Ahojte, mám zopár otázok ohľadom komponentov, ktoré plánujuem kúpiť na svoj FR HT.

1.) Zee kľuky- píšu, že 10sp... ale ak nie som úplný dement, tak by nemal byť problém ani s menej pastorkami nie?
2.) Teraz mám kazetu Sram PG950 jazdenú rok, s tým, že posledné 3 najväčšie pastorky mám zhodené (pretože ich nevyužívam a mám tam miesto nich podložky) preto ma zaujíma, či by som ju rovno nemal vymeniť, keď sa mení aj prevodník (ale nebola jazdená moc tento rok, pretože výška :D ) a ak hej, tak či by mi vlastne nestačila aj 8sp kazeta, lebo znova by som zhodil 2pastorky (teda ak 8sp sa nerobia v kope, ale dajú sa rozobrať) a potom chcem kúpiť aj reťaz, tak či by som mal pak brať reťaz 8sp... (Dúfam, že ste to pochopili :D )
3.) Brzdy XT, ak som to správne pochopil, tak Ice Technologies sú len kotúče a platničky? v prasati nie je žiaden rozdiel?
4.) Aké kotúče k týmto brzdám? Oplatí sa mi priplatiť si za XT s IT alebo stačia XT? poprípade nejaké iné s ktorými máte dobré skúsenosti?
31.07.2014 - 08:49:34
00
1. nie je problem,mozes pouzit aj 9 speed retaz 2. Kazeta ak nie je velmi ojazdena tak nechaj, predpokladam ze nie ked jazdis zvacsa dole ;) ale podla kazety potom kup aj retaz, 9sp tak 9sp atd.
3. nie, nie je
4. ak vela brzdis, mozno sa ti aj hodia ale...nieco napovie aj vaha, inak je to ked mas 70kg a inak ked mas 94kg ako ja ;)
31.07.2014 - 10:03:10
00
80kg... podľa toho ako som sa napapal :D
31.07.2014 - 10:58:49
00
keyboard_arrow_up