ja som tiez uvazoval najprv nad kelly's quartz a GT avalanche 2.0., obe v cene 14 - 15 tis. ale RST vidly ma odradzaju, asi by som sa poobzeral aj po treku a meride
25.08.2005 - 08:32:08
00
Uz som sa asi rozhodol a myslim si ze kellys salamander bude dobra volba ma aj dobru vybavu a stoji menej ako 4400 trek . Az na tu vidlicu sa mi salamander paci a tu vidlicu si nesko aj tak vimenim . Co myslite?
25.08.2005 - 11:43:36
00
Prave som ten Salamander videl, ma ho kamarat.Na pocudovanie tie kellysacke rafky drzia,aj o vidlu sa stara tak nema az taku velku volu.Ale tie komponenty Uno a Kalloy su hrozne blato, kazdy kto ich jazdil ich musel zakratko vymenit.Na Trekovi su komponenty Bontrager a tie urcite nevymenis.Neviem o kolko je ten Trek drahsi ale urite ho zober radsej ako Kellys.Aj kvalita toho ramu treku je neporovnatelna s Kellysom - pozri starsie prispevky.ked nie GT tak chod radsej do Treka.
25.08.2005 - 12:42:18
00
na starom biku som mal kalloy predstavec a bud sa mi v nom otacal volant ked som sa oprel o rohy alebo som chcel dotiahnut skrutky a strhol som zavit...pozrel som lepsie do zavitu a bola tam vzduchova bublina...takze tolko ku kvalite Kalloy, nastastie mi ho vymenili zadare za KORE...
25.08.2005 - 19:52:41
00
keyboard_arrow_up