Caute, blbo som dopadol z dirtu (dal som troska nakrivo koleso) a vyzeralo to ze mam osmicku tak 1cm, lenze rafik bol rovny, ja ze sa posunul plášť, tak som sfukol koleso sundal plášť, potom som ho dal znovu nas5, pre istotu s novou dusou :). A ejha, ono je stale osmicka, to sa tak dokazal "natiahnut" ? je to plynule ohnute ako keby som mal osmicku... poradte pls co s tym :)
su to continental mountain king 2,4
diki
24.05.2009 - 22:05:05
00
Ja mam Continental Diesel 2,5 a robi to uz od nova a som si zvykol a pred tym som mal continental vertical a tiez to robili....
24.05.2009 - 23:24:24
00
ze by choroba continentalov ? :cry: prezujem ten predny "osmickovy" za zadny rovny a uz by mi to tak vadit nemalo dufam ... :)
24.05.2009 - 23:55:12
00
Nafukaj tak na cca 1/3, aby si pri silnom stlaceni dokazal takmer spojit bocne steny. Odsleduj pri toceni kolesom, kde a ako ti to hadze, prip. si to oznac. Potom normalne silou trhni oboma dlanami (potoc) pneumatikou z opacnej strany - akoby si ju chcel vybrat z rafika na mieste, kde je viac schovana. Skus opacny postup tam, kde je moc vonku. Potom dofukaj. Pri troche trpezlivosti a skusania by sa to malo zlepsit. Ja som si tymto usetril cas a nemusel som pouzit ziadne naradie.
25.05.2009 - 07:36:47
00
takytak mi nevie moj conti ruberqueen poriadne sadnut
uz som skusal rozne veci, a napr pritom co pise mitocross ta ked ho rukami vyhnem aby petka sadla tak pri vrateni plasta sa petka zas vrati tam kde bola, cize o par mm nizsie
25.05.2009 - 08:55:39
00
keyboard_arrow_up