Zdravim, chcem sa spytat ktory z tychto bowdenov je vhodnejsi na lanka powercordz. Na nokon som nikde na Slovensku nemohol najst liner pre ne a ze vraj do Alligator I-link sa daju dat bez vymeny linera. Kde by som kupil tento liner pre nokony alebo alligator? Ide mi aj o servis tak by ma zaujimalo kde sa daju zohnat tie linery, osobne by som chcel viac nokon ale nemozem najst ten liner :(. Dakujem za odpovede
10.06.2010 - 21:21:16
00
bicy.cz
10.06.2010 - 21:23:35
00
A odtial sa da aj objednavat nejako? Tam som to nasiel ale vzdy ma to naviguje na ten shop v brne a dalej neviem.
10.06.2010 - 21:25:09
00
objednáš si to z toho shopu v Brne ale keď to chceš na radenie tak si musiš objednať aj liner powercordz lebo lanka radiace powercordz su hrubšie ako origoš liner v nokonoch.Ale pri montáži si musiš dať pozor na to že ten liner powercordz sa zvykne namotávať do radiacich páčok (nie je to ale pravidlo mne to tak robilo) ten koniec lineru povercordz musiš nahriať nad napr.zapalovačom a na konci ho ščapatieť.druha možnosť je použiť liner brzdový ale ten samostatne nekupiš jedine ak by si si ho vedel zohnať od niekoho.ja som to riešil druhou možnosťou nemám rad polovične riešenie.
10.06.2010 - 22:57:46
00
mozes si kupit powercordz 1.2mm ktory pasuje aj do normalnych linerov
aligator si nekupuj, vyzera to hnusne lacno, za tie 4 gramy to nestoji
11.06.2010 - 15:16:38
00
Do normalnych nokonov to lanko nejde, to je fakt .. ale powercordz predava samotnu trubicku do nokonov, mam to a pouzivam.
11.06.2010 - 20:19:26
00
Okey vyriesene s rastom som sa dohodol ze mi vybavi nokon. Dakujem vsetkym za pomoc
21.06.2010 - 22:34:29
00
Neuveríš ale nokon kúpiš aj v novej dubnici ;)
21.06.2010 - 22:38:01
00
Nokon kupim vselikde na Slovensku cez net :) lenze ja som chcel kompletku aj s linerom aj s lankami powercordz.
21.06.2010 - 23:31:34
00
Namontoval som to na XTR komplet nokony+powercordz liner a lanka 1,2mm a cele to nefungovalo, nokony bolo doohybane do vsetkych stran, neprehadzovalo to po jednom prevode vobec, robilo si to co chcelo, ked som tam dal original nokon tak to islo perfektne, ale tolko prevliekania goralok |(
03.07.2010 - 18:16:47
00
Jednoznacne chyba na strane uzivatela, je tu dost uzivatelov vratane mna, ktori kombinaciu Nokon + lanka Powercordz + liner Powercordz pouzivaju bez jedineho problemu...
03.07.2010 - 19:06:39
00
No pri XTR presmyku bol cely nokon zdeformovany, a lanko bolo strasne napnute, pri salteri to bolo menej ale stale to bolo zdeformovane pri prehodeni, povolovat som to skusal vsetkymi moznymi sposobmi a nic. Tu je foto s powercordz lanka+liner a Tu je foto nokon liner+nokon lanka.
03.07.2010 - 21:20:15
00
ešte ma napadlo použil si do zadu na ohyb tie male nonkony? ináč ako piše Raver aj ja poznám min 10 ludi v ratane mna čo im to bez problémov funguje.Proste tiež si myslím že problem bude v montáži na tvojej strane ale neviem tako identifikovat kde.jedine ma napada ako som ti pisal na začiatku že si nepoužil na zadný ohyb male Nokony ale iba velke.nafoť zadý obluk k prehadzovačke ako ho máš vyskladaný.A mám taký pocit,že na prvej fotke kde ich máš take pokrutené maš vela gorálok?mal by si ich tam mať tolko čo na druhej strane nakolko predok sa v ničom neliši v počte gorálok či je to na predne ale zadné radenie a s fotky vidim,že na jednej strane je tých korálok o dosť viacej.Opočitaj gorálky z radenie na jednej a aj na druhej strane či je rovnaký
P.S. teraz som to opočital a maš už hned na začiatku rozdeil 8 voiči 11 a myslím si že od predelu valčeka nokon k návarke na rame bude rozdiel medzi predným a zadným radením podstatne vačší čo do počtu gorálok.
P.S.1 pri preradeni na najmenšiu pílu musi byť lako volnejšie nie napnuté ak ho máš napnute priliš tak to máš zle.
03.07.2010 - 22:54:43
00
Robil som to presne ako si mi povedal, powercordz liner nahriat a roztiahnut aby sa nenamotaval do radenia, to som skontroloval nenamotaval sa, prevliekol som lanko ktore dost v tomto lineri lietalo kedze bol viac siroky ako original nokon kde sa lanko powercordz hybalo dost tazko, navliekal som postupne goralky az dokonca, potom som pripevnil cely bowden na ram podotahoval goralky na linery aby nemali medzeri a lanko pripevnil na salter na salter tak ako si pisal trochu volnejsie a isiel som testovat. Tocil som kolesom a prehadzoval no vzdy to preradilo az ked som zaradil o 2 stupne, skusal som to dotiahnut na radeni no bowden sa takto zdeformovaval ako som ukazal vyssie a lanko sa nechcelo vracat, toto iste mi robilo aj na presmyku akurat ze tam to nechcelo zhadzovat len zaradit vzdy hore islo, no pri salteri to bolo tak stale ze to islo az po 2 stupnoch radenia. Radenie mam XTR vzadu shadow dlhe ramienko a predu presmyk XTR pripevneny na ramovej trubke s dolnym tahom. Este pripajam foto toho saltera tu.
03.07.2010 - 23:55:07
00
podla mna to bude tym ze to mas spinave jak svina
alebo mozno preto ze mas modru brzdu :-)
04.07.2010 - 15:18:59
00
keyboard_arrow_up