00
Je normalne, ked odlahcim vidlu, napr. pri slapani do kopca, ked sa mi trochu nadvihne koleso a vidla sa uplne uvolni a ide na horny doraz, ze je pocut taky tupy kovovy zvuk? Inak ide perfektne, pri zatazeni v zjazde to nepocut (len pri tom odlahceni na doraz).. Chcem vediet, ci su tam nejake gumene dorazy, co by to mali tlmit a ci sa to ma casom menit. Vdaka
necinka ti nahodou kotuc o platnicky? ale ked mas Vecka ak neviem
19.07.2008 - 17:43:23
00
je to v tej vidle urcite, je to aj trosku citit, ale len pri tom uplnom odlahceni vidly, ked je kusok napruzena a prudko sa odlahci.
19.07.2008 - 19:34:31
00
Odskok a aj MC ti funguje normalne?? Lebo mozno mas malo oleja, alebo mas znicene take dorazove gumy co su na tiahle z druhej strany.
19.07.2008 - 19:41:40
00
Vsetko ide OK, po oleji ani stopa nikde. To by som si vsimol, takze ten asi nechyba. Bike nemam ani rok a ta vidla sa sprava vpohode, az na toto. Takze normalne to asi nie je, co? Doteraz som si to nevsimol. Zajtra radsej jazdit nepojdem a v pondelok to hodim Turbimu, nech na to kukne. Je to este v zaruke, ale bike som kupoval v inom meste, takze najskor to dam asi ohodnotit niekomu skusenemu a potom vycestujem za reklamaciou. Snad to nie je nic vazne. Ma porazi bez biku
19.07.2008 - 19:55:36
00
Pokial to mas iba tak kratko tak by som to neriersil a dal do servisu nech sa na to kuknu. Niektore tory maly zopar vyrobnych neduh ale to bolo este na zaciatku ich vyroby. Ja som zo svojou spokojny (klop,klop).
19.07.2008 - 20:01:54
00
odnes to do servisu.ja som mal podobny problem s RS revelation air u-turn.Zo servisu v KE to zobral nejaky servisak z rockshoxu z Dubnice a opravil to.Odvtedy no problem.
19.07.2008 - 20:42:08
00
ja myslím, že je to v poriadku. je tam pohyblivý piestik, ktorý dosadá na kovovú platničku. preto to klepe. ak ti vidlica funguje, tak by som to neriešil.
to, čo radí kolega nado mnou je niečo iné, revelation je úplne iný systém.
19.07.2008 - 21:14:40
00
keyboard_arrow_up